Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vidéki, falusi emberek sokkal nagyobb hátrányban vannak társkeresés szempontjából ugye?

Figyelt kérdés
Azért gondolom így, mert ma is például Veszprémben voltam és rengeteg ember volt ott ahhoz képest amit én megszoktam. Kapásból elbeszélgettem 3 idegen lánnyal, az egyik elég egyértelműen a tudtomra adta, hogy bejövök neki és volt egy 4. leányzó akinek bókoltam picit, kíváncsi voltam mi lesz a reakció és tök aranyos volt, elpirult és mosolygott mint a tejbetök. Ilyen élményeim itthon és a környéken nem igazán lesznek az biztos. Szóval igazam van vagy igazam van? :D
2016. jún. 22. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de ha ennyire bevállalós vagy és vannak is pozitív visszajelzések, miért nem lépsz tovább? Ilyenkor kéne elhívnod egy talira valamikorra. Utazhatnátok mindketten féltávig, ha sem te, sem ő nem akar teljes távot menni.
2016. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
szerintem igen de Budapesten katasztrófa a helyzet a nők inkább a külföldi vagy a gazdag férfiakat részesíti előnyben
2016. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aki egyértelmű jeleket adott, ő budapesti volt. Én meg pont a másik irányban lakom, csak ott dolgoztunk. A többiek i sdolgoztak. Nem pont ismerkedni voltunk ott. Egyedül akinek bókoltam, ő csak néző lehetett de sajnos nem lett volna jelen esetben időm komolyabban belebonyolódni és nem is igazán van jártasságom ilyenekben. Ez csak egy próba volt ami úgy jól is esett meg nem is. Mert ha konkrétan ismerkedni el tudnék menni ilyen helyre akkor szerintem nem lenne annyira nehéz egy rendes, kedves lányt találni. De így egy kicsit neccesebb :D
2016. jún. 22. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha ezek az emberek leragadnak ott, hogy a saját környezetükben akarnak társat találni, akkor valóban hátrányban vannak. Ha nyitottak arra, hogy esetleg távolabbról jöjjenek össze valakivel, akkor nem. De pl. hiába él valaki nagy városban, ha ki sem mozdul otthonról és online sem beszélget soha senkivel.
2016. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

ha vidéki falusi kezd vidéki falusival, akkor nincs hátrányban. nyilván ha városival kezd, akkor könnyen lehet. két világ ez a kettő. könnyen lehet hogy nem ugyanarra vágynának, nem ugyanazok az elképzeléseik.

pl az egyik utazni akar, csinálni dolgokat, eljárni stb, a másiknak meg az az öröm hogy a csirkéket, disznókat eteti. ha így érted a vidéki falusit.

ha csak a lakóhelyre gondolsz, akkor az hülyeség.

2016. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem gondolkodásmódnak gázosak a vidékiek

biztos van kivétel, de nekem nem jöttek be eddig

2016. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!