Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lányt tartanátok többre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt tartanátok többre?

Figyelt kérdés

Azt, aki egyszerű, ápolt, átlagosan öltözik, és bár szép, vannak hibái. Egyszerű életet él, megdolgozik azért, amije van, és folyamatosan képzi magát (nyelveket tanul, szakmát, esetleg diplomát is szeretne idővel)

Vagy azt, aki többre tartja magát, minthogy dolgozzon, inkább eltartatja magát, esetleg eladja a testét, mert luxusban szeretne élni, nem akar átlagos lenni. Viszont külsőre tényleg hibátlan


Miért?


2015. okt. 22. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés?


A másodikhoz már volt szerencsém, akkor szoktam rá a nyugtatókra. Úgyhogy egyértelműen az elsőt választanám, azt tartanám többre.

2015. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezni kell, akkor baj van a világgal... (amúgy tudom hogy sajnos ez van...)
2015. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek mi értelme van?


Az értelmes embereknek úgyis az elsőt tartanák többre, a felszínesek pedig nem fogják bevallani, hogy a másodikat.

2015. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az elsőt meg kell hóditani(plusz fizetni a randikat, nyaralást, hobbiait), a másodiknak meg csak fizetni kell, szóval........
2015. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen az elsőt, de ez még nem jelenti azt, hogy feltétlen vele is jönnék össze. Mert a vonzalom is sokat a számít. Nekem az 1. és a 2. típusú lányból is volt már olyan akihez vonzódtam, és mindkét típusból volt olyan is, akihez egyáltalán nem. Elég nyugodt ember vagyok, így a 2-es típust is lazán tolerálom, amíg nem az én pénzemből akarja eltartatni magát. Ha mondjuk apuci kislánya, és a szülei pénzén él, az engem hidegen hagy, a lényeg, h ne engem akarjon lehúzni, és ne pénzemért szeressen. Azalatt hogy eladja a testét mit értesz pontosan? Ha mondjuk csak modellkedik azzal semmi baj nincs, még külön pozitívum is. Ha viszont prosti, akkor nem kérek belőle.
2015. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te az első vagy, és önbizalomépítésre van szükséged, ugye?
2015. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!