Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna ha egy nőnek elég sok kisebb plasztikai beavatkozása volt, de már elégedett a külsejével? (lent felsorolom)

Figyelt kérdés

Ezek voltak:


-szemhéj korrekciós műtét (túl vastag volt)

-hajvonalforma átalakítás (nyíl egyenes volt, most kifelé ível)

-orr műtét (a méretével voltak gondok)

-porcelánhéjas fogsor (a fogaim formájával volt a probléma)

-mell implantátum (nem estem túlzásba, de tök lapos voltam eddig)


Szóval ennyi, igazából csak az utolsót lehet megmondani szerintem.


És nem a szájam nincs feltöltve, és fenék implantátum sincs.



Szóval titeket ez zavarna?

Jobb eltitkolnom?


2016. jún. 14. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
engem szerintem csak a mell műtét zavarna de csak ha csúnyán van megcsinálva, de amugy úgy gondolnám hogy a te életed és ettől érzed magad jobban akkor hajrá
2016. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 cukilányka 0.0 ***** válasza:
50%

Azért ez durva... :D


20L

2016. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna, én is átestem már fülplasztikán, és lézeres látásjavításon, mert zavartak, és nem éreztem jól magam a bőrömben.

Most már nincs ilyen gondom.


26/F

2016. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Az a lényeg, hogy te elégedett legyél magaddal. Nem kell mindjárt ezzel kezdeni az ismerkedést, de eltitkolni se kell, az csak problémához vezet amikor kiderül.
2016. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Igazad is van. Gyorsan megcsináltattad míg a szüleid pénzelnek! Ügyes kislány!
2016. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem zavarna, ha amúgy normális vagy, nem ez a mérvadó.
2016. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 LazyJones ***** válasza:
Engem zavarna. Jobban tudom becsülni azokat az embereket, akik képesek elfogadni magukat a hibáikkal, főleg úgy, hogy amiket felsoroltál, nüansznyi problémák. Ha már ezeket sem voltál képes kezelni, mi lesz akkor, ha megereszkedik a bőröd, löttyedni kezdenek a melleid, vagy kevésbé lesz feszes a bőröd? Szerintem neked nem a külsőddel volt baj, hanem az önértékeléseddel, azt pedig csak ideig-óráig oldja meg a plasztika...
2016. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lehet tul vastag a szemhejad? Meg hajvonal korrekcio... maximum azert nem lennek veled egyutt mert aki ilyen mondvacsinalt problemakra penzt ad ki, az egyszeruen buta.

Megyek is inkabb megmuttetem a kislabujjamat. Tul szeles az ive...

2016. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajna így hiába hajhászod az önbizalmadat...


Máshol kutakodj érte, magadban! Egy belülről fakadó önbizalomra van szükséged!

Azaz tisztában kellene lenned az érzéseiddel-szükségleteiddel, hogy dönthess mit szeretnél, hogyan!

Boldognak lenni pl...


Szóval örülök, hogy tetszel magadnak, de a kérdésből ítélve ezek a műtétek inkább a külvilágnak szóltak, ami nem vezet jóra...

2016. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!