Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a fenébe élhet ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe élhet ennyi gyönyörű csaj az országban?

Figyelt kérdés

Csak úgy a mai napomból kiindulva. Kocsiba beülök, az utcán látok két hosszú combú szőke csajt kerékpározni két férfival (talán a pasijuk vagy ismerősük?), gondolom magamban, mekkora mázlisták vagytok, hogy egyáltalán a közelükbe férkőzhettek. Akkor piros lámpánál/zebránál is többször ugyanez a jelenség. 3-5 fős 17-23 év körüli dekoratív kis csajok csoportosan sétálnak át...

Mi a franc, hol élek én te jó Isten? Elmélkedtem magamban. Vizsgáról hazafele jövet persze ugyanez a leosztás, belvárosban/egyetemen mindenhol. A gyors kajáldában szintén egy csinos diáklánynak adom le a rendelésemet. Mondjuk Bp.-en is ezzel szembesültem sokszor, mikor volt valami elintéznivalóm vagy ismerősökhöz mentem (btw Debrecenben élek). Óriási szívás, hogy egyáltalán nem vagyok vonzó pasi (és akkor még finoman fogalmaztam). Ilyenkor kicsit azért logikusnak gondolom, hogy sok srác miért annyira komplexusos és kezdeményezésre képtelen.



2016. jún. 20. 16:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%

Ha szép nőt akarsz akkor olyanná kell válj akire vágynak ezek a lányok,ennyi a titok.

Csinos nő kell,ha ő tesz érte akkor neked is ehhez kell alkalmazkodnod és le kell told a segged edzeni,odafigyelni,diétázni.

Mondom ha csinos szép nő kell,mert ha ő edz,izzad a terembe heti 4*2-3 órát akkor jogosan várja el ezt ő is.

A SZÉP nők a sikeres,férfias férfiakhoz vonzódnak akik rendelkeznek erőforrásokkal,sportolnak,izmosak,igényesek és többet várnak el az élettől,plusz eltérnek az átlag pasiktól.

2016. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem kell csinos csaj, nekem normális lány kell. Csak jezeztem az egyik kommentelônek, hogy egyetértek vele.

Egyébként, kedves 47%-os válaszoló, már sok helyen belefutottam a válaszaidban ebben a kategóriában, és egyre gyanúsabb, hogy egy komplexusos, felszínes fitnesszgyökér vagy, aki nem csak simán edz a sportolás miatt, hanem a fél életét a kondiban tölti, a másik felét meg a csirkerizs zabálással. Én leszarom amúgy, azt csinálsz amit akarsz, de ennyire azért ne ugass már be mindenki életébe, nem mindenkinek ennyire elcseszett az értékrendje, mint neked. Nem kell reagálnod erre a kommentre, köszi.

2016. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! Mi ez a szöveg, hogyha fel akarom szedni őket, akkor csak tenni kell érte, hogy a külsőm olyan szinten legyen, hogy vonzó legyen a szemükben? Az izomépítést még meg is értem, de kondizással mégis, hogyan tudnék +10 centit hozzáadni a 171 centis magasságomhoz, mondjátok már meg! Főleg ha ezeknek a csajoknak legalább 60%-a akkora, mint én vagy tőlem magasabb. Akkor mégiscsak a nőknek vannak jobb lehetőségeik a külső alakítása során, nem a férfiaknak. Egy sportos alkatú, csinos fenekű, mély dekoltázsú csaj, 160 ill. 175 cm esetében is ugyanolyan vonzó tud lenni. Ugyanez a férfiakra vonatkoztatva már nem hiszem, hogy igaz lenne. Mondjuk 171 vs 185. Vagy tévedek és rosszul látom?
2016. jún. 20. 17:27
 14/25 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne 171 centivel becsajozni, azt mondd meg? Soha az életben nem néztem, hogy ki hány centi, ezt elárulom. Ha magasabb lennék, akkor is csak annyira érdekelne, hogy legyen minimum magasabb nálam.
2016. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

#12 igazán értelmes vagy.Vacak lehet irigykedni a másikra.

Rinyáloknak írtam,mert ami működik az működik én látom,te nem.

Mindegyik edzőtársam vagy párkapcsolatban van vagy rengeteg csajt ,,futtatnak",és ez tradicionális,ja és olyan párjuk partnerük van amilyet akarnak nem ami jut.

Oldhatsz beszólhatsz,én ezt látom,meghallgatod nem kell azt tenni amit írtam.

Nekem vannak információim azt kezdesz velük amit csak akarsz,nem kell elolvasni ennyi az egész.

Jöhet a gyökerezésed ez csak téged minősít,nem süllyedek le erre a szintre.


Kérdező,van ez a mondás: ,,There is no free lunch".

Amúgy 171cm nem gáz hidd el,ha nem formálod magad na az már annál inkább,nekem sok edzőtársam 170-172cm max,és sok sok partnerük van vagy párkapcsolatban élnek.

Döntsd el milyen nőt akarsz.Ezután vizsgáld meg mire vágyik ez a típusú nő,figyeld meg,elemezd.

Képzeld el magad mint kívül álló,lásd magad kívülről.

Figyeld meg magad alaposan,és gondolkodj rajta mi az amin változtatnál,mivel nem vagy elégedett,magasságodon kívül,tehát olyan dolgok amin tudsz változtatni.

Tedd fel magadnak a kérdést, ,,mire vágyik az a nő kategória akikre vágyom?",ott lesz a válasz.

Én azt is feltettem magamnak annó, ,,egy szép nő ilyen pasira vágyik mint én jelenleg?"


Hatalmas NEM volt a válasz,és elkezdtem elemezni mi kell,belsőmet és külsőmet együtt fejlesztettem egyik haverom segített igen nagyon sokat sőt a 80%-át neki köszönhetem,én csak hozzátettem a részemet.

2016. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

"Miért ne lehetne 171 centivel becsajozni, azt mondd meg?"

Így van! Én 19 centivel is tudtam... :-))

Viccet félretéve. Az a baj veletek, hogy mindig azt keresitek, hogy miért NEM tudtok valamit megcsinálni. De ez nem elég, mindig olyan okot kerestek, amin nem lehet változtatni. Nincs BMW-m, alacsony vagyok, 170 a pulzusom, nem vagyok jóképű, stb. Mindenki abból gazdálkodik, amije van. Azt erősíti, amije van, és igyekszik háttérbe szorítani az előnytelen dolgokat. Eredetileg a sminkelés is erről szólt. Kiemelni a szépet, eltussolni a kevésbé szépet.

2016. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%

Igen ahogy Miquel mondja.


Magasságon kívül mindenen tudtok változtatni.

Ha nincs BMW-d ==> akkor szerezz egy szakmát ami keresett,keresd a lehetőségeket,legyen meg a cél,és amikor kell cselekedj.


Csábítási háromszög:

-Kinézet

-Belső

-Siker,pénz


Ezek közül kell legalább kettőnek teljesülnie,de ha 3 akkor non plus ultra.

Ahol hiányosság van ott kell kompenzálni valamivel,elfedd a hiányosságaidat,nagyon fontos.

2016. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
7%

#15 esküszöm hülye vagyok, hogy rászánom magam, és válaszolok erre a kommentedre is...

Elôször is, köszi szépen, de nem hiszem, hogy rá vagyok rászorulva, hogy irigyeljelek téged.:)

Sôt, inkább sajnállak... "Ami jut"? Hogy használhatsz ilyen kifejezést emberi lényekre? Felfogod azt, hogy egy csaj nem csak két csöcsbôl, seggbôl és punciból áll, illetve nem egy darab hús? Aki így gondolkodik az beteg.

Azt már fel se vetem, hogy aki minden kérdéshez, minden problémára a gyúrást meg a csirkezabálást tartja megoldásnak, meg a 47-es felkart, az szellemileg nem éppen fejlett, sôt szerintem valamit kompenzálni akarsz... Persze nem akarok általánosítani, ismerek normális gyurmákat, de azok nem éjt nappallá téve a konditeremrôl beszélnek, nem azt javasolják minden problémára megoldásnak, illetve van normális életük is. Na te nem ilyennek tûnsz.

Az meg, hogy nem süllyedsz le a szintemre... Legyen, ok, el tudom fogadni.:D

2016. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

15#

"Futtatnak"!!!!!!!!

Mindent elárultál.....

2016. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Akkor màskép fogalmazom meg.

,,Futtatnak" --> több nôi partnerük van,nem véletlenül tettem idézôjelbe.

2016. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!