Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet vajon?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Szókimondó, meghatározó személyiség.

Nem vagyok Miss World, de csúnya sem vagyok. Ízlések és pofonok.

Óriási nehézség számomra, hogy nem létezik olyan férfi akire vágyom.

Ezért úgy döntöttem kipróbálok valamit...

Tehát, ismerkedni szeretnék. NoName alapon.

Olyan férfiak/nők privát üzenetét várom, akik totál megfeledkeznek most minden külsődleges történetről.

Nem vagyok bi, de az sem kizárt, hogy útközben az is kiderül, hogy egy azonosnemű esetleg több érdeklődést jelent számomra.

Beszélgetni akarok, ismerkedni, és ha mindkettőnk számára eljött az idő megmutatni kik vagyunk, hogy nézünk ki.

Lehet hülyeségnek tűnik sokak számára, de kiszeretném próbálni ezt a dolgot.

Előfordulhat, hogy működik és megtalálom életem párját.

Nem írok ide magamról semmit, annyit kérek, csak olyan személy írjon, aki valóban egy jót akar csevegni, nem pedig gúnyból.



2016. júl. 15. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia Antigoné,

én biztos vagyok benne, hogy számomra az azonos nemű nem kelt különösebb érdeklődést. Kb. mint egy zsák krumpli, max annyit.

Na de mesélj, milyen férfire vágysz, mi él az álomképedben?


Ciao,

Mr. NoName

2016. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán tartom jó ötletnek, nem egy kérdést, vagy hozzászólást olvastam ezzel kapcsolatban,hogy kép nélkül elbeszélgettek, már-már összehangolódtak, aztán képcsere után megszakadt a vonal.
2016. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem szabad mindig ugyanahhoz ragaszkodni, ha jól néz ki beszélek vele, ha nem akkor kizárt dolog.

A nők és férfiak totál ugyan azon az elven gondolkodnak.. Nem vagyunk kivételek.

Volt már kapcsolatom olyannal, akiről mindig is áhítoztam, minden külső adottsága tetszett, a zsáneremnek éreztem, aztán egy óriási hulladéknak bizonyult mikor sikerült megismernem is. Nem csak néztem, láttam is kis idő után. Most viszont rádöbbentem, hogy a belső értékek a fontosabbak, mert nem mindegy, hogy egy kigyúrt magától elszállós sráccal vagyok, vagy egy imádni való férfival, aki lehet nem a világ közepe kinézetre, de boldog vagyok vele, és ha szeretem és jól érzem magam, nem számít, hogy néz ki... Persze, ez nem jelenti azt, hogy egy ápolatlan akárkivel szóba állnék. Viszont a gondolataiból, a szavaiból a személyiségéből sok mindent lelehet szűrni. Attól, hogy nem szériázik 110 kilóval és nem egy Adonisz, még ugyan olyan férfi, és nekem erre van szükségem... Nem pedig arra, hogy együtt járjunk kozmetikushoz, és ő legyen az új stílus ikon. Nézz szét az utcán, mást sem látsz, a velem egykorú férfiaknak nevezett gyerekek, jobban néznek ki mint a nők, életcéljuk 0, jah és persze mákszemnyi eszük sincsen. :) Persze aki ezzel nem ért egyet, nem probléma. Ez az én szerény véleményem.

2016. júl. 15. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Szeva!


Ingyen kisöpröm a kéményedet! :D


Kormos Pista

2016. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezért szeretek élni, mert ilyen intelligens emberekkel "találkozhatok". :)
2016. júl. 15. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Legalább azt írd meg, hogy az ország melyik részén élsz. Ennyit megspórolhatsz magadnak és a leendő Don Juannak is
2016. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek. Az ilyen ismerkedés távkapcsolathoz vezet, ahol az ábrándozás, a másik idealizálása folytán beleszeretsz egy elképzelt fiúba, aki a való életben messze nem olyan, mint a a róla kialakított kép.
2016. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem szabad mindig ugyanahhoz ragaszkodni, ha jól néz ki beszélek vele, ha nem akkor kizárt dolog." -> Ha barátságról van szó ez igaz. Ha romantikus értelemben nézzük akkor viszont az a helyzet, hogy egy vonzalom vagy megvan (és azt lehet felfelé tornászni, vagy rombolni), vagy nincs meg. Ez nem választás kérdése. Vagy van, vagy nincs.


"A nők és férfiak totál ugyan azon az elven gondolkodnak.. Nem vagyunk kivételek." -> Totál nem, kapcsolati szinten (a munkát és egyebeket most hagyjuk). A nőknél a feminin minták és inkább érzelmi gondolkodásmód a jellemző, a férfiaknál a maszkulin minták és "logikus/logikai" ok-okozat gondolkodásmód a jellemző.

Így készültünk genetikailag, így vagyunk "bekötve" ha valakinek nem tetszik, beszéljen a teremtővel :)

2016. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jogosak a válaszok, teljesen megvagyok elégedve a véleményetekkel. Viszont, butaságnak tartom, hogy mindig mindent túl kell komplikálni. Igen is esélyt kell adni más lehetőségekre is. Ha kapcsolati alapon nem működik, kialakulhat egy őszinte barátság is, bár az esély arra is meg van, hogy nem alakul ki kölcsönös szimpátia valamit vonzalom két ember között. Átéltem már hasonlót, és azóta is jó baráti kapcsolatban állok az illetővel, ha a lakhelyeink közelében jár valamelyikőnk, szívesen találkozunk és örömmel látjuk egymást. Az én álláspontom nem a pesszimizmus. Sokan írnak privát üzenetet részemre ez után a poszt után, amit megosztottam, és meg kell hagyni, a többség nagyon szimpatikus számomra, örömmel váltunk levelet és beszélgetünk az élet nagy dolgairól. Szívesen beszélgetek, ismerkedek és nem beszélek itt kapcsolatról vagy bármiféle viszonyról... Csupán jó megismerni számos értelmes embert. :)
2016. júl. 16. 18:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy összefutotok olykor? Egy kávét vagy néhány gyors menetet? :D
2016. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!