Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki elmondaná hogy jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná hogy jön össze két ember?

Figyelt kérdés

"tetszik az a nő/férfi" gondolat vagy érzés felmerülése és a tényleged párkapcsolat közt eltelt időben mi történik? Beszélgetnek, elmennek randizni(eddig jutottam én) Mi könyvelhető el sikeres randinak. Minek kell történnie egy második randin? (valami íratlan szabály erre van?)

Igen tudom hogy nyominak tart sok ember mert 19 évesen még nem volt csajom, de ezekre a dolgokra kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitok alapján.előre is köszönöm!

19/f.



2016. jún. 4. 00:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolso esetem:sok sok email,majd eljott bemutatkozni,atbeszelgettuk az ejszakat,sok sok email,cset,telefon,eljott es ram bizta h ott aludjon-e (300km-nyire lakott),raert,ugyh reggel jott,este ott aludt de csak csokoloztunk,kov napot is velem toltotte,majd a 3.alkalommal amikor jott akkor mar az ajtoban a nyakamba ugrott ragyogo szemekkel h megjott vegre es onnantol atcsokoloztuk,tancoltuk a napot,kozos bevasarlas,kozos fozocske,este borozas a teraszon,teljesen egyertelmu volt h egyutt nagyon jo es szeretnenk igy maradni.
2016. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezek alapján még mindig nem értem, KONKRÉTAN hogyan is zajlik ez az egész. Oké beszélgetnek, meg jól érzik magukat együtt, de ettől még hogyan jönnek össze? Én is milliószor volt, hogy beszélgettem nőkkel, szerveztünk közös programot, vagy csak úgy spontán, de ettől még soha nem jött össze párkapcsolat. Ezért nem is igazán értem, hogy mit kellene csinálni valójában. Tehát attól még hogy valakik beszélgetnek elég sokat, meg közösen csinálnak valamit, hogyan lesznek együtt?
2016. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Túlagyaljátok :) Erre nincsen bevett forgatókönyv. Oké, tegyük fel, eljutottatok a találkozáshoz és a közös programokhoz. Mindeközben érezni fogjátok, mennyire megy gördülékenyen a beszélgetés, illetve van-e vonzódás köztetek, vagy csak úgy haverként elvagytok, de semmi több. A konkrét "összejövésnek" egy döntő pillanata az első csók elcsattanása (erre már végképp nem lehet forgatókönyvet írni, hogy mikor hogyan kell), ami után a kérdés is felmerül, hogy akkor innentől kezdve együtt vagytok-e.
2016. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ez a válasz volt az eddigi legjobb :)
2016. jún. 10. 02:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha az ember talàlkozik vagy talàlkozgat valakivel, érezni lehet a vonzalmat. Amennyiben megkedvelted az illetőt. Ha a màsik fél is ugyanúgy reagàl a közeledésre akkor tudod, hogy ő is benne van, és alakul magàtól a dolog.

Az"összejövésnek" nem feltétlen csak egy adott pillanata van. Van akiknek több randi is kell mire érzik , hogy az adott személlyel akarnak-e kapcsolatba kezdeni vagy nem. Én pl ha első randin nem éreztem ezt, nem fogott meg eléggé a pasi akkor nem talàlkoztam vele újra. És persze volt amikor az adott férfinak én nem jöttem be. Előfordul az ilyesmi.

Pl olyan is van aki csak a szex utàn tekinti kapcsolatnak a dolgot. Olyan is aki az első csóktól(nekünk így volt). És olyan is aki az első randitól, még akkor is ha csók se volt. Vàltozó.

2016. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg fontos a közös hullámhossz megléte. Én ezt úgy értem, hogy lelkileg és testileg is megvan a kölcsönös vonzalom, vágy. Nincsenek erre receptek, meg bevett szokások... Persze alapvető egymás tiszteletben tartása minden közben!


Egyébként, ha nem érdeklődnek utánad/utánatok, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy talán nem vagy/vagytok elég érdekesek? De ezen is lehet változtatni! Keress új hobbit, járj el programokra, vigyél valami színt az életedbe. Mindjárt izgalmasabb lesz így a dolog, van miről beszélgetni.


Hajrá!

28N

2016. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Első csóktól nekem még nem. Az általában megesik az első randin is. De egy randiból még nem lehet eldönteni, hogy akarok-e vele komolyabbat. Ha már lefeküdtünk, onnantól már mondhatjuk hogy együtt vagyunk. Nálam valahogy így néz ki.
2016. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tömör és neked nem tetsző választ fogok adni, mégis ezt felismerni lenne a leginkább hasznos... Túlbonyolítod.
2017. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!