Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért kétszínű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért kétszínű a legtöbb nő?

Figyelt kérdés
Miért kígyók? Írok lányoknak, tök jól beszélgetünk. Engem akar, elvileg. Aztán haverom direkt ír ugyanazoknak a nőknek, persze jóképű pasi fotójával, erre a legtöbb visszaír és már csak őt akarják. Holott alpári stílusban beszél a huszonéves nőkkel. De megőrülnek egy jó kép láttán. Miért hazudozó kígyók a huszonéves nők nagy része társkeresőn?
2016. jún. 29. 19:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Akárhogy próbálnak hazudozni a nők,csak a külsőre mennek,ez is bizonyítja, kortól, végzettségtől függetlenül.
2016. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó. Mert te aztàn annyira qurvàra igénytelen vagy, hogy összejönnél olyannal aki nem is tetszik mi? Ne akard már ezt bemagyaràzni mert hatalmas kamu!
2016. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Költőnő? ***** válasza:
74%
Nyaf nyaf ezredik rész. Blabla. G***ciunalmas már, de egy szerdaestére izgatni a népet elmegy.
2016. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerinted milyen lány az, amelyik rászorul, hogy társkeresőre regisztráljon? Egy normális igényű nő bármikor talál magának férfit erőfeszítés nélkül.
2016. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
56%
"Utolsó. Mert te aztàn annyira qurvàra igénytelen vagy, hogy összejönnél olyannal aki nem is tetszik mi? Ne akard már ezt bemagyaràzni mert hatalmas kamu!" Olyannal jönnék össze, aki tetszik, de az közel sem biztos,hogy jó csaj, volt rá példa nem egyszer,hogy olyan nő tetszett, akiről más a jól ismert "bottal sem..." véleménnyel volt. A nőknek meg csak a jóképű alfák kellenek, na ennyit erről.
2016. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Itt most kedves kommentelők egy része, pl Költőnő, nem kellett felfújni, vagy félreértelmezni a dolgot. Nem arról van szó, hogy olyannal jövök össze, aki nem tetszik. Na most ugye elvileg ezeknek a nőknek tetszem, vagyis leírják, válaszolnak. Egész addig amég egy jobb pasi be nem lép. Tehát azon van a hangsúly, ha van egy rendesnek tűnő pasi, aki még szimpatikus is, akkor miért kell rögtön a trágyául beszélő, bugyit rögtön ledumáló szépfiú ágyába bújni és letagadni, hogy ez a pasi, akivel előtte beszélgettem, hogy az valaha is létezett. Érthető?
2016. jún. 29. 21:10
 17/31 Költőnő? ***** válasza:
Most hiába írnám le, hogy nekem alap a tiszteletteli, emberi kommunikáció. Aki veletek ellentétben mást állít, az hazudik. EZ az ami igazából kurtáta unalmas már.
2016. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem csak társkeresőn kétszínűek. Sosem volt párkeresési problémám, szóval nem kellett regisztrálnom ilyen helyekre, de élőben eddig egy lánnyal találkoztam csak, aki nem volt kétszínű. Minden barátnőmre (azzal az egy kivétellel) és lány barátomra ez igaz. Volt egy mindenki elé előadott szép kép, meg egy, ami kissé más volt.

Szóval vannak normális nők, csak elég kevés. Persze, itt is majd sorban leírják, hogy mennyi normális van, csak az önkritikát kéne gyakorolniuk előbb.

2016. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Majd akkor fogom elhinni,hogy a nők nem csak a külsőt nézik, ha nekem is esélyt fognak adni, addig ez csak üres szöveg, mese. Bizonyíték nélkül nehéz elhinni bármit is, márpedig nekem az a bizonyíték,amit a saját bőrömön tapasztalok, negatív élményben már volt részem nők terén, tehát az bizonyított,hogy a nők a külsőre mennek. Van még kérdés kedves Költőnő?
2016. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Költőnő? ***** válasza:

Van. Ez szted nem általánosítás? SOHA az életedben SEHOL nem tapasztaltál ellenpéldát....

Értem. Hát ez is nagyfokú éleslátásra vall. If you know what I mean...

2016. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!