Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan csinos hölgyek, akik kinyomnak fekve 10-szer 60 kg-ot?

Figyelt kérdés
Valamilyen érthetetlen oknál fogva vonz az a gondolat, hogy a nő erősebb nálam, le tud teperni, hátra tudja kötözni a kezemet, lábamat, ugyanakkor fontos hogy mégis megőrizze nőies alkatát. Egyáltalán léteznek ilyenek? És olyan hölgyek, akiknek ez szintén tetszene? :)

2016. jún. 25. 03:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
minden nő álma egy gyenge faszi
2016. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a p-csába ne! Csinos vagyok-hölgy is...


Ma reggel meg kötöztem a mosogató gépem -javarészt azért ,hogy ne nyíljon le az eleje- mikor fekve,guggolva, ülve-szűkölve kirángattam a helyéről.

- majd legalább tízszer' nyomkodtam,taszigáltam mire át tudtam görgetni egy kartonra amivel azután ki tudtam húzni a lakásból...

A lépcsőn lévő rámpán még le kellett csúsztatni amihez a szomszéd (hozzád hasonló szúnyogcsődört kértem fel)-hát erősen kellett szorítani a fenekem,hogy ne változzon aranyba körülötte az ér...mire még is ki vonszoltam a kapuig /mert a faxa szerelő csak onnan volt hajlandó elvinni/ - hát elhiheted,hogy elélveztem !


Szóval ennyit a témáról.

2016. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én magam nem vagyok 60 kg... Lehet, velem van a baj, de a magam súlyánál többet nem biztos, hogy ki tudnék nyomni 10x :D Pedig azért alapvetően erős vagyok, olyan pofont tudok adni, hogy két hétig érzed (a gimiben volt ilyen utoljára, az igaz, de szerintem a technika zsigerből jön, olyan, mint a biciklizés).


Az is biztos, hogy minden nőnek álma az olyan férfi, aki gyengébb nála. Ez az igazi szexepil. Így kell csajozni.

2016. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es! Akkorát röhögtem! :DDDD

Te kérdező? Ezek szerint nálad megáll a mérleg úgy 6

2016. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te kérdező ezek szerint nálad megáll a mérleg úgy 60 kilónál. Hát megnézném, ahogy terpeszállásban egy hölgy téged vízszintesen kinyomna súlyemelő módjára... :DDD
2016. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
85 kiló vagyok, a kinyomott súlynak ehhez semmi köze. :D
2016. jún. 25. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Néz utána az acro jógának, lehet tetszene. xD
2016. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
basszus, én 25éves férfi létemre nem vagyok rá képés. pont 10perce próbáltam meg kiváncsiségból, de csak három és félig jutottam :D. nemszoktam edzeni és 172/67 vagyok. mit vársz egy nőtől?
2016. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
többet is ki tudok nyomni, de ez a dolog nekem nem tetszene
2016. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mennyit és hányszor ha megkérdezhetem?
2016. aug. 10. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!