Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy én senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én senkinek sem vagyok elég jó? L24

Figyelt kérdés
Ha egy fiúval ismerkedem, mindig az jár az eszemben,hogy otthagynak egy tőlem jobb lányért, ami a legtöbbször így is van. De komolyan nem értem én miért nem vagyok jó senkinek. Nem vagyok egy nagymenő csak akire mások áhítoznak. Mások sem tökéletesek pedig. Már arra is gondoltam véget vetek az életemnek a sikertelen életem miatt. Így érzem magam, tehát nem rinyálok. Oltó hozzászólók kíméljenek.

2016. máj. 31. 11:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"anyukámék szerint sem vagyok jó semmiben"


Mindenkiben a szülők alakítják ki az önértékelést, vagy annak a hiányát. És mivel egészen kisgyerekkorban alakul ki, felnőttként már csak pszichológus tud segíteni, mert olyan mélyen gyökereznek az élmények, hogy azokhoz tudatos szinten, házilagos módszerekkel nem férsz hozzá.

2016. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy ne lennél jó semmiben.

Azt is, hogy senki se tudna értékelni. Az ismerkedésnél lehet a felszínesebb embereket fogtad ki, akik mást keresnek. Nem sok információt osztottál meg magadról, de ha kicsit többet írsz, akár privátban, szívesen mondok véleményt.

25F

2016. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy otthagynak más miatt, vagy az önbizalomhiányod miatt nem tudod elengedni magad egy randin vagy beszélgetés közben, és emiatt úgy érzik, hogy nem érdeklődsz irántuk, egyoldalú az érdeklődésük és inkább hagyják az egészet, mert nem akarnak "zaklatni"? Nem hibáztatni akarlak, de nekem is volt már dolgom ilyen lánnyal, végig azt hittem, hogy tojik rám, aztán utólag derült ki, hogy neki is az önbizalmával voltak inkább gondok. Egyébként nekem is volt egy ilyen korszakom a 20-as éveim elején, nekem a "fake it 'til you make it" technika segített, azaz, ha nincs is túl sok önbizalmad, a külvilág felé próbáld az ellenkezőjét mutatni (persze nem kell átmenni fellengzős bunkóba azért). Nekem bevált, aztán szép lassan a valódi önbizalmam is megjött.


26/F

2016. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amúgy én is ugyanúgy érdeklődtem, én is hívtam őket telefonon. Vagy amikor neten ismerkedtünk is, akkor én is ugyanúgy írtam.
2016. máj. 31. 12:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyszerűen próbálkozz tovább, el sem tudod képzelni, hány elutasítást kaptam, akár több randi után is, amikor kezdtem beleélni magam, hogy működhet a dolog. Az ismerkedés az egy ilyen műfaj. Rossz érzés, persze, főleg, ha pont egy olyan időszakodat éled, hogy az élet más területén se nagyon érnek sikerek, de mész tovább, aztán majd megtalálod azt, aki pont téged keres.
2016. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!