Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 4 éve kapcsolat nélkül élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve kapcsolat nélkül élek, mik a vélemények arról ha prostituálthoz mennék?

Figyelt kérdés

Az intimitás hiánya kikészítő de félnék a nemi bajoktól ha prostival lennék. Voltam már ugyan de utána rohantam HIV tesztekre.

Mit javasolnátok, menjek, ne menjek? Érvek, ellenérvek?


2016. júl. 5. 09:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%

"olcsóbb, mint egy barátnőt fenntartani"

Mi van? :D Mit kell "fenntartani" egy barátnőn? :D A barátommal épp most hétvégén röhögtünk az ilyen megjegyzéseken, neki több pénze marad mióta velem van, mint mielőtt összejöttünk :D


Egyébként 100%-ig egyetértek a #8-assal, soha nem kéne olyan pasi, aki volt már prostinál. Nem gondolom, hogy rossz ember lennél emiatt, az egyik legjobb haverom is megy néha, és bírom ettől függetlenül, meg nem nézem le, de inkább halnék meg egyedül, minthogy összejöjjek vele. Bár te már voltál, szóval ebből a szempontból édesmindegy.


Azt nem tudom, milyen intimitást kaphatsz egy fizetőstől érzelmek nélkül, de oké :D


Mondjuk ha ennyire rettegsz utána, akkor szerintem nem éri meg, de te tudod.

2016. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

"Mi van? :D Mit kell "fenntartani" egy barátnőn? :D"

Telefonálás, utazás (ha nem egy helyen laktok), ajándékok, meghívás mindenre, nyaralás... Persze ez a külső függvénye. Ha jól nézel ki, kevesebbet kell nőkre költened, ha rosszul, akkor meg többet.

2016. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi eddig a kapcsolatunk alatt kb 3-szor 10 másodpercet beszéltünk telefonon, nem hiszem, hogy erre menne rá a gatyája. Az internet korában ki telefonál már? :D

Utazás: szombaton mentem hozzá busszal, mesélte, hogy a megállóban összefutott egy haverjával, aki el volt képedve, hogy elmegyek busszal, mert az ő barátnője elvárja, hogy elmenjen érte kocsival. Normális barátnőt kell találni... Az meg, hogy néha jön hozzánk.. azt mondja, szeret vezetni, szóval ha nem hozzám jönne, akkor valahova máshova, és ugyanott lenne benzinpénz szempontjából.

Ajándékok: utálok drága ajándékot kapni, egyszer még a kapcsolatunk elején megvette nekem a Diablo 3-at kiegészítővel, aztán a lelkére kötöttem, hogy többször ne költsön ennyit rám, inkább vegyen csak egy üveg bort vagy valamit, üljünk le kettesben, és töltsünk el egy kellemes estét.

"meghívás mindenre, nyaralás": már miért kéne neki fizetnie nekem a kaját, piát, nyaralást???? Max úgy szokott meghívni, hogy akkor evidens, hogy legközelebb én hívom meg őt... Nyaralni épp pár hét múlva megyünk, meg se fordult a fejemben, hogy vele fizettessem ki...


Ti milyen nőket szedtek fel? o.O Komolyan kifizettetnek veletek minden sz..t?? Te jó ég...

2016. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Hidd el utolsó, hogy minden hozzád hasonló lányra legalább egy, ha nem kettő olyan jut, aki ha nem is azt várja el, hogy minden kiadását ezentúl a férfi finanszírozza, de azokat minimum, amikor ketten vannak.

Tehát belépők, italok, kaja, ilyesmik.

Ráadásul átlagos egzisztenciával rendelkező és átlagos kinézetű lányokról beszélek. Konkrétan hallottam 21 éves lánytól, akinek még soha nem is volt (!) párkapcsolata, hogy szerinte az alap, hogy ilyenkor a fiú fizet. És még ő nézet rám furán, hogy államat a földről próbáltam felkaparni, és finoman megpróbáltam terelni, hogy ez azért nem teljesen így működik :)

2016. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

ma 13:26

De az ilyenekkel minek foglalkoztok? :D Hát sorvadjon el egyedül, kit érdekel? :D

2016. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az a kevés normális lány kell mindenkinek, és ők találnak sokkal jobb képű pasit, mint mi.
2016. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

>intimitás


Azt nem fogsz kapni. Ha prostihoz mész, akkor kú­rás lesz, nem intimitás.


Ahogy feljebb írták, gumit húzol és máris megfelelően védett vagy.

Amúgy meg a te dolgod, nem igazán van értelme érveket és ellenérveket keresgélni. Főleg, ha már voltál. Akkor jó volt, kielégített? Ha igen, akkor miért ne? Csak ne bensőséges dolgokra akard használni őket.

2016. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
Igénytelen, szànalmas aki prostihoz megy. Bottal nem piszkàlnàlak meg ezek utàn a leendő csajod helyében. Ha pedig nem mondod meg a csajnak akivel később összejössz, az szemétség...mert ki tudja milyen betegséget szedtél össze amiről esetleg nem is tudsz...Plusz vannak akiknek elvből nem fér bele, hogy olyannal legyenek kapcsolatban aki kvkkal akadt össze.
2016. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó. Mintha ez annyira érdekelné a nőket :D úgy tudom a legtöbb nő csak magával szeret foglalkozni, hidegen hagyja. amúgy meg a nők nem ezt csinálják most komolyan ? amit szingliségnek mondanak 2 kapcsolat közt, az h néha néha felkeresik a legközelebbi puszipajtit. Miért, szerinted mit csináljon ? szenvedjen ? ha vágyai vannak ki kell elégiteni
2016. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Egy átlag nem prosti csajnak sosincsenek alkalmi kapcsolatai?!... Hát dehogyisnem... Akkor mégis mi a különbség a prostik és a hétköznapi csajok között?...

Manapság már bevett szokása a csajoknak a szeretőtartás, barátság extrákkal, egyéjszakás kalandok stb... Akkor milyen alapon álszenteskednek a prostizással kapcsolatban?!

2016. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!