Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy itt kivétel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt kivétel nélkül minden lány, nő szerint nagyon jól nézek ki, élőben viszont nem tapasztalok ilyet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 14:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám ha küldenél képet nekem is. Lehet őszintébb lennék, mint a korábbi válaszolók akiknek megmutattad magad.
2016. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nálam is 100%-ig ugyanígy van. Ha megtaláltad a választ, szólj! :D
2016. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Hiába vagy jóképű, maguktól csak úgy az utcán a mindennapokban kevesen mennek oda bárkihez is ismerkedni. Itt sem csak úgy maguktól mondták a véleményüket, te kérdeztél rá (feltételezem). És írásban könnyebb is nyíltnak lenni és őszintének, elvégre ez egy anonim oldal, nem kell zavarba jönni, hogy szemtől-szembe elmondom, bejössz nekem és szívesen randiznék veled.


Ha te kezdeményezel, akkor is ugyanazt tapasztalod? Én az utcán mentemben általában se látok, se hallok, elmerülök a gondolataimban, a metrón olvasok, buszon kifelé bámulok az ablakon, szóval nem igazán keresem a kapcsolatot a külvilággal. Csak annyira veszem észre a körülöttem levőket, amennyire feltétlenül muszáj- azaz, hogy ne gyalogoljak bele senkibe. Nem tűnik fel, hogy ki jóképű, ki nem az. Egyszerűen nem foglalkozom vele. Viszont ha megszólít valaki- bárki-, akár egy kávézóban, akár buliban, akár egy bárban, akárhol, ahol nem látszik rólam kilométerekről, hogy éppen sietek valahová, szóval bárhol leszólítanak, akkor azért már nyilván feltűnne a másik ember vonzereje.


De ha nem szól hozzám senki, akkor én nem nézek fel, elmerülök a magam kis világában, ahogy korábban már mondta valaki. Szóval, lehet, hogy csak a kezdeményezőkéd hiányzik a dologból.

2016. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél, küldenél képet privát?
2016. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Valamire ilyesmire gondolok:

"Nagyon jól nézel ki, biztos vagyok benne, hogy sok lány örülne, ha ilyen barátja lenne (csak ne én legyek az)"


#6

Akik ezeket írják, azok általában nem rondák, de mivel nem ütik meg a 10-es skálán a 7-es szintet, ezért nem kellenek senkinek, így rondának hiszik magukat.

2016. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem írnak ilyeneket, hogy sok lány örülne..:D XD
2016. jún. 5. 15:21
 17/21 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Itt már többen mondták, hogy helyes vagyok.

Élőben viszont sosem látom a lányok érdeklődését vagy hogy próbálnának szemezni velem stb.

Én sem értem a dolgot. Üdv a klubban! :D

2016. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép, amennyiben nem csak a hangod nagy :)
2016. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a 13-as válaszoló nagyon jól leírta a problémád (egyik) lehetséges okát. Persze, ha mondjuk kifejezetten ismerkedős helyen vagy, mondjuk házibuliban vagy valamilyen szórakozóhelyen és ott nem érdekled a nőket, akkor valószínűleg csak a kiállásoddal esetleg az önbizalmaddal vannak problémák. MEg persze az is lehet hogy élőben tényleg nem nézel ki jól, viszont egy megfelelő szögből, normálisan beállított képen pedig igen. Sok ilyen embert ismerek én is akik képen elég rosszul festenek, de élőben meg nagyon vonzóak és szépek, és van, hogy fordítva van ez.
2016. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Nekem is küldhetsz képet privátban én szívesen mondok neked egy őszinte véleményt a külsődről. Akár több képet is küldhetsz :) Nem leszek bunkó, ne aggódj, de őszinte! Ha akarod, akkor pontozom is az arcod mondjuk egy 10-es skálán vagy valami.


Egyébként, nézhetsz ki akármilyen jól, 1000-ből talán 1 nő fog odamenni hozzád, hogy ismerkedne :D

2016. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!