Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért változhat meg a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változhat meg a viselkedése egy nőnek a képcsere után, amikor nem számít neki a külső?

Figyelt kérdés

Interneten kép nélkül ismerkedek egy 28 éves nővel, én 30 vagyok.

Nem akartam képet küldeni, mert valóban nagyon átlag alatti pasi vagyok.

De ő erősködött, hogy nem számít a külső, nyugodtan küldjek képet, nem képről fog ítélni, az számít neki amilyen én vagyok, Neki a benső számít stb.

Ezért küldtem neki képet. Azóta én kérdezek, beszélgetek tele írom a skypot stb. ő kb. 10 percenként egy "aha", "igen", "nem", "ok" szavakat odaböfög. Abszolút nem ilyen volt.

Ezért megkérdeztem, hogy miért nem ír, valami baj van, esetleg mégsem tetszek neki, erre azt írta, hogy...... dehogyis csak sok dolog van...ennyi


2016. júl. 13. 08:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem már az is gyanús lenne, ha egy csaj nem kérne egyből képet tőlem, amikor ismerkedni kezdünk. Ha engem megkeresnek kép nélkül egy társkeresőn (a GyK az más...), mielőtt bármi egyéb szó elhangzana, kérek egy képet. Szóval én arra gondolok, hogy eleve nem gondolta komolyan az egészet, a kép hatására meg végképp elment az a kevés érdeklődése is. Tudom hogy valami biztatót várnál, de az "aha", "igen", "nem" tipikusan az érdektelenséget jelenti. Én nem kérdeznék tőle semmit ezzel kapcsolatban, egyszerűen hanyagolnám és megvárnám, hogy jelentkezik-e vagy sem...
2016. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nemeket elfelejtve, te is örülsz annak, hogy ő jól néz ki. Ő nem lehet szomorú, mert te nem nézel ki jól?
2016. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22-es. Látom sikerült megfognod a dolog lényegi részét. Ugyanis ott pont nem erről van szó. Értő olvasás, könyörgöm!

Itt két dolog játszik.

1. Őszinteség: ha fontos a külső, akkor ne hangoztassa az ellenkezőjét.

2. Ha nem tetszik neki a kérdező, akkor egyenesen határozottan meg lehet neki mondani, hogy "sajnálom, kép alapján nem vagy az esetem", ahelyett, hogy "aha, ok, jó, stb." szavakkal reagálna. Így a kérdező sem vesztegeti tovább az idejét fölöslegesen.

2016. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Oké, akkor pattanjunk be a TARDIS-ba, menjünk vissza oda, amikor a nő megszületett, és neveljük fel együtt. De ne úgy, ahogy ma is nevelik a legtöbb lányt, hogy ne mondd ki, amit gondolsz, meg megsértesz vele másokat, ne legyél egyenes, mert az durva dolog, inkább manipulálj, sunnyogj, mert az a nőies.


És akkor sem tartom fair-nek - mondom, nemek nélkül - hogy A ember bevallása szerint "nagyon átlag alatti", B jól néz ki, és ennek örül.

2016. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mert cumi volt a fesztiválon :DD
2016. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!