Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy egy nő a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy nő a saját szintjénnél jobb pasit találhat viszont egy férfi csak alacsonyabb szintű nőt találhat magánál?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó: magyarul: az Ő hibájából ment tönkre a kapcsolat. Hát persze.


Le fognak pontozni, de az utolsó gondolkodása annyira szánalmas. Segítek neked: nem volt mit lenyúzni róla.

2016. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem, nem igaz, én sok olyan párt ismerek és utcán sétálva is látok, ahol a csaj sokkal szebb nőben, mint a pasi férfiban, mégis boldogok együtt. Nem minden fekete és fehér, és nem csak a külső számít. Én is voltam már együtt olyan sráccal, aki külsőre nem volt a sokak által emlegetett jóképű macsó, de én akkor is szerettem.

Szóval egy pasi is találhat olyan barátnőt magának, aki jobban néz ki nála, csak ahhoz nem a gyakorin kell picsogva szidni az összes nőt, hogy ilyenek meg olyanok, hanem tenni is kell érte.

2016. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Sztem fordítva van. Mivel a nők alapból többen vannak, ráadásul több átlagon felüli nő van mint átlagon felüli pasi, ezért a jó nők egy része, akinek nem jut jó pasi rákényszerül az átlagosakra. Ezért nagyon sok átlagos vagy rosszabb pasinak szép nője van. A jó pasik meg ugye kevesebben vannak, jó csaj meg több van, így ők nincsenek rászorulva a rosszabb csajokra.
2016. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: mondjuk a "jó"-t definiálni éppen olyan, mint a "normális"-at. Mindenesetre a tündérmesékben én nem hiszek.
2016. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy hülyeség. Illetve ez az egész szintezés is marhaság. Mindenki mást tart szépnek és mást tart jó pasinak. Aki meg annyira igénytelen szar, hogy megelégedjen azzal ami marad, és nem olyat keres aki tetszik neki, és akivel boldog, a saját külsejétől függetlenül, akkor az meg is érdemli a sorsát, még sajnálni sem tudom.
2016. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én még egyetlen olyan párt sem láttam, amelyiknek a nő tagja egyértelműen jobban nézett volna ki, mint a férfi tagja.
2016. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

16-os

Troll of the Day vagy vagy pedig remeteként élsz?

2016. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Szinte minden nap kimegyek az utcára, mégse láttam még ilyet.
2016. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 dr.tudor válaszol válasza:
IGAAAAZ!
2016. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!