Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan pasik, akik többféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasik, akik többféle lánnyal is jártak: A visszahúzódóbb vagy a sokat megélt lányokkal volt jobb a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Általános iskolában jó tanuló voltam, állítólag a koromhoz képest érett, így idővel nem a felszínes dolgok érdekeltek, hanem a tartalmasabbak. Sosem voltam nagy diszkóbajárós vagy ilyesmi, inkább házibulik, ilyesmik érdekeltek.


Lényeg a lényeg, a mélyebb gondolkodású, nem feltűnősködő, komolyabb lányok jöttek be. A kapcsolataimat próbáltam érzelmi alapokra építeni, tartalmasabb beszélgetésekre és hasonlók. Mégsem ment a dolog úgy, ahogy vártam.

Mindegyik kapcsolatomban történtek érdekes dolgok és ugyanezeket tapasztaltam a környezetemben is, ami kicsit elgondolkodtatott.

Az összes aranyosabb lánynak tűnő lány furcsa volt, ha jobban megismertem őket. Rengeteg küzdött frusztrációkkal, rosszindulatú volt, megbízhatatlan, felszínes és őszintén szólva, nem ezeket vártam. Úgy gondoltam, hogy ezek nem az aranyos, hanem a partisabb csajokra jellemzőek.


Végiggondolva az ismerőseim közt, azt látom, hogy a bulisabb csajok sokszor sokkal normálisabban viselkedtek párkapcsolatokban. Oldottabbak, lazábbak, nincs annyi frusztrációjuk. Nem csináltak felesleges balhékat, nem hisztiztek. Sokszor az aranyos lányok rengetegszer hangoztatták, hogy mindenben kitartanak és hasonlók, közben ugyanúgy félreléptek. Bulizós csajoktól általában nem hallottam ilyen hangzatos szavakat, de az ismerősi körömben mégis kevesebb lépet közülük félre és kitartóbbak voltak, még ha semmibe is nézték őket.

(Persze, köztük is voltak nagy ribizlik, de mégis több volt tapasztalataim szerint köztük a megbízható.)


Szóval dilemmában vagyok, hogy az ilyen jellegű lányokkal próbálkozzak e. Elmondaná az a tapasztalatait, aki többféle lánnyal is próbálkozott?


2016. júl. 18. 22:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tényleg a fordítottja, de azt a kérdést nem láttam :D Bár ahogy látom, ott átment veszekedésbe a dolog.


A kérdést azért írtam ki, mert pont ismerkedtem (megint) egy aranyosnak és normálisnak tűnő lánnyal, akiről kiderült, hogy hazudott és hasonlók. Pedig azt hittem, komolyan lehet venni és más lányokat hanyagoltam is miatta.

2016. júl. 20. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!