Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az okos nőktől miért "félnek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okos nőktől miért "félnek" a férfiak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi az oka, de ha egy lány túl okos, az valamiért sok pasasnak elveszi a kedvét, túl kemény diónak tartják, vagy a fene tudja.

Mondani sem kell, hogy az ilyen nőket sokkal nehezebb levenni a lábukról, talán ez is közrejátszik abban, hogy sokan nem is próbálkoznak náluk. Na de hol vannak azok a férfiak akik a kihívásokat szeretik?


Több ilyen okos nő ismerősöm is van, az egyikük például szín kitűnő tanuló az egyetemen, készül a PHD-ra, mellette dolgozik, intelligens, humoros, széles látókörű , művelt, a férfiak mégse nagyon próbálkoznak nála, pedig csinos lány, egyetlen fiú volt az életében még pár évvel ezelőtt, egy ilyen nagyon magabiztos, nagyon laza, nagyon spontán fiú, aki kihívást látott benne. Egy másik lány szintén nagyon jó eszű(matematikus), neki is az utóbbi félévben csak egy fiú udvarolt, ő is azért vette a bátorságot, mert közel olyan okos volt mint a lány.


2016. máj. 20. 07:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én egyetemre járok, szerintem elég komoly szakmám van. Nem vagyok olyan beszűkült, inkább nyitottnak tartom magam, szívesen foglalkozom olyan dolgokkal is, amik nem a szakmámhoz kötődnek. Általában minden iránt érdeklődöm. Céljaim vannak és értékrendem is van.


Szeretnék ilyen lányokat/nőket megismerni, viszont én a való életben nem sok ilyennel találkozom. Vagy akiket látok, azoknak már van valakijük. Nálam ezek a tulajdonságok, kifejezetten előnyösek. Tudnék is tisztelni egy ilyen nőt.


Én is szeretnék a jövőben PHDzni és azt gondolom, hogy egy hasonló célokkal rendelkező nő, talán jobban megértene. Ha meg véletlenül úgy adódik, hogy közös a szakterületünk is, az külön öröm lehet :)


25F

2016. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Titusztitusz ***** válasza:
90%
Szerintem az okos nőktöl nem félnek a férfiak...Mármint gondolom az OKOS férfiak...A buta férfiak viszont valóban szoktak félni az okos nőktöl...Ez mondjuk tény és való...Szóval ha egy férfi fél egy okos nőtöl, az szerintem csakis azért lehetséges, mert a pali buta mint a tök...
2016. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem az okos nőktől félnek hanem az olyanoktól akik ezt tartják magukról, és ez nem félelem csupán nincs kedvük az életben akár 50 éven keresztül veszekedni.


Nem a magabiztosság riasztja vissza a férfiakat hanem hogy általában a férfiak nem a kimért rideg nőket keresik hanem aki kedves akár játékos, és általában az ilyen ,,okos'' nők nem ilyenek.


Ismerősöm jogot végzett, mégis van barátja és mindig volt udvarlója. Lehet hogy ő nem ,,okos'' viszont rendkívül aranyos, kedves már ha megszólal ezt észre lehet venni. Nehezen tudom elképzelni hogy valaki aki ugyan ilyen csak mondjuk nem jogot hanem orvosit végzett annak olyan óriási problémája lenne ezzel...

2016. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!