Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti szoktatot egyedül kijárni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatot egyedül kijárni?

Figyelt kérdés
A barátaimnak szinte mindnek van barátnője...nincs kivel kijárnom, viszont eljött az idő, hogy komoly kapcsolatot szeretnék. Voltatok már egyedül szórakozni?
2016. jún. 20. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül könnyen célpontjává válhatsz egy kötekedő, ittas társaságnak sok lúd disznót győz alapon. Szedj össze azért minimum 2-3 havert, akikkel össze tudsz állni. Különben szórakozóhelyeken ne számíts olyan csajra, akivel komolyabb kapcsolatod lesz. Felszínes libák, lotyók között nehezebben bukkansz rá a kincsre. Nálam a szórakozóhelyek alapból ki vannak csukva.
2016. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy tényleg nem tudok kit hívni, akiket még ismerek, azokat nem lehet kirángatni, én 29 éves vagyok, és nem akarok agglegény maradni. Az hogy beüljek egy laza klubba, az azért elég gáz szerintem.
2016. jún. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!