Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó egyes, vagy talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyes, vagy talán sok érettebbnek tűnő (kora alapján 28 éves) nőnek meghülyíteni, vagy talán átverni egyes férfiakat (30 éves vagyok)?

Figyelt kérdés
Van egy nő, felsőfokú végzettségű, csak úgy, mint én. Társkeresőn megismerkedtem vele, skypera mentünk fel beszélgetni. Rögtön randira a munka és a távolság miatt csak a hét végén lett volna lehetőség elmenni. 4 napig beszéltünk esténként skypeon, mindig több, mint 2 órát. Azt mondta, annyira jól megértjük egymást és annyira sok a közös bennünk, hogy ilyet még nem nagyon tapasztalt. Mondtam neki, hogy akkor jöjjön el hétvégén randizni. Erre csak nézett, azt mondta, te már a legjobb barátom van, velük meg nem randizik. Azt nem mondta miért, de így reagált. Mondom, akkor minek beszéltünk eddig, mert én nem ezt akartam. Ő viszont ezt, és sajnálja, de akkor inkább ne beszéljünk többet. Miért jó összetörni másokat?
2016. júl. 9. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Velem is mindegyik nő ezt csinálja, haggyad őket kérdező, és menj egy igényes prostihoz, ha nincs rá pénzed, gyűjts!
2016. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy pótlék voltál neki. Ez olyan mint az élősködés. Jól esett neki, hogy udvarolgatsz, aztán miután lépni akartál dobott. Nagyon szemét húzás az ilyen egy nőtől. De sok ilyen van sajnos.
2016. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A nőkben semmi rugalmasság, tolerancia nincsen!! Nem érdemes velük foglalkozni, csakis és kizárólag az alfáknak van esélyük bármire is a nőknél, Magyarországon ez van!
2016. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel ezzel a csajjal.

1. Négy nap után azt mondja, hogy a legjobb barátja vagy.

2. Társkeresőn ismerkedtetek meg, ahova az emberek társkeresés és nem barátkozás címén járnak, és ennek ellenére barátot lát benned.


Amúgy igaz. Légy kedves és megértő egy nővel és a legjobb barátja leszel.

Legyél vele elutasító, ne érdeklődj utána, szard le magasról és máris másként tekint rád.

Lehet lepontozni, de attól még nem változik meg a véleményem, ugyanis a nem kevés tapasztalat íratta velem.

2016. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
El vagyok keseredve. Mert ha tudom, 1 percet sem beszélek vele.
2016. júl. 9. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tolonganak a másokor itt okoskodó, arcoskodó nők a kioktató dumájukkal, na mi van, erre már ti se tudtok mit mondani?!...
2016. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mint férfi nem tetszettél neki

Viszont emberileg jó volt a társaságod


Amúgy biztos nem százas a csaj, ha olyanokat mond 4 nap után (és még nem találkoztatok) hogy te vagy a legjobb barátja

Jobb is,hogy nem lett semmi, mert az agyában biztos bajok vannak, még akkor is, ha így akart lekoptatni

8

28/L


Nem én vagyok a társkeresős:)

2016. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszoló csajnak: Akkor is igy kell elintézni valamit, mégha nem is tetszik neki az illető? Miért kell előtte napokig hitegetni?! Egy 28 éves nő nem számit arra, hogy a pasi többet akarhat?!... Ne már...
2016. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 28 éves nőnek nincs annyi élettapasztalata, hogy tudja, a férfiak általában NEM barátkozni akarnak a nőkkel?...
2016. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem védeni akarom a lányt,

De azért én is szeretem jobban megismerni az embert, mielőtt bármire is igent mondanék

Amúgy nem szép húzás amit művelt, mert nyugodtan mondhatta volna, hogy ő egyelőre csak barátkozni szeretne

2016. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!