Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emiatt pénzéshesnek tartanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt pénzéshesnek tartanátok?

Figyelt kérdés

Öszejöttem most egy sráccal, aki nagyon gazdag, de a mi családunk is nagyon gazdag, úgyhogy egyáltalán nem kihasználásról van szó.


Én soha nem voltam magamutogató ember, és nem szórom el minden szarra a pénzt, egyedül a nyaralásra szoktunk sokat költeni, és a barátommal is dettó ugyanez a helyzet.

Mégis volt már, akitől megkaptam, hogy milyen elkényeztett vagyok, csupán azért, mert olyannal akartam összejönni, aki ugyanolyan anyagi körülmények között él, mint én. Semmi bajom a pénztelenebb pasikkal, de sajnos nagyon rosszakat fogtam ki az elmúlt évek alatt, és nagyon irigyek voltak rám, önzőek, folyton csak leakartak húzni... Na akkor döntöttem el, hogy ilyet soha többet még egyszer. Lehet, hogy ez sznobság, de szerintem nem működik úgy egy kapcsolat, hogy túl nagyok a különbségek.


Ti mit gondoltok erről?


2016. máj. 27. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja és még annyival kiegészítem, hogy a kérdező nem pénzéhes, de sznob és általánosít ha tetszik neki hanem.... de nem pénzéhes ami becsülendő, de másik kettőért elég durván elítélendő... # 4
2016. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem írtam olyat, hogy minden pasi ilyen, hanem csak, hogy rosszakat fogtam ki eddig, nagy különbség.


Másrészt attól még lehet valaki rendes ember, hogy szegény.

2016. máj. 27. 17:21
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem penzehes vagy, hanem realista, en ugyanigy latom a dolgot.
2016. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig csóróbb pasijaim voltak :D Nem ez a fétisem, de valahogy kifogtam őket. Egyáltalán nem zavart, de én sem vagyok eleresztve. Most velem kb ugyan olyan anyagi helyzetűvel vagyok, az sem jobbvagy rosszabb.Viszont egy gazdagabb férfi engem nagyon feszélyezne.
2016. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!