Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahol éltek, mennyi esélyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol éltek, mennyi esélyetek van megismerni akárkit is párkapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés
Írsz kort is plusz nemet is? Köszi.
2016. máj. 17. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Esélytelen, kis faluban tanyázok de már nem sokáig. 25 éves pali vagyok.
2016. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Annak idején főiskolás koromban, 20 évesen volt egy barátom, évfolyamtársak voltunk, mindketten Budapesten éltünk, csak én Észak-Pesten, ő pedig Budán, akkoriban kb. 1-1,5 óra utazással jutottunk el egymáshoz, az ő környékükön volt rosszabb a közlekedés, de az iskolában rendszeresen találkoztunk az órák miatt. Azzal az indokkal kezdett kevesebbet találkozni velem, hogy "messze vagyok", és ő nem szeret ennyit utazni (egy másik településen élő csajjal lépett le, ahova vonat meg volánbusz járt, állítólag oda gyorsabban eljutott...).

Nekem nem okoz ekkora problémát a távolság, nyilván összeköltözésnél már mérlegelni kell, de amíg arról nincs szó, addig miért ne működhetne? Tudom, vannak, akik erre alkalmatlanok, de valahogy mostanában sokkal több távolságra és utazásra finnyás embert látok, akiket csak ez gátolna az ismerkedésben, illetve erre hivatkoznak a sikertelenségük kapcsán.

2016. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12:

Miért baj az, ha én nem utaznék órákat senkiért és szeretném ha a tartós kapcsolati partnerem max 1 órára és/vagy max 20 km-re lakjon tőlem?


Nem vagyunk egyformák.


Tudod főleg a mai világban mondom, ahol mi a szarért lennél valakivel, aki 200 km-re lakik tőled, ha közben találsz hozzá hasonló embert, aki csak 2 km-re van tőled. Értelmetlen ez a számomra. Ha neked nem az, MEGÉRTEM, DE ATTÓL MÉG NEM VAGYUNK EGYFORMÁK.

2016. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem sok, de nem adom fel. :)

Angliában elek, s ahol en lakok a szingli, külsőre belsőre elfogadható magyar lanyok száma közelit a nullához, pedig egy viszonylag népszerű városban lakok. S magyarként külföldiekkel ismerkedni nem a legegyszerűbb.

31f

2016. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
# 13 Időpont ma 13:24 - Nekem nem baj, de ha valaki látja, hogy a saját környezetében kicsi a lehetőség, csak magát vágja el, ha nem nyit másfelé is. Mint akik nem mozdulnak ki sehova, de ők interneten nem ismerkednek, és panaszkodnak, hogy egyedül vannak.
2016. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sunshinedoll ***** válasza:

Elég jó, főleg mert egyetemista vagyok, és sok az egyetemista. Eredetileg falusi vagyok, na ott mondjuk biztos nem találnám meg se a párom, de még valószínűleg az orgazmusomat se.

Itt sok velem egyidős van, nem túl nagy város, de azért lehet mit csinálni, van hol ismerkedni, úgyhogy én nem panaszkodok.

24L

2016. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Értem 1200km-ről jött.Manapság már nincsenek távolságok ha vki tényleg meg akar ismerni vkit(netes ismeretség,magyar srác) éljen az internet!:) 34N
2016. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kb. a nullával egyenlő. :( 28 ezres kisvárosban élek, bár sztem ennek nagy része már csupán papíron idevalósi (köztük már három barátnőm is). Barátnők már rég elkeltek, ők meg is mondták, ha annak idején tinikorukban nem találkoztak volna a nagy ő-vel, most kétségbe lennének esve. Velük már nem nagyon lehet eljárni sem, bár azelőtt is voltam kb 2X diszkóban, annyira nem vonz a világa, mert az is tele van tinikkel. Kocsmákban az átlagéletkor 16 év. A munkahelyem női munkahely. Nem véletlenül szeretnék elköltözni innen. Mikor Bp-re megyek fel minden második alkalommal mosolyognak vagy visszamosolyognak rám, akár köszönnek, le is szólítanak (pedig nem sokat vagyok ott sem közösségben/utcán). Itt ha kimegyek az utcára nem látok mást, csak ismerősöket, házasokat, gyerekeket, időseket. Ahogy egy ismerősöm mondani szokta: "Ez a hely tökéletes gyereknevelésre, de semmi másra nem." 34, Nő
2016. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szinte semennyi de nem csak a lakhely miatt hanem amiatt is hogy nem vagyok menő, népszerű, izmos.

Aki viszont népszerű, menő, pénze is van az mindig talál nőt még egy kis faluban is.

2016. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!