Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen gyakori az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen gyakori az olyan pasi, akinek soha nem jön össze az életében olyan csaj, akihez vonzódna, és egész életében "le kell adnia a szintet"?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha őszinte vagyok, szinte mindannyiunkra ez vonatkozik.
2016. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért azt nem hiszem, ahhoz túl sok jó csaj van.
2016. júl. 22. 16:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a "túl sok jó csaj" ugyanazon a pár fas.zon pörög éveken keresztül.

A nők gyakorlatilag egy virtuális tollvonással megszüntették az "átlag pasi" fogalmát, pontosabban kiherélték azt.

Figyeld meg, hogy amikor azt mondják, hogy átlag pasivat keresnek maguknak, akor ha lefesti, körbeírja, hogy mit is ért alatta, akkor megállapítod, hogy pontosan ugyanaz, mint amit a jó pasira mond, csak tesz hozzá nagy kegyesen egy olyan defektus, amit gyorsan tudna orvosolni vagy még el tud tőle tekinteni, pl 3 centivel hosszabb a haja, mint kéne vagy 190cm helyett csak 187,stb.

Mindenki más az a futottak még/fos/meh/keress tovább kategóriába tartozik.

2016. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
...átlag pasit keresnek
2016. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony így van,ahogy a 3-as írja.
2016. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most ti csak a külsőségekről beszéltek? Mi az, hogy lejjebb kell adni a szintet? Én már férjnél vagyok, de van néhány kapcsolat a hátam mögött. Szeretem, kívánom a páromat, pedig nem a legjóképűbb férfi, aki az életemben volt. Mire mennék egy szép arccal vagy kocka hassal, ha egyébként semmi közös nincs bennünk, nem azonosak a céljaink?
2016. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os

Kifejtem neked.

Én egy olyan jó 6-os srác vagyok. Elég átlagos, semmi jellegzetes. Az átlagnál alacsonyabb, kisfiúsabb vagyok, viszont intelligensebb, érdekesebb és sztem jobb az ágyban is.

Elviekben a társam egy hasonló kaliberű 6-os lány lenne. Akihez már igazán vonzódnék, az 7-estől fölfelé van.

Na most az van, hogy mivel a nők, ha a férfi nem tetszik nekik, simán elküldik, ám ezzel szemben egy férfi, ha nem kellesz neki(de ő neked igen), akkor megdug téged és utána küld el, így az történik, hogy az én kis 6-os párocskám 8-as farkakon lovagol és azt hiszi, hogy aki egyszer belé élvezett, az majd biztosan akar vele járni is, egyenlő félként kezeli, családot, közös életet tervez,stb.

Természetesen a 8-as férfi még a 8-as nővel sem akar ilyesmit, hanem dugja az összes kategóriát, ami csak a közelében van és esze ágában sincs megállapodni, de ha mégis megzakkanna, hát el tudod képzelni, hogy mennyi az esély rá, hogy egy 6-ost válasszol le a mátrixról.


Szóval az én kis párocskám(6) rám se néz.

A felette lévő szintek ugyanezt csinálják, csak magasabb kategóriákkal.

Mi marad nekem?

A legjobb esetben is egy 5-ös, de elég gyakran inkább 4-es az.


Szóval a 7-esre buknék, de a 4-essel tudok kb bármit kialakítani.

2016. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, akkor még azt áruld el, hogy ez a pontrendszer hogyan működik? Nem vagyok már mai csirke, de még nem hallottam róla. A 10 pontos, aki gyönyörű bombanő és 140 az IQ-ja, 1-es pedig a ronda és hülye? Első pillanatban meg lehet állapítani valakiről, hogy hol a helye, vagy mondjuk van valaki, aki külsőre csak 4-es, de belsőre 10, akkor átlagolsz és 7 vagy idáig nem jutsz el és marad 4?
2016. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, a belső értékek ebben a rendszerben nem igazán számítanak, vagyis csak nagyon árnyaltan.

Akkor tud kardinális tényező lenni - és csakis negatív irányba - ha nagyon elüt a normától(pl. nem beszél semennyit, nagyon bután beszél, betegesen féltékeny,...).

Ma a külsőd határozza meg a kasztodat, ám ismétlem, elviekben ezzel nem lenne baj, ha érvényesülne a suba a subához elv.

Sajnos nem érvényesül a legfontosabb réteg esetében, az átlagos-közepes nőknél(ők az egyedüliek, akikre igaz a "nő felfelé választ(ana)" elv).


(Az 1-3 kategóriában a földön járnak, ott jobban működik a leosztás, 8-10 kategóriában a férfiaknak hihetetlen jó dolga van, ám meglepetésre a nőknek ellentmondásos a sorsa, de ez másik topic)

2016. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs is több kérdésem, kívánok neked egy 6-ost vagy annál jobbat, remélem boldoggá is fog tenni
2016. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!