Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem udvarolnak nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem udvarolnak nekem a fiúk?

Figyelt kérdés
22éves egyetemista lány vagyok, és több mint egy éve szingli. Nem tartom magam csúnyának, de sose szóllitanak meg a fiúk. Néha járok szórakozóhelyre, de ottsem jött még hozzám egy fiú sem beszélgetni. Utolsó alkalommal rám irt egy ismeretlen srác fb-n, és hetekig beszélgettünk. Nagyon szimpatikus volt, és nagyon örültem amikor randit kért. Nade ott sem történt semmi, csak barátilag témázgattunk, abszolút nem próbált meg flörtölni. Mi a baj velem?

2016. júl. 9. 08:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
*NEM kerültek szóba pikáns témák
2016. júl. 9. 08:52
 12/22 anonim ***** válasza:

Lehet már mindent elmondtál magadról ami érdekelhette. Így már sokkal nehezebb kommunikációs kapcsolatot létesíteni. Egy unalmas mizu-mizuhoz meg lehet nincs bátorsága, mert fél hogy megunod.

Az is megeshet hogy megijedt tőled, na hogy most pontosan mitől azt nem tudhatom. Esetleg nem adtál neki elég teret, nem hagytad irányítani, elnyomtad.

Ha bejön a srác nem árt neki egy kis bátorítás, ha így sem akkor felejtős.

2016. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

nem lehet akkor, hogy fap1n4n4k gondolnak?

tehát, hogy évekig se lesz köztetek szex, lehet nincs szexuális kisugárzásod...tehát mint valami 6 éves kislány, aranyos szép, de nincs benne semmi szexi...


23F

2016. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
A korodbeli fiúk beszarik, nem értik a testbeszédet, nem tudnak kezdeményezni. Interneten nőttek fel. Én 32 vagyok, bármelyik lányt megkapom. És nem vagyok nagyképű, csak férfi.
2016. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez tetszett :D
2016. júl. 9. 09:10
 16/22 anonim ***** válasza:

#14 Mi is kezdeményezünk és lépünk ha szeretnénk valamit. A kérdező is láthatja a környezetében, ezért is zavarja, hogy felé nem közeledik senki úgy.

Szerintem csak személyesen lehetne megmondani mi a gond Veled. Esetleg kérdezz rá nyíltan valamelyik srácnál, hogy mi a gond. Ennyiből mi nem tudjuk megmondani mi lehet. 24/f

2016. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

Örülök neki, hogy tetszett.


#16 a kivétel erősít.

Persze az is lehet, hogy nincs meg a kémia köztük. De manapság sok nő panaszkodik a "férfiakra" akik igazából nem azok csak úgy néznek ki. :))

2016. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17 valóban úgy néznek ki? :) néha ahogy meglátok egyet, kedvem támad lefesteni a falat.
2016. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Fessünk falat ecsetfejű kis fiúkkal! :)
2016. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja, mert szerinted neked annyit kell tenned, hogy elmész valahová és ott várod a kezdeményezők sorát, meg a sült galambot a szádba? Esl. te is kezdeményezhetnél.
2016. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!