Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az élet folyton folyvást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet folyton folyvást belengeti a mézes madzagot majd elveszi tőlem. Miért?

Figyelt kérdés

A múlt héten megismertem egy férfit, nagyon jól elvoltunk egész éjszaka, beszélgettünk, táncoltunk, megcsókoltuk egymást. Jelölt face-n, beszélgettünk is három napon át, azonban most már itt a negyedik alkalom, hogy nem ír, utolsó nap én voltam aki megkérdezte, hogy van, gondoltam ez így illik. De eltűnt igazából pillanatok alatt.

És nem ez volt az első. Tavaly egy hónapig nagyon jól megvoltam egy sráccal, majd kiköltözött külföldre. Előtte úgymond megtaláltam az álom pasit, aki mindenben passzolt hozzám, ő viszont azt mondta, hogy legyünk inkább barátok. Szóval, megint nem jött be a dolog.

Nem tudom, miért történik ez folyamatosan. Nem tartom magam csúnyának, annyira rossz alakom sincs, és igyekszem a beszélgetések során is a legjobb és legőszintébb énemet nyújtani.

Rossz már ez az egész így.

20L


2016. jún. 3. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Dettó, itt is mindig ez megy...:/


Pár hétig minden tök jó, aztán pillanatok alatt vége lesz az egésznek!

2016. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szivesen ismerkednék😊28F
2016. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ohh rendszerint így járok én is. Nálam ráadásul volt olyan,hogy elég mély érzelmeket véltem felfedezni ideje korán a pasiban. Aztán ágyő.. Le se xart egyszercsak. De mind lapátol egy darabig aztán faképnél hagx. Full meguntam már,nem veszek komolyan 1 ismerkedést se. Majd jön aminek jönnie kell,de hogy én bármiértis megmozduljak,kizárt.
2016. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon állok. Sokszor kell konstatálnom, hogy az illető lány egyszerűen unalmas, jellegtelen és nem akarom pazarolni rá az időmet.

Ez kiváltképp igaz, ha tarcsiban egy szexkapcsolatom is, mert akkor még megfektetni sem fogom, csak szimplán hagyom a francba.

2016. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát bizony, ez tényleg nem könnyű kollegina. :/ Nekem az volt idáig a problémám, hogy az önbizalomhiányom miatt csak - elnézést, hogy ezt mondom - degeneráltakat fogtam ki. Úgyhogy én hanyagolom a társkeresést addíg amíg meg nem nő az önbizalmam és el nem fogadom magam teljesen. De fel a fejjel jöhet még a megfelelő pasi. ;)
2016. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenki azt mondja, hogy szánalmas vagyok, mert nem csak hónapokig, hanem évekig hajlando avgyok kitartani amellett, akit megszerettem még akkor is, ha esélytelen. Tényleg az lenne a normális, ami leírt a kedves kérdező, hogx mindenkit csa be kell hülyíteni aztán ott ahgyni faképnél? Nem értem ezt a világot... am kitartást :) 19F
2016. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy az élet hibája. Véletlen egybeesés is lehet. De szerintem inkább te ismerkedsz túl felszínesen. Csak tippelni tudok azok alapján amit leírtál. Elég gyorsan haladtatok az első pasival, majd baromi gyorsan tűnt el. Tipikus gyáva alaknak tűnik ebből amit írtál, de miért pont ezt fogtad ki? A második akiről azt hitted álompasi, majd elment és azt mondta legyetek barátok, az is érdekes. 2 esetet írtál le, ezek lehetnek véletlenek. A párkeresés mindenkinek nehéz manapság. Úgy tűnik felszíneseknek és nem felszíneseknek is. Nem igazán írtad le kit keresel, illetve hogy milyen vagy. Csak volt 2 ember, akivel az alapján ahogy leírtad, alakult valami, majd eltűntek.
2016. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6, aztán 19 évesen ki mellet tartottál ki évekig?

Kérdező te se parázz, ritkán van, hogy valami elsőre összejön, annak meg te se örülnél, ha a következő meg rögtön megkérné a kezed.

ne úgy tekintsd mint mézesmadzag, amiről lecsúszol... útjelző, hogy errefelé van.

2016. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!