Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz barátnőm? Soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm? Soha semmi sem sikerül.

Figyelt kérdés

Egy 19 éves visszahúzódó fiú vagyok.. Egy kisvárosban Oroszlányon lakok a szüleimmel. Mostanában eléggé magam alatt a történtek miatt... Problémáim vannak a társkereséssel.. Egyszerűen egy lány sem szeretne a barátnőm lenni a külsőm miatt, pedig rengeteget változtattam a kinézetemen.. Hónaponta járok a fodrászhoz, persze mindig kikérem a javaslatát és aszerint csináltatom meg vele a frizurámat.. Divatosan is öltözködöm, bár eddig sem öltözködtem rosszul, csak átlagosan.. Mindenen változtattam amin csak lehetett, de a "Jó fej vagy és aranyos, de inkább legyünk csak barátok" szövegen kívül a lányoktól mást nem kaptam, pedig rengeteg társkeresőn fent vagyok.. Szinte az összes Ingyenes és Premium-os tárkereső, illetve közösségi oldalra felregisztráltam.. Egyszer még elő is fizettem egy Premium kategóriás társkeresőre, de ott is csak azt kaptam, hogy "Bocsi van barátom, de barátok lehetünk".. Viszont a legtöbb lány vissza sem írt, pedig rengetegen kedveltek, szóval nem is értettem, hogyha egyszer már kedvelnek, akkor miért nem írnak nekem vissza.. Ez az oldal a "CUPIDO" volt.. Ezután elhatároztam, hogy a facebook-on ismerkedek és az ingyenes társkeresőkön.. Nagyritkán volt, hogy sikerült randira hívnom 1-2 lányt, de találkozás után tiltottak, de volt mikor csak anyagilag használtak ki.. Sajnos az utóbbi többször volt.. Most például legutóbb megismerkedtem egy lánnyal, akit elhívtam randira, a találkozás így zajlott... "Az adott személynek csak addig voltam a szerelme, míg volt pénzem. Ez a szituáció összesen 4x fordult elő.. A negyedik eset az múlthéten történ. Röviden megismerkedtem egy lánnyal, aki azt írta, hogy tetszem neki, aztán megbeszéltünk egy találkozót. A találkozás napján elég furcsa volt.. Megígérte, hogy minimum 1-órát marad velem, ha nem többet... Ráadásul ő miatta nem is mentem haza iskola után, hanem egyből a megbeszélt helyre mentem, ahol vártam rá vagy 1-2 órát.. A lényeg az, hogy mikor megérkezett bementünk egy üzletbe.. Kiválasztotta a neki tetsző ajándékot és már ment is haza.. Azzal a szöveggel hagyott ott, hogy "Bocsi, de ma előbb lesz edzésem, szóval mennem kell.." Ezt mind akkor, mikor megvettem neki amit kért.. A többi lány is ilyen volt.. De volt olyan is, hogy találkozás után egyből tiltottak... Milyen jól esett.. De mivel jóban voltam a lány legjobb barátnőjével, így könnyű volt kideríteni az okát... A lány megmondta, hogy azt mondta neki az a lány, akivel randiztam, hogy én nagyon ronda vagyok.."

Gondolhatjátok, hogy mennyire rosszul esett, főleg, hogy nem ez volt az első.. Tudom, hogy ez az oldal nem ismerkedésre való, de már itt is próbáltam meg ismerkedni, de sikertelenül.. Volt, aki képet kért.. De képküldés után már vissza sem írt.. Ez volt a leggyakoribb, akik visszaírtak, azt írták, hogy átlagos vagyok, de volt aki azt írta, hogy aranyos vagyok, de még ők sem szerettek volna megismerni, pedig az utóbbi lány azt írta, hogy megismerne....... De csak unalomból írta gondolom, pedig direkt elküldtem neki a facebook elérhetőségemet is, hogy majd ott tudnám vele folytatni a beszélgetést, erre fogta magát és úgy eltűnt mint szürke szamár a ködben.. tudom, hogy mi a baj velem és, aki azzal jönne, hogy nem azzal van a probléma, annak csak előre szólnék, hogy tapasztalatból tudom, hogy a szépséghibám az, ami okozza a társkeresési problémám... Először is elállnak a fülem, de nem kicsit kb 3-cm-re, kicsit nagy a homlokom ezért a nagy a hajam elől, ami takarja ezen kívül vékony vagyok, amin igyekszem változtatni.. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit csinálhatnék, hogy végre bejöjjek egy lánynak... (Csak egy lánynak..) Nem várom el, hogy minden lánynak bejöjjek, csak egy lánynak jöjjek be.. Lehetőleg olyannak, aki közel is lakik.. Komárom-Esztergom megyében vagy Budapesten... De ilyen úgy látszik, hogy nincsen. Azt kihagytam, hogy szinte még semmilyen kapcsolatom nem volt, illetve voltak internetes távkapcsolataim, de nem tartottak tovább 2-hétnél.. A 4-hónapos volt a legtöbb, de a 4-hónapban 4x láttam azt a személyt, szóval az sem volt valódi kapcsolat.. Elnézést kérek a hibákért mindenkitől.. 19/F



2016. jún. 3. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es ha elolvasod amit írtam, akkor láthatod az alábbi mondatot: "Engedd, hogy a lány is lépjen." Tehát nőként is ugyanúgy tenni kell azért, hogy észrevegyék, leszólítsák az embert, és nincs kőbe vésve az sem, hogy csak a férfi kezdeményezhet. Szerintem ennek kölcsönös dolognak kellene lennie.
2016. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták, nagyon lejön, hogy alacsony az önbizalmad, meg érződik a görcsösség, hogy te mindenáron nőt akarsz (tudom nem egyszerű ezt persze leküzdeni).

Meg sajnos az ilyen jófiús hozzáállással nem fogsz semmit elérni a nőknél, mert nekik nem ettől lesz vonzó egy férfi, hanem attól, ha magabiztos, vannak céljai, nem akar senkinek sem megfelelni, nem függ egy nőtől sem stb...

Egyrészt, ha valamiben változtatsz magadon, akkor az a lényeg, hogy MAGAD miatt változz, hogy te jobban érezd magadat a bőrödben, és ne azért, hogy meg felelj a nőknek.

meg tényleg túlságosan jófiús vagy. És ez a fizetős dolog is nagyon nem jó, így csak kihasználnak, na meg pont hogy egy nőnek az a visszataszító, hogy rögtön mindenre meg akarod hívni, meg fizetni neki, mert ezzel csak azt látják, hogy így próbálsz kompenzálni, és ezért vársz tőle valamit. Holott nincs mit kompenzálni, pont hogy az lenne a lényeg, hogy te legyél az értékesebb, és ne te könyörögj a nők kegyeiért, hanem a nőknek kelljen küzdeni érted :)

A külsőddel meg szerintem semmi gond, főleg ha már kialakítottál egy jó stílust, a külső "hibáidat" csak te látod, egy lánynak nem fog feltűnni, hogy 3mm el odébb áll a füled (már ha egyáltalán igaz, mert szerintem csak bebeszélted magadnak ezeket)

Ez a hozzáállás sem a legjobb hogy csak arra vársz hogy egy lánynak gyere be, meg neked ennyi elég lenne, vagy ez is azt mutatna, hogy te már bármivel beérnéd...

Egy komoly férfinak elvárásai vannak a nőkkel szemben, és nem jön össze akármilyennel, vagy a lényeg hogy a férfi legyen az, akinek megfelel a nő, és ne fordítva.

2016. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

TÖBB ÖNBIZALOM!

Tudod,néha van olyan,hogy hiába néz ki jól egy srác,ha nem hiszi el magáról,hogy jól néz ki. És néha az a srác,aki nem is néz ki olyan jól,sok lánynak tetszik,mert szereti önmagát és szeret élni. Egy lánynak sem kell egy olyan srác,aki csak sajnáltatja magát,kinézhet bármilyen jól.

Egy példa: az én pasim sem néz ki valami hű de jól,volt nála már sokkal jobb fiúm,modell,és én mégis őt választottam. Mert: van kisugárzása,jó humora van,nagy szíve és teljesen leszarja hogy mások mit gondolnak róla,vagyis önbizalom.

Hidd el,nem minden a külsőn múlik.

Egy jó tanács: ne társkeresőkön ismerkedj! Nem azt mondom,hogy ott csak hülyék vannak,de kevés a normális ember plusz az csak egy online tér. Járj el szórakozni hétvégén,a barátaiddal , menj programokra,ismerkedj a VALÓ ÉLETBEN! Legyél kedves,nyitott,pozitív és hidd el hogy így tuti össze fog jönni egy barátnő. És ne görcsölj a külsődön,engedd el.

És még egy jó tanács: ne várd el másoktól,hogy szeressenel,ha te sem szereted saját magad!

Remélem nem voltam túl hosszú. Bocsi:D

20 L

2016. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el prostihoz egyszer-kétszer aztán próbálkozz tovább.
2016. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem itt laksz a közelemben, mindig örömömre szolgál új srácokkal megismerkedni. Valószínűleg a közeljövőben nem lesz barátnőd, noha nem mintha örülnék neki, sőt, épp ellenkezőleg, sajnálom, hogy ez a jövő vár rád, azonban vannak más lehetőségek is. Én is abban a cipőben jártam sokáig, mint te, aztán rájöttem, hogy nem csak egyetlen út létezik, hanem vannak más járható ösvények, amik elsőre furcsának tűnhetnek, de néhány lépés után hamar rájössz, hogy nem is olyan rosszak.
2016. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!