Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért kétszínű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért kétszínű a legtöbb nő?

Figyelt kérdés
Miért kígyók? Írok lányoknak, tök jól beszélgetünk. Engem akar, elvileg. Aztán haverom direkt ír ugyanazoknak a nőknek, persze jóképű pasi fotójával, erre a legtöbb visszaír és már csak őt akarják. Holott alpári stílusban beszél a huszonéves nőkkel. De megőrülnek egy jó kép láttán. Miért hazudozó kígyók a huszonéves nők nagy része társkeresőn?
2016. jún. 29. 19:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A saját bőrömön nem tapasztaltam, nekem csak az számít, az nem érdekel,hogy a szomszéd Sanyikát a pénzéért körül rajongják a nők. Amit nőkkel tapasztaltam az néhány találkozás, másnap sehol semmi, egy kettő megmaradt facebook ismerősnek, meg még egy-két értelmes lányka,akinek eszébe jutott,hogy neki még az exe kell. Mondom,amíg saját magam nem tapasztalom,hogy esélyt adnának a nők, addig mindegyik felszínes, és csak a külsőt nézi. Ennyi!
2016. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Költőnő? ***** válasza:
Akkor talán ildomos lenne úgy fogalmazni, hogy a csajok, akikkel eddig dolgom volt! Mert ha lekurtázol minden nőt, abban bizony benne van a drága anyukád is. Bár te tudod...
2016. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak azt felejted ki a képletből, hogy a lányok, akikkel társkeresőn ismerkedsz még nem a kedveseid.

A társkeresőzés sajnos ilyen, jöhet egy másik szebb, szimpibb, aranyosabb akármilyenebb a képbe.

Régen mikor fent voltam, velem is volt, hogy beszélgettem nagyon jókat valakivel, aztán az a valaki elkezdett eltünedezni, majd egyszer már nem írt többet. Jött egy szebb valaki nálam, van ilyen.

Most őszintén...ha te chatelnél egy szimpi lánnyal és egyszercsak írna neked egy fullos 10/10-es csaj, hogy nagyon bejössz neki, te elhajtanád? Aham, persze...

2016. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Költőnő? ugyan, én nem kurtázok le minden nőt, mert találkoztam egy kivétellel, de nem édesanyám volt. Édesanyám lelépett egy pénzesebb hapsival és tönkevágta a családot. Később kiderült, hogy közben is voltak dolgai. Szóval, ezt a saját anyámos példát sosem értettem igazán...
2016. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Költőnő? ***** válasza:
Sajnálom. Tényleg. De hidd el, hogy nem minden fekete vagy fehér.
2016. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

15

Az ízlése mindenkinek màsmilyen. Szóval kinek mi a jóképű... Egyébként ameddig ennyit rinyàlsz ahelyett hogy próbàlkoznàl, addig egy normàlis nő sem fog veled kezdeni. Nem sokan szeretik a picsogàst és az önsajàlatot amit te előadsz. Brühühü minden nőnek alfahím kell és aki màst mond hazudik brühü senki nem ad esélyt... Hàt nem csodàlom.

2016. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

,,sZÓVAL KINEK MI A JÓKÉPŰ"


Az a tapasztalatom, hogy egyes pasik majd minden nőnek bejönnek, mások meg szinte senkinek. Ha mindenki más másnak tetszik, akkor nem ennek kellene lennie. Mégis E van...

2016. jún. 30. 00:25
 28/31 anonim ***** válasza:
Hàt nem tudom mit làthatsz a környezetedben. Én az enyémben azt, hogy több férfi van kapcsolatban mint nő, legyen az szőke, barna, fekete, sovàny, túlsúlyos , àtlagos, teljesen mindegy. Ja és a kb 50 ismerős pasiból 1 db kigyúrt sràc van, ő személyi edző, szőke, kék szemű. A többiek elég vàltozatosan néznek ki mint írtam. ...
2016. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
az kimaradt, hogy magasnak, alacsonynak is ugyanúgy van pàrja. Tehàt a 185 centisnek is, a 2m magasnak is, de a 160-170 centisnek is.
2016. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Oh, mennyi csalódott férfi... Hidd el a lányokkal sem bánnak máshogy a pasik. :(

Amúgy, mennyire voltak komolyak ezek a "kapcsolatok" a lányokkal, akiknek bejött a barátod is chat alapján? Lehet, még nem fixáltátok le, hogy csak egymást akarjátok.

Én sok pasival chatelek és ezt egyik előtt sem titkolom. Ha viszont randizunk, és komolynak tűnik, netán sexelünk is, rákérdezek, hogy mit akar. Legyen monogám, igazi kapcsolat vagy mi a célja, mert én rendes kapcsolatot akarok. Lehet nekem ő az egyetlen, de akkor én is az akarok lenni. Különben csak szórakoztassuk egymást, amíg megtaláljuk az igazit.

2016. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!