Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a cikkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a cikkről? Szerintetek túl erős állítások vannak benne?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 28. 07:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre szavak nincsenek, mennyire primitív. Főleg a teszt a végén. Azok a kérdések... "mennyire feszes az Ön segge", "szereti-e Ön ha szúrják a fosóját" :D wtf :D Abban minden bizonnyal igaza van, hogy sokaknak egy szép lány láttán a szex jut az eszébe, de azért erős túlzásnak érzem azt az állítást, hogy kivétel nélkül mindenki ilyen lenne. Vannak a cikk írójánál kevésbé primitív emberek is a világon, kár az ő hírüket rontani ezzel a förmedvénnyel.


Egyébként már csak az is cáfolat a cikkre, hogy a MILF-eket azokat nagyon sok fiatal férfi tartja vonzónak, és egy negyvenes nő még bőven MILF kategória. Az érettség, önbizalom az ad egy pluszt a dologhoz, és nem feltétlenül tetőzik az ember vonzereje, szexuális kisugárzása még a húszas éveiben.

2016. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

A valosagot irja le a cikk, csak azt nem irtak bele hogy a noknek is van valasztasa. Egy szep fiatal no hasznalhatja szexualis segedeszkozkent a testet hogy kb 30 eves koraig elvezze masok figyelmet, de ez csak egy plusz elony. Ha eleg alacsony az onbecsulese es nem banja a gusztustalan dolgokat akkor igy sokmindent elerhet. Persze mindenki tudja hogy a szepseg elmulik es utana atlagos nokent kell elnie.


Persze azt is valaszthatja egy fiatal no hogy nem koveti a divatot es olyan ruhat huz fel amiben nem latszik a puncija, nem fekszik le mindenkivel, emberileg probal ervenyesulni es akkor rogton nem lesz problema hogy 30 evesn mar nem ugy nez ki mint egy 16 eves.

2016. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

10!


És a férfiaknak mi??

Se nem szépek...se nem tudnak szülni.............

2016. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg egy intelligens nőnek nincs arra szüksége, hogy a testét használja figyelemfelkeltőnek meg ilyen hül.yeség. Mindegy, hogy 20...vagy 40 éves. Csak azok élnek ezzel, akiknek a külsőn kívül nincs semmi másuk. És igen...sajnos túl sok az olyan lány/nő manapság. Ez tény. De ettől még nem normális.
2016. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Nekem 27 évesen volt egy 40 éves barátnőm, de az úgy nézett ki hogy le nem cseréltem volna egyik 20 éves lányért sem"


kb. a 40 éves nők 10-15%-a ilyen, borzasztó nagy munkával.

2016. jún. 28. 08:48
 16/21 A kérdező kommentje:

"Egyébként már csak az is cáfolat a cikkre, hogy a MILF-eket azokat nagyon sok fiatal férfi tartja vonzónak,"


Nem véletlen hogy egy ilyen megalázó jelző született rájuk hogy MILF (ugye tudjuk a jelentését) , mert pontosan arra jó.... Ugyanis ha már nem jön össze egy fiatalabbal, akkor egy idősebbel könnyebb lesz...

2016. jún. 28. 08:51
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos asszem érdemes volt ide regizni...legalább megtudtam nőként mindössze annyi az értékem, hogy szép vagyok és tudtam szülni.Lehet-e még ettől lentebb süllyedni egy véleménynek? 👎
2016. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak nagy általánosságokban igaz. Azzal egyetértek, hogy a korral sokan veszítenek a vonzerejükből, de ez a férfiakra is igaz! (Mivel már nem vagyok huszonéves én is kezdem ezt észrevenni a korosztályomon azok között akiket már legalább 10 éve ismerek, hogy igen, azért az idő mindenki felett eljár...)

Nő vagyok és 30 éves és én azt figyeltem meg, hogy úgy 30 éves korára a nők jobban néznek ki, mint fiatalon. Sőt vannak sokan, akik 40 éves korukra érnek a csúcsra.

De ez nem minden esetben van így! Pl. akik szültek fiatalon, sokan hamarabb veszítenek a szépségükből. Akik, pedig várnak a gyermekvállalással, mintha 40 éves korukig is jobban néznének ki. De mondom, ez csak az én megfigyelésem és lehetnek bizonyos okok mögötte, pl. a terhesség megviseli a szervezetet, vagy hogy a gyermektelen nők jobban tartják magukat, hogy versenyben maradhassanak, stb.

A férfiak meg szerintem úgy 35-40 éves korukra lesznek a legvonzóbbak. Illetve vannak korombeli férfiak, akik nagyon ápolatlanok és már egyáltalán nem vonzóak (nincs foga, vézna,stb.), de vannak idősebbek, akik sokkal tetszetősebbek. De tényleg pasiknál is van olyan, hogy már 30 éves korára úgy megcsappan a vonzereje, hogy én is csak pislogok (pedig 20 évesen emlékszem még egész jó volt)!

Szóval úgy gondolom általánosítani már nem lehet kor alapján. Szerintem inkább az számít, hogy kinek milyen a genetikája, milyen életmódot él, mennyire ápolt.

2016. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18-as vagyok

Amúgy tovább is van még :) [link]

Véleményezve a cikk íróját, de ténlyeg milyen hülyeségeket írnak :D, amit írt valaki, hogy "szereti-e Ön, ha szúrják a fosóját" :D, meg itt a pasisnál: "Tudjuk, hogy egy nagyon izmos test esetén nem a test-tömeg index (BMI) a legmegfelelőbb mutató, de mivel a legtöbb Férfi nem egy Schwarzenegger, ehhez a teszthez épp megfelelő) " :D

meg "Lecsuktak már valaha akármilyen kis időre is? Igen: +1 Pont" :D

"26 pont: Te vagy a Szuperalfa hím. A sunák úgy tapadnak rád, mint madárszar az autó tetejére." :D

Azért mégha messzemenő következtetéseket nem is lehet levonni, attól még jó lehet szórakozni a cikken! :D

2016. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Ugy látom aki egyetért a poszttal, (mert ez a valóság) az le lett pontozva :D
2016. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!