Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják elképzelni, hogy mi a helyzet a másik oldalon?

Figyelt kérdés
Sosem élik át a pasik helyzetét.Akinek nincs kritikus problémája a társkereséssel,az könnyen beszél.Van akinek azért nincs problémája,mert szépnek született és van akinek azért,mert jó társaságba került.Ez körülbelül olyan,mint egy dolgozat,ahol,aki a könnyebb csoportot kapja,az könnyen beszél,hogy milyen könnyű volt és lehet sosem tudja meg,hogy,ha a másik feladatsornál köpni,nyelni nem tudott volna.
2016. máj. 15. 20:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen kérdéseknél mindig oda szoktam írni, hogy lányként azt aláírom, hogy abban nehezebb a férfiaknak, hogy a társadalmi elvárások miatt nekik kell kezdeményezni, és ők több visszautasítást kapnak a képükbe. De ettől függetlenül rengeteg hazugság meg kétségbeesett igazgatás hangzik itt el a nőkről, aminek a fele sem igaz, én erre szoktam harapni. Hogy egy átlagos nőt naponta 5-en leszólítanak... ppppppeeeersze... engem ennyien sem, úgy, hogy a füttyögő munkást és az alkesz csöves papát is beleszámolom, és nem a 4 fal között élek. Hogy hazudunk, hogy hány csávót utasítottunk vissza. Normálisan 26 év alatt kettő férfi próbálkozott nálam (igen, ebbe már nem vettem bele a perverz papikat meg azt az egy szem ipsét, aki szexre akart volna éjfélkor a Deák téren), ebből az egyik 2 perc múlva már szexuális jellegű kérdéseket tett fel... és igen, TÉNYLEG csak kettő próbálkozott. Azt nem fogom tudni beleszámolni, ha vki távolról megeresztett egyszer egy félmosolyt vagy ha más szándékai voltak, amikor megkérdezte tőlem az időt, aztán nem szólt semmit... A férfiak terén az ízlésem sem tömegízlés, bár az tény, hogy vonzalom nélkül nem adnék esélyt senkinek sem... és van még pár barátnőm, akik nem Brad Pittekkel mászkálnak vagy mászkálnának, ha egyáltalán... max. olyan téren válogatnak, hogy full igénytelen, büdös szájú, zsíros hajú, koszos ruhájú fazonnal nem jönnek össze, ha már ők mindent megtesznek azért, hogy csinosak legyenek még a közértben is.
2016. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"full igénytelen, büdös szájú, zsíros hajú, koszos ruhájú fazonnal nem jönnek össze"


A nők 100%-a egyből szélsőségekre gondol,pont ezekre.

De arra nem tudják a választ hogy van egy átlagos csávó aki ad is magára,jól öltözik,nem büdös,és átlagos arca van,olyan aki elvegyül a tömegbe.Szóval ilyen pasikat is úgyanúgy miért utasitanak vissza nők?

2016. máj. 16. 13:41
 23/26 anonim ***** válasza:
42%
Jaj nem uncsi ez még? Nem tudom te hol élsz, de felénk bűn ronda pasiknak (és csajoknak) is van párja. Egyik gyönyörű osztálytársam épp most jött össze egy csávóval aki a hasától az ajtón alig fér be. Nekem is volt olyan barátom aki miatt konkrétan kiröhögtem a gyerekek az utcán, hogy milyen csúnya.
2016. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
10%
Mese habbal.
2016. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

ma 14:57


Mese Habbal

2016. máj. 16. 19:02
 26/26 33/6 ***** válasza:

Gyerekek, szerintem aki irtó vonzónak születik, annak a sorsa úgy van megírva, hogy az ebből erdedő problémákkal kell szembesülnie, ezzel van dolga.

Aki nem szép, annak meg azzal.

Másik embert megváltoztatni úgysem lehet. Magadat igen. Nehéz? Nagyon. De lehetséges? Volt már, akinek sikerült.

Csúnyának érzed magad? Legyél nagyon csinos, és megváltozik a rád nézők tekintete, nem baj, ha fejre nem vagy egy ékszerteknős, csinosodni mindenki tud. Fiú-lány egyaránt.

Csóró balfék vagy? Tegyél ellene, valószínűleg a komfortzónád határain túl kell menned érte, de belátható, hogy egy lánynak jövőképet kell mutatni, amihez szívesen csatlakozhat, és esetleg gyerek is jöhet majd.

Ha valaki csak azért áll veled össze, hogy a saját problémáiból valamennyit rád rakhasson, pl. anyagiak kellenek neki, önbecsülése miatt kell neki egy "pár", otthonról menekül, vagy csak muszáj lenne már szexelni valakivel végre, az a kapcsolat már új korában a boldogtalanság magvát hordozza.

Én pl. egy válás után, amit gyerekek is megszenvedtek, csírájában is felismerem a női önzésnek egy bizonyos formáját, amit nem nézek el egy szépségkirálynőnek sem, soha többé. És a fiatalabbakat is figyelmeztetem, ne csak a külső alapján vágjanak bele egy párkapcsolatba, de azzal se elégedjenek meg, ha találnak bányarém lelki társat.

Egy párkapcsolatért tenni kell folyamatosan, külsőleg és belsőleg is.

2017. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!