Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak általában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak általában miért a műnők tetszenek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki hiába nem mű abból a szempontból, hogy nem műtette meg magát, de a hatás még is olyan. Szolis barna bőr, plázákban vásárol, szőke haj, műköröm, szemöldöktetoválás, műszempilla, nem szép, de még is népszerű a férfiak körében. Én meg hiába vagyok természetes, még se vagyok népszerű. Pedig alakra is csinos vagyok, jól öltözködöm, már annyira megengedhetem magamnak, igyekszem a divatnak megfelelően öltözni, csak annyi a hibám hogy hófehér bőrű vagyok, és még a hajam sincs festve.
2016. júl. 7. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont te tetszenél kettőtök közül. 36F
2016. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Olyan férfiak figyelmét akarod, akik a műnők értelmi szintjén vannak.

Ez annyit jelent, hogy te is szeretnél hozzájuk hasonlítani?

Mert ha nem, akkor olyan férfiakkal kellene foglalkoznod, akiket nem ez érdekel.


Én meg férfiként szívok azzal, hogy 10 jó nőből 7 olyan buta, mint a föld. Két mondat után lelépek, mert nem bírom. Az értelmes nők meg b***nak jól kinézni. Elég szomorú. Az aranyközépút lenne a jó.

2016. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy csak annyi a hibád, csak kényelmes erre fogni.

Én is mondhatom, hogy nekem nem a műnők tetszenek, ha cserèbe meg èn se tetszik senkinek, sokra megyek vele.

2016. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nevezed münöknek azokat akik tetszenek a férfiaknak általában???????
2016. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!