Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért változhat meg a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változhat meg a viselkedése egy nőnek a képcsere után, amikor nem számít neki a külső?

Figyelt kérdés

Interneten kép nélkül ismerkedek egy 28 éves nővel, én 30 vagyok.

Nem akartam képet küldeni, mert valóban nagyon átlag alatti pasi vagyok.

De ő erősködött, hogy nem számít a külső, nyugodtan küldjek képet, nem képről fog ítélni, az számít neki amilyen én vagyok, Neki a benső számít stb.

Ezért küldtem neki képet. Azóta én kérdezek, beszélgetek tele írom a skypot stb. ő kb. 10 percenként egy "aha", "igen", "nem", "ok" szavakat odaböfög. Abszolút nem ilyen volt.

Ezért megkérdeztem, hogy miért nem ír, valami baj van, esetleg mégsem tetszek neki, erre azt írta, hogy...... dehogyis csak sok dolog van...ennyi


2016. júl. 13. 08:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%
Akárki akármit mond a képcsere mindent megváltoztat. Él egy kép a fejedben amit elképzeltél és hirtelen ott a valóság. 24/f
2016. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%

Ismerkedj képpel. Előbb-utóbb úgyis kiderül hogy nézel ki, minek felesleges köröket futni?


Vannak nők akinek tetszeni fogsz úgy ahogy vagy, bármilyen hihetetlenül hangzik, vagy tényleg nem érdekli őket.


Az viszont tényleg mellbevágó lehet, ha nem olyan vagy mint amit elképzeltek.

2016. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Ezért szoktam én is gyorsan képet küldeni és kérni is. (nem farok-punci képekre gondolok hanem arc :D)

#11 vagyok

2016. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, nem akarlak elkeseríteni, de hiába a szépítés, azért mégiscsak a képküldés után változott meg a hozzáállása. A 9-es válaszoló írt valami reménykeltőt, és most ebbe kapaszkodsz.

Kérdések:

Keresett előtte a lány? Hogy írtatok egymásra? Kölcsönösen, azaz van amikor ő, van amikor te?

Most hogy van ez?

Ezeket válaszold meg légy szíves.


Kellene egy hasonlót írnod neki:

„Kedves Erdei Pajzsika!

Már kérdeztem. Most megkérdezem újra: a kép alapján nem tetszem neked? Mert számomra nagyon úgy tűnik, hogy a képcsere után változott meg a kommunikáció közöttünk.

Az embernek ezernyi és ezernyi dolog jöhet közbe, amiért nincs kedve írni és beszélni. Lehet, hogy most egy ilyen helyzetben vagyunk. Teljesen megértem.

De ha valóban nem tetszem, akkor legyél egyenes, és mondd ki, írd le! Mert ellenkező esetben csak vesztegetjük egymás idejét.

Köszönöm!

Géza”


Szerintem ez egy teljesen korrekt szöveg, nem sértő, komoly, és lényegre törő. Kihagytam belőle azt, hogy „Gyávaságból nem kell taktikáznod, és egy szavas ’leszarom’ válaszokat adnod, hátha én unom meg és lépek le. Amivel persze te mentesülnél a felelősség alól és rendben lenne a lelkiismereted.”

2016. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14. Előtte is mindig én kerestem mondjuk, de jóval többet beszélt.
2016. júl. 13. 10:17
 16/25 anonim ***** válasza:
14. nem oszt nem szoroz egy ilyen üzenet. ha valami nem tetszik a nőnek akkor azt úgy is hagyja és nem fog nekiállni kivesézni, ha nem érdekli. Irhat akármilyen szép kedves levelet, nem fog válaszolni rá. vagy csak tőszavakban nagyon lesarkitva, hogy mondjon valamit ha már ennyire kérik.. nőknél már ez bevett szokás. mert h nincs meg a "kémia" akkor tovább állunk.. Na meg már amiatt sem válaszolna őszintén mert nincs meg az ismerettség, s egy ilyen félidegennek minek adna őszintén magából.
2016. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Persze nem akarok itélkezni senki felett, ez attól is függ nyilván mióta, meg honnan ismerik egymást
2016. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Azért tisztázzunk valamit. Azért mert valaki azt mondja, neki nem a külső számít, nem azt jelenti, hogy ne számítana a külső, csak azt, hogy az a fontos, hogy valamiért megtetsszen a másikban. Nekem példának okáért most nagyon bejön egy pasas, aki még akár csúnyának is mondható, ferde az orra, és karikás a szeme, de engem valamiért megfogott, és semmit nem változtatnék rajta, a női ismerőseim meg nem értenek, miért vagyok úgy oda érte, mert olyan "csúnya".


Szóval szerintem is az a helyzet, hogy nem igazán jössz be neki, de ez nem azt jelenti, hogy egy Adoniszra számított.

2016. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hanyagold a lanyt es ha nem keres,egyertelmu h nem kivancsi rad tobbe.


Legkozelebb pedig keppel ismerkedj,minek futsz folos koroket h aztan csalodj.Vagy kellesz igy vkinek vagy ne raboljatok egymas idejet.

2016. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Noren1989 ***** válasza:

#19esnek van leginkább igaza.


Másfelől...egy nő csak akkor nem hazudik, ha nem nyitja ki a száját.


26/F

2016. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!