Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a fenébe élhet ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe élhet ennyi gyönyörű csaj az országban?

Figyelt kérdés

Csak úgy a mai napomból kiindulva. Kocsiba beülök, az utcán látok két hosszú combú szőke csajt kerékpározni két férfival (talán a pasijuk vagy ismerősük?), gondolom magamban, mekkora mázlisták vagytok, hogy egyáltalán a közelükbe férkőzhettek. Akkor piros lámpánál/zebránál is többször ugyanez a jelenség. 3-5 fős 17-23 év körüli dekoratív kis csajok csoportosan sétálnak át...

Mi a franc, hol élek én te jó Isten? Elmélkedtem magamban. Vizsgáról hazafele jövet persze ugyanez a leosztás, belvárosban/egyetemen mindenhol. A gyors kajáldában szintén egy csinos diáklánynak adom le a rendelésemet. Mondjuk Bp.-en is ezzel szembesültem sokszor, mikor volt valami elintéznivalóm vagy ismerősökhöz mentem (btw Debrecenben élek). Óriási szívás, hogy egyáltalán nem vagyok vonzó pasi (és akkor még finoman fogalmaztam). Ilyenkor kicsit azért logikusnak gondolom, hogy sok srác miért annyira komplexusos és kezdeményezésre képtelen.



2016. jún. 20. 16:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Értem én hogy szépek a nők, meg úgy örülsz neki mint egy kisgyerek. De itt hol a kérdés? Szerintem a facebook üzenőfalad vagy üzenetrészt felcserélted a GYK-val.
2016. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Nemcsak a nőknek van joga és lehetősége ahhoz, hogy tegyenek azért, hogy így nézzenek ki.
2016. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Nyugidtan kezdemenyezz... En max egy 7es vagyok (nagyon nagy jo indulattal), kicsit mackosabb vagyok es kocka is meg is egy 10es csajt szedtem ossze (hosszu combok, kerek fenek, vekony derek, szep feszes formas mellek es az arca is gyonyoru..emellett aranyos, kedves es van humorerzeke) mert mertem probalkozni nala, es ugy nez ki ez bejott neki.
2016. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Semmi értelme, hogy szépek, ha csak a fullos pasik élvezhetik a társaságukat, akkor nekem miért kellene örülnöm a szép csajoknak?...
2016. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

Mi lenne ha egyszer gatyat huznal es leszolitanad az egyiket?


Az exem kulsore nem volt nagy szam, kb hasonlo volt hozzad, felenk es gatlasos volt, de egyszer osszeszedte magat, ideallt remego labakkal, dadogva es elmondta mit erez. Elsore visszautasitottam mert nem jott be. Aztan eltelt par nap es gondolkoztam a dolgon, arra jutottam ha mar ennyire bator volt egy eselyt megerdemel, rairtam el elmentunk randizni es osszejottunk. Eletem legjobb dontese volt, 5 evig jartunk, nagyon jo lelki tarsak lettunk.

2016. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
#4: Szintén zenész.
2016. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"Nemcsak a nőknek van joga és lehetősége ahhoz, hogy tegyenek azért, hogy így nézzenek ki."


Nana! Én egyszer csak azért is rákérdeztem egy ilyen hihetetlen csinos, kerek fenekű, izmos combú csajnál, hogy milyen edzésterve van, mit sportol, erre csak annyit mondott, hogy "ez genetika" és nem sportol semmit. Én meg férfiként évek óta a konditeremben rohadok és alig van látható eredménye.

2016. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#7 detto... Csomó vékony, kerekseggû, feszescombú csajt ismerek aki soha nem sportol és minden nap mekiben zabál, én meg 3 év kemény sporttal annyit értem el, hogy dagadtból elfogadható lettem.
2016. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk rinya helyett tényleg tehetnétek magatokért.

,,Ez genetika" full kamu,mindegyik lány sportol valamit amelyik úgy néz ki.

Ha alig fejlődtök az csak a ti hibátok.

Megnézném a kaja,edzésterveteket,tutira első mondatban találnék minimum 3 böszmeséget.

Béreljetek edzőt és ne rinyáljatok már,ha nincs pénzed húzz el dolgozni azonnal.

2016. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

Magyarországon élnek a legszebb nők, ez nem titok. Etológusok arra vezetik ezt vissza, hogy kicsiny országunkat annyiféle nép dúlta fel, és asszonyaink annyiféle nép férfitagjainak esett áldozatul.

Használd ki, ha már ilyen szerencsés helyre születtél, és csapj a lecsóba. Nem olyan nagy cucc, hidd el. Nem kell túlmisztifikálni, nem kell fosni, és nem szabad feladni. Nagyjából ennyi, a többi adja magát.

2016. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!