Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a cikkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a cikkről? Szerintetek túl erős állítások vannak benne?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 28. 07:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez a cikk mar volt fent, s akkor is azt írtam, hogy ez sajnos igy van. S az a legviccesebb, hogy a nők tényleg nem tudjak, hogy a szépség mekkora hatalom. Azert a genetika itt is közbeszól, pl a volt barátnőm simán letagadhatna 6-7 evet.
2016. jún. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy én ezt sosem tapasztaltam meg és már nem is fogom. De qva jó csúnyának lenni...
2016. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, annyiból nem értek csak egyet, hogy nekem fiatalabb korában a pasi is jobban bejön, mint idősebben. De ez nem olyan nagy szó nálam, mindig is fiatalabb párjaim voltak (1-2 évvel).

De mindenki megkopik idővel, az, hogy ez mikor következik be már egyénfüggő. Én 26 évesen is max 20nak nézek ki, de gyakran elkérik a személyimet, ha sört vagy más alkholos itókát veszek, és szerintem jobban is nézek ki, mint 22 éves koromban. Többet edzek, és a genetikámnak köszönhetően nem igazán ráncosodom. Anyukám már 56 éves, de simán kinéz 40nek. És őszintén szólva a 40es éveimben már nem azon akarok kattogni, hogy vonzónak találjanak idrgen férfiak, hanem hogy meghitt kapcsolatban éljek férjemmel és a családommal, ha majd lesz. Szóval a külsővel együtt az értékek és a célok is változnak jobb esetben.

2016. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a szánalmas, hogy a férfiak ilyenek.
2016. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez a cikk egy férfi pártoló cikk. Minden férfi szó...nagybetűvel íródott...azonban minden lány és nő kicsivel. Vajon miért?? Csak nem hímsoviniszta az úriember? :) Ráadásul hül.yeségeket beszél. Egyrészt nem hiszem, hogy kivétel nélkül az összes férfinak ha egy miniszoknyás nőt lát, egyből az ugrik be a fejébe, hogy húúú de meg.basznám. Lehet, hogy eszébe sem jut semmi..mert pont nagyobb baja is van annál, hogy megszólaljon a farka. Másrészt meg az is marhaság, hogy a férfi idővel csak vonzóbb lesz. De hogy lesz!! A férfi is nagy,mély ráncokat növeszt..meg pocakot..kopaszodik, és őszül. Számomra ezek pont cseppet sem vonzóak! Szóval nem...ez a dolog nem így működik. Végtelenül lesarkította ezt az egészet a cikk írója...csak a saját szemszögéből, az ő agyával nézve a dolgokat. De mint tudjuk, az emberek nem egyformák.........innentől kezdve pedig csak általánosítás az egész...tehát semmit sem ér...semmi jelentősége.
2016. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van benne igazság, de túlságosan férfiszemszögű és kissé hímsoviniszta. Nem hiszem, hogy ezt ennyire drámaian kell felfogni.
2016. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 icu75 ***** válasza:
97%
41/nő vagyok,amit írt a cikkíró,általánosan igaz. Engem is többen "stíröltek" fiatalon mint most,pedig nem öltöztem kihívóan akkor se és most sem. Ami azt illeti akkor se voltam odáig érte hogy "szemmel vetkőztetnek" és most se hiányzik. Szerintem ez annak a nőnek a problémája akinek sosem volt a szépségén kívül más "értéke". Az is igaz hogy a korombeli férfiak bejönnek a fiatalabb lányoknak,de azt "elfelejti" a cikkíró,hogy bizony a fiatal fiúk meg "ránk röpülnének". Ami az öregedést illeti,figyeltem egy időben a 60-as korosztály tagjait és bizony az a meglátásom hogy a nők sokkal nagyobb számmal jól néznek ki a korukhoz képest,férfiak csak elenyésző mértékben,és nagyon sok köztük az elhanyagolt külsejű.
2016. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha a férfiak 100% arra gondol, hogy bszná meg a csajt, akkor mi van a meleg férfiakkal? Ők biztos nem akarnák a csajt gerincre vágni, itt már helytelen az állítás. :D
2016. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8%

Végigolvastam. Nagyrészt igaz, lássuk be. Egy 20 éves csaj kelendő, mindenki meg akarja dugni és nagyon szexi tud lenni pláne topban és forró nadrágban. Egy 36 éves nő már kevésbé. Szarkalábak a szemek alatt, megereszkedett, löttyettebb test, esetleg több plusz kiló feljött az évek alatt mint még jól állna.


Ezzel szemben egy mai 20 éves fiú még gyerek. Kölyök arca van, csupasz hab teste, hétköznaponként 0-24-ben nyomatja otthon a World of Warcraft-ot, szombatonként pedig már 2 whiskey után mocsár részeg a diszkóban. Ez annyira nem tetszik a nőknek, míg egy 36 éves férfira annyit mondanak, hogy "na ez emberesen néz ki."


Saját példámon is látva, most 29 éves vagyok, de észrevettem hogy 1-2 éve jobban tetszek a nőknek mint azelőtt.


Azért hogy valami bíztatót is mondjak az idősebb nőknek. 30-35 év felett is lehet egy nő szexi, ha ad magára. Nekem 27 évesen volt egy 40 éves barátnőm, de az úgy nézett ki hogy le nem cseréltem volna egyik 20 éves lányért sem. Fél évig voltunk együtt. A mostani élettársnőm is idősebb nálam 4 évvel. Szóval attól hogy egy nő idősebb, sok esetben még nem veszett fejsze nyele a dolog.

2016. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
Nah igen, a nőknek a szépségük az egyetlen értékük. Meg talán az hogy tudnak gyereket szülni.
2016. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!