Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék is pasit meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék is pasit meg nem is. Normális ez?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, de még egy igazi párkapcsolatom sem volt. Csak ismerkedés, sokáig egy fiúnak sem engedtem , hogy megpusziljon, megcsókoljon, megfogja a kezem.. és legtöbbször , ha alakult is valami én futamodtam meg. 3 hónapja volt egy 1 hónapi ismerkedésem, Ő már megfoghatta a kezem, megcsókolhatott, és kihasznált, átvert.

Aztán alig 4 hete egy másik srác majdnem megerőszakolt. (részeg voltam).

És azóta utálom az embereket, pasikat. Akarok is pasit, meg nem is.Azóta lett volna lehetőségem ismerkedni, de megtorpantam, és nem akarom.. de mégis. De félek valamiért. Nem tudok bízni, elfogadni, szeretni.. Gyűlölöm magamat és az egész világot, mindenkit. mindennap megakarok halni... már esélytelen ,hogy boldog legyek valaha is.

Ez normális ugye? Csalódások után mindenki így érez? Én nem egy hosszú kapcsolaton vagyok túl.

Kérlek titeket, hogy rosszindulatú válaszoktól kíméljetek meg, csak az írjon, aki tud valami hasznos tanácsot adni, vagy választ adni a kérdésemre!

Köszönöm.



2016. jún. 19. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
:(
2016. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

Egy szóval nem védtem az erőszakolót. Leírtam, hogy ELSŐ SORBAN!!! te vagy a hibás és hogy "Természetesen vannak olyan helyzetek, amikor mindegy, milyen állapotban van az ember, megtörténik az erőszak. ".

Nyilván egyébként a viselkedéseddel felhívtad magadra a figyelmét annak az illetőnek, hisz nem mindenkivel történik meg ilyen eset, annak biztos oka volt, hogy ez megtörtént.


Biztos nem egy ártatlan szende szűzies kislány módjára viselkedtél ott a buliban, akihez még a légy se mer odarepülni.


Egyébként meg nő vagyok, nem járok buliba, de ha járnék, akkor se viselkednék úgy, ahogy te, mert nem iszom 1. alkoholt, 2. meg egyszerűen tudok viselkedni és kész.


Aki bántja a másikat, az pont lesz..rja, hogy a másiknak mennyire fáj, mennyire rossz, mert csak saját magára gondol.

2016. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
te aztán biztos tudod hogy viselkedtem okoskodj még egy kicsit
2016. jún. 19. 19:24
 15/15 A kérdező kommentje:
A szexuális erőszak, azon túlmenően, hogy bűncselekmény, nagyon nehezen feldolgozható, traumatikus élmény. Ezen nem sokat változtat az a tény, hogy csak „majdnem” történt meg, ahogy az sem, hogy többet ivott a kelleténél. A másik ember védtelenségével, kiszolgáltatott helyzetével visszaélni nem menthető és nem megmagyarázható dolog.
2016. jún. 20. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!