Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék is pasit meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék is pasit meg nem is. Normális ez?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, de még egy igazi párkapcsolatom sem volt. Csak ismerkedés, sokáig egy fiúnak sem engedtem , hogy megpusziljon, megcsókoljon, megfogja a kezem.. és legtöbbször , ha alakult is valami én futamodtam meg. 3 hónapja volt egy 1 hónapi ismerkedésem, Ő már megfoghatta a kezem, megcsókolhatott, és kihasznált, átvert.

Aztán alig 4 hete egy másik srác majdnem megerőszakolt. (részeg voltam).

És azóta utálom az embereket, pasikat. Akarok is pasit, meg nem is.Azóta lett volna lehetőségem ismerkedni, de megtorpantam, és nem akarom.. de mégis. De félek valamiért. Nem tudok bízni, elfogadni, szeretni.. Gyűlölöm magamat és az egész világot, mindenkit. mindennap megakarok halni... már esélytelen ,hogy boldog legyek valaha is.

Ez normális ugye? Csalódások után mindenki így érez? Én nem egy hosszú kapcsolaton vagyok túl.

Kérlek titeket, hogy rosszindulatú válaszoktól kíméljetek meg, csak az írjon, aki tud valami hasznos tanácsot adni, vagy választ adni a kérdésemre!

Köszönöm.



2016. jún. 19. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az.
2016. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

A viselkedésed már a nem normális önsajnáltatásos kategóriába tartozik.


Addig ne akarj párkapcsolatot, amíg nem tudod, hogy mit akarsz valójában, nem tetted magad rendbe lelkiekben, agyilag, önbizalmilag..stb.


Tanulj mértéket pl. az alkohol fogyasztásban, ne az életet szidd, miközben te vagy a hunyó és hibás az elcseszett dolgok miatt.


Foglalkozz önismerettel, önfejlesztéssel, olvass pszichológiai könyveket a témával kapcsolatban.

2016. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Most miért nem írhatok rosszindulatú választ :( oouuh..

Akkor nincs tanácsom. Maradj ilyen.

2016. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tanulj mértéket pl. az alkohol fogyasztásban, ne az életet szidd, miközben te vagy a hunyó és hibás az elcseszett dolgok miatt. "


Ez most pont úgy hangzott, mintha a kérdező lenne a hibás, amiért valaki bántani akarta, mert ivott.

Az ivás nem bűn, a nemi erőszak (kísérlete) az.

Remélem, én olvastam rosszul, rémeket láttam az írásodban és nem erre gondoltál.

2016. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Tehát ha te kiöltözöl egy bulira, úgy hogy minden szem kiguvad a látványtól, tetőtől talpig tipp toppba, jó kis sminkkel és gerjesztő parfümmel, ahogy azt az emberek 100% a teszi, és ha netán még úgy leiszod magad hogy rottyon vagy, az bizony valamennyire a te hibád is ha netán baj lesz belőle. Mert nem nézheted ki és nem is várhatod el minden embertől a jól neveltséget és a tisztességet ma. Neked is ébernek kell lenned és nem a kezeidet mosni, hogy jaj de hát én részegre ittam magam, nem az én hibám.

Ez most nem a kérdezőnek megy, csak azt akartam ezzel írni, hogy senki se csodálkozzon a mai világban, ha kikezdenek vele és majdhogynem a ruhát rángassák le róla, ha egyszerűen vérpezsdítő látványt nyújt. És ma bizony senki nem megy el úgy egy buliba, hogy ne így nézzen ki, mert épp ez a céljuk a nőknek, hogy megnézzék őket. De mivel vannak hülyék is ezen a földön , ezért nem várhatod el mindenkitől a jólneveltséget.

2016. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén sajnálom, hogy sikerült elsőre jól értelmeznem a szavaidat.
2016. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

#4


Ki mondta, hogy részegre kell innia magát valakinek?

Tudnia kéne minden embernek, hogy a részeg csajokat könnyebb kihasználni és bántani, mert nem tudnak úgy védekezni, nem tudnak magukról..stb. Számtalan cikk, híradás volt már ilyen esetből.


Igen, a kérdező a hibás első sorban, azért, mert részegre itta magát. Ha nem lett volna részeg, akkor nem lett volna erőszak. Gondolom a srác is éber volt, aki erőszakkal élt vele, és mivel látta, hogy a kérdező mennyire nem tud magáról, milyen állapotban van, ezért bántotta.

Természetesen vannak olyan helyzetek, amikor mindegy, milyen állapotban van az ember, megtörténik az erőszak.

De ebben az esetbe a kérdező ki is emelte, hogy részeg volt, és nyilván emiatt történt az ami történt.


Nem az iváson van a hangsúly, hanem a MÉRTÉKEN!!!

Ez jó lenne minden ember fejébe beleverni egy életre!

Lehet alkoholt fogyasztani, de mértékkel, hogy pl. tudjon magáról és ne legyen s..gg részeg. Ha meg részeg, akkor meg viselje a következményeket a tette miatt.

2016. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ui.: nem az élet tehet arról, ami történt, hanem a szereplők alkották ezt meg így.
2016. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én pont nem szoktam kihívóan öltözködni. nem én vagyok az egyetlen fiatal aki lemegy bulizni egyet. és az hogy lemennek a fiatalok bulizni az azt jelenti ,hogy na akkor meg kell erőszakolni valakit? és a fiatal hibája mert valaki ilyen gerinctelen, érzéketlen......stb...stb.....,hogy képes valakinek fájdalmat okozni, mind fizikailag, mind lelkileg, bántja a másikat???????
2016. jún. 19. 15:32
 10/15 A kérdező kommentje:

igazad van kedves válaszoló , akkor menjenek a férfiak és erőszakolják meg a részeg nőket mert megérdemlik!!!!! na hajrá!!!

és azt nem mondtam ,hogy nagyon részeg voltam..... Józanul is megtörténhetett volna.... mert sosem iszom le magam annyira, hogy ne tudjak tisztán gondolkodni....

ittam pár sört és ez még nem azt jelenti ,hogy ezért meg kell erőszakolni!!! és komolyan azt véded aki ilyet tesz????? te is ilyen vagy?

2016. jún. 19. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!