Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a fenébe élhet ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe élhet ennyi gyönyörű csaj az országban?

Figyelt kérdés

Csak úgy a mai napomból kiindulva. Kocsiba beülök, az utcán látok két hosszú combú szőke csajt kerékpározni két férfival (talán a pasijuk vagy ismerősük?), gondolom magamban, mekkora mázlisták vagytok, hogy egyáltalán a közelükbe férkőzhettek. Akkor piros lámpánál/zebránál is többször ugyanez a jelenség. 3-5 fős 17-23 év körüli dekoratív kis csajok csoportosan sétálnak át...

Mi a franc, hol élek én te jó Isten? Elmélkedtem magamban. Vizsgáról hazafele jövet persze ugyanez a leosztás, belvárosban/egyetemen mindenhol. A gyors kajáldában szintén egy csinos diáklánynak adom le a rendelésemet. Mondjuk Bp.-en is ezzel szembesültem sokszor, mikor volt valami elintéznivalóm vagy ismerősökhöz mentem (btw Debrecenben élek). Óriási szívás, hogy egyáltalán nem vagyok vonzó pasi (és akkor még finoman fogalmaztam). Ilyenkor kicsit azért logikusnak gondolom, hogy sok srác miért annyira komplexusos és kezdeményezésre képtelen.



2016. jún. 20. 16:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem is több van...pedig életemben nem voltam még edzőteremben :)))

Akkor ezt mivel magyarázod? :)

2016. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kedves 47% os nem akarok jotekedni de neked fingod sincs a nokrol.. Ugy beszelsz a nokrol mint a targyakrol, hallod te magad?
2016. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

En jobban örülnék ha inkáb ronda nőkkel lenne tele az ország. Nem azért, hogy nekik rossz legyen (bár nagyon sokuk megérdemelné), hanem azért, hogy ne kívánjam őket.


Kb olyan érzés vonzó nőket látni, mint egy autókereskedésnél bámulni egy rohadt jó kocsit amit sosem lesz lehetőségem megszerezni...

2016. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Mi lenne ha egyszer gatyat huznal es leszolitanad az egyiket? "

Egy másik kérdésben, meg hisztiztek, hogy mit képzelnek magukról a pasik, hogy csak úgy leszólítanak, mert hogy a hölgyek nem azért vannak ott ahol, hogy a pasik leszólítsák őket.

2016. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

115 diákot vizsgáztattam ma (109-el jövő héten is összefutok még), ebből 74 lány (20-22 évesek), közülük 12 vékony és enyhén duci, a többi túlsúlyos 2016-os elnevezéssel élve átlagos. A 12-ből egyre tudnám azt mondani, hogy megáll tőle az ütő, 3 pedig fogjuk rá elmegy.


Sajnos én nem tapasztalom az általad leírtakat. Gondoltál már rá, hogy esetleg csak a hormonjaid zavarják meg az érzékszerveidet?

2016. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!