Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet vajon?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Szókimondó, meghatározó személyiség.

Nem vagyok Miss World, de csúnya sem vagyok. Ízlések és pofonok.

Óriási nehézség számomra, hogy nem létezik olyan férfi akire vágyom.

Ezért úgy döntöttem kipróbálok valamit...

Tehát, ismerkedni szeretnék. NoName alapon.

Olyan férfiak/nők privát üzenetét várom, akik totál megfeledkeznek most minden külsődleges történetről.

Nem vagyok bi, de az sem kizárt, hogy útközben az is kiderül, hogy egy azonosnemű esetleg több érdeklődést jelent számomra.

Beszélgetni akarok, ismerkedni, és ha mindkettőnk számára eljött az idő megmutatni kik vagyunk, hogy nézünk ki.

Lehet hülyeségnek tűnik sokak számára, de kiszeretném próbálni ezt a dolgot.

Előfordulhat, hogy működik és megtalálom életem párját.

Nem írok ide magamról semmit, annyit kérek, csak olyan személy írjon, aki valóban egy jót akar csevegni, nem pedig gúnyból.



2016. júl. 15. 07:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azt jeleni Kedvesem, hogy szívesen beszélgetünk egy üdítő mellett, esetleg a jelenlegi párjával egyaránt. :)
2016. júl. 17. 08:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy összefutotok olykor? Egy kávét vagy néhány gyors menetet? :D


Azt jeleni Kedvesem, hogy szívesen beszélgetünk egy üdítő mellett, esetleg a jelenlegi párjával egyaránt. :)


Nem vagyok bi, de az sem kizárt, hogy útközben az is kiderül, hogy egy azonosnemű esetleg több érdeklődést jelent számomra.


Tehát 3-ast is jelenthet? :P

2016. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!