Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó egyes, vagy talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyes, vagy talán sok érettebbnek tűnő (kora alapján 28 éves) nőnek meghülyíteni, vagy talán átverni egyes férfiakat (30 éves vagyok)?

Figyelt kérdés
Van egy nő, felsőfokú végzettségű, csak úgy, mint én. Társkeresőn megismerkedtem vele, skypera mentünk fel beszélgetni. Rögtön randira a munka és a távolság miatt csak a hét végén lett volna lehetőség elmenni. 4 napig beszéltünk esténként skypeon, mindig több, mint 2 órát. Azt mondta, annyira jól megértjük egymást és annyira sok a közös bennünk, hogy ilyet még nem nagyon tapasztalt. Mondtam neki, hogy akkor jöjjön el hétvégén randizni. Erre csak nézett, azt mondta, te már a legjobb barátom van, velük meg nem randizik. Azt nem mondta miért, de így reagált. Mondom, akkor minek beszéltünk eddig, mert én nem ezt akartam. Ő viszont ezt, és sajnálja, de akkor inkább ne beszéljünk többet. Miért jó összetörni másokat?
2016. júl. 9. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9-es válaszolónak jogos a kérdése.

Kérdező, ne keseredj el! Átérzem, hogy mi játszódhat le benned. Nagyon megörültél, hogy végre találtál egy lányt, akivel jól megértitek egymást. Egy ilyen válasz a részéről pedig óriási pofonként ért :(

Örülj, hogy négy nap után derült ki ez, és nem hetekkel, vagy hónapokkal később, így nem áldoztál rá fölöslegesen időt. Lépj tovább, és nyiss mások felé is! Kitartás!

2016. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van, mert sok nőben elcsesződik valami a szex-szel kapcsolatban. Úgy nevelik fel őket, hogy rossz dolog, ha valaki szexelni akar velük és nem gyereket. Meg van egy csomó csávó, aki a csak szexet nagyon rosszul csinálja és csak egy orgazmus csikar ki. Ettől meg bárkinek elmenne a kedve. Ha csajok csinálnák ez pasikkal, akkor a pasiknak nem lenne egy idő után kedvük szexelni.


Ez van... Sajna társadalmilag ki van csinálva szexuálisan a nők egy nagy hányada.

2016. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert a társadalom ezt tolerálja a nőknek...
2016. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!