Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 4 éve kapcsolat nélkül élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve kapcsolat nélkül élek, mik a vélemények arról ha prostituálthoz mennék?

Figyelt kérdés

Az intimitás hiánya kikészítő de félnék a nemi bajoktól ha prostival lennék. Voltam már ugyan de utána rohantam HIV tesztekre.

Mit javasolnátok, menjek, ne menjek? Érvek, ellenérvek?


2016. júl. 5. 09:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%

Gumit vegyél ha mész.

Én nem mennék. Undorodom a prostiktól.

2016. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%

+ segít a szexhiányon

+ olcsóbb, mint egy barátnőt fenntartani vagy egy egyéjszakást összehozni

+ rendszeresen járnak szűrésre, és gumi nélkül senkinek nem engedik

+ biztos, hogy lesz szex

+ olyan szépet választasz, amilyet akarsz

- ciki, ha kiderül

2016. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Magánügyed.

DE: használj óvszert. Jó esetben a prostik egészségesebbek, mint egy sima diszkósribizli, akin átment a fél város gumi nélkül. De nem az út széléről vadássz valami sarkcsillagot, hanem igényes, szobázós csajt keress. Én legalábbis így tennék...


Viszont nem kell reklámozni, és ha lesz egyszer kapcsolatod, neki sem kell tudnia, hogy az "olasz-csillár-pózt" hol tanultad.

2016. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Minek a prosti ha utána idegbetegen rohangálsz szűrésekre.

Elmész egy buliba, összeszeded bármelyik forró vérű kiscsajt, tisztázzátok hogy csak szex, húzol gumit és került pár pohár piába, egy két szép szóba és nem kell paráznod, meg szégyelni sem.

2016. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, mindenképp gumival, még az orális szexet is. S csak lakáson lévő hölggyel.

Viszont a hirdetéseikben írják, hogy vállalnak orált gumi nélkül, szájba élvezéssel...miért? Attól bőven el lehet kapni nemi bajokat, nem?

2016. júl. 5. 10:04
 6/26 A kérdező kommentje:
Nekem a csajfelszedés nem megy, próbáltam sokszor. Nem vagyok jó pasi sem, szóval érthető.
2016. júl. 5. 10:08
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha te gumit húzol az orálhoz, akkor már nem kaphatsz el semmit akkor sem, ha mással gumi nélkül csinálták. Egyébként a partiribik esetében sokkal nagyobb az esély, hogy elkapsz tőlük valamit, ráadásul ha nem nézel ki jól, többe is kerül velük egy menet, mint egy hivatásossal.
2016. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Theressita ***** válasza:
50%
Így egy esetleges későbbi valódi kapcsolat kialakítását teszed kockára. Engem zavarna, ha a párom prostihoz járt volna. Lehet majd akkor titkolózni is, de az meg a másik kapcsolatölő lesz. Én elgondolkodnék, mi a fontosabb, a pillanatnyi öröm (ami, mint magad is jelezted, utána sok aggodalommal jár mellesleg) vagy hogy esélyt adj egy későbbi egészséges tartós igazi kapcsolatnak.
2016. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Maradj egyedül. Én szűz vagyok, de nem megyek prostihoz.
2016. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azért vannak. végül is lehet rendszerességgel tartani, ki is elégiti valamennyire a vágyaidat, persze nem az igazi, de ha nincs ló jó a szamár is ;)
2016. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!