Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják elképzelni, hogy mi a helyzet a másik oldalon?

Figyelt kérdés
Sosem élik át a pasik helyzetét.Akinek nincs kritikus problémája a társkereséssel,az könnyen beszél.Van akinek azért nincs problémája,mert szépnek született és van akinek azért,mert jó társaságba került.Ez körülbelül olyan,mint egy dolgozat,ahol,aki a könnyebb csoportot kapja,az könnyen beszél,hogy milyen könnyű volt és lehet sosem tudja meg,hogy,ha a másik feladatsornál köpni,nyelni nem tudott volna.
2016. máj. 15. 20:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Az emberek általában nehezebben élik át a rosszabb helyzeteket. Tehát, egy jó körülmények közt élő, nehezebben éli át, hogy milyen hajléktalannak lenni, de egy hajléktalan könnyen megérti, hogy milyen, ha fedél van a feje felett.
2016. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Mert ez olyan dolog, hogy a gazdag ember is szarik az éhezőre. Az egészséges is a betegre. Akinek sikere van, az szarik a sikertelenekre, mert el van a maga világában. Ilyen az emberi természet, persze vannak még kivételek.


Mondok valamit, ha egy lány szépnek születik, már kisgyermek korától ezt súlykolják belé, hogy milyen szép, milyen csodás. Beleivódik a természetébe, hogy semmit nem kell a dicséretekért teljesítenie, tehát az lesz a természetes neki, hogy mindenki oda van érte és az is, hogy a külleme elég ahhoz, hogy bármit elérjen belső erőlködés nélkül.

2016. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

Elég demagóg kérdés. Vannak szép számmal nők, akiknek nehéz mint ahogy olyan férfiak is akiknek nem az.

Mindenkinek nehéz a társkeresés, aki átlagnál értelmesebb és egy egész életre keres párt maga mellé.

2016. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Ha a helyükben lennél, te sem a másik oldal miatt ejtenéd a könnyeket.
2016. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de a nők között is vannak, akiknek gondjuk van a társkereséssel. Miért gondolod, hogy a nőknek könnyebb? Persze, szexet könnyebb, de a nők talán nem arra vágynak. De ez már számtalanszor el lett itt mondva, keress vissza. Mondjuk el sokadjára is?
2016. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
#5: Ők kizárólag maguk tehetnek róla. Csicseregd már el nekem, mikor láttál egy jó nőt sírdogálni, mert egy pasas sem jött össze neki soha.
2016. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Na nem mintha te át tudnád érezni a nők helyzetét.

Nem tudod azt elképzelni, hogy ha végigmész nyáron rövidnadrágban az utcán, a legtöbb férfi úgy tekint rád, mint egy darab húsra, mint egy dugható mozgó tárgyra. Nem tudod elképzelni, hogy sötétedés után ne merj egyedül menni bárhol, ne merj találkozni ismeretlenekkel a netről, mert tele az újság megerőszakolt lányokkal, és simán lehetsz te a következő áldozat.

Hogy olyan kis dolgokról ne beszéljünk, hogy neked minden hónapban pár napig leszakad a méhed és mégis úgy kell teljesítened az iskolában, a munkahelyeden mintha mi sem történne, de zokogni tudnál a fájdalomtól.


A társkeresés megint külön kategória, amikor ha azt mondod, szingli vagy, vagy 20 évesen szűz, a világ lenéz téged. Ha azt mondod, hogy ennyi meg annyi barátod volt már, azért is lenéz a világ. Ha meg azt mered mondani, hogy voltál már egyéjszakás kalandban, örülj, ha nem köpnek az arcodba és nem k-váznak le.


Ezen az oldalon meg nőként bármit írhatsz, ha nem értesz egyet a mélyen tisztelt férfitagokkal, akkor már egy büdös hazug r-banc vagy.

2016. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%

#6: Én láttam, több ilyen csajt is! :D Mindenkit elhajtottak, aki nem felelt meg egy aprócska igényüknek és előadták, hogy senkit sem érdekelnek. Közben őket nem érdekelt senki.

De ezt sok nő szereti eljátszani. A nőknek nem társkeresési, hanem párválasztási problémáik vannak. Nyugodtan kilehet próbálni: Szerintetek ki kap több üzenetet az ellenkező nemből, ha kiírja, hogy szomorú és írjon valaki? Mert egy átlagos pasinak max 1-2 lány ír, aki a barátja. Egy csajnak meg jó pár pasi, aki akar valamit.

Túl kéne lépni a dolgok dramatizálásán...

2016. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Oké, srácok, én feladtam, a saját könnyfelhőtök miatt ti sem látjátok a másik oldalt, keseregjetek csak tovább, ti vagytok a tökély, mi nők meg gonoszok. Ezt akarjátok hallani? Biztosan ezt akarjátok hallani. A nők között is sokan akadnak, akiknek nehéz, többek között nekem is sokáig volt ezzel problémám, most meg már nem érdekel, hogy lesz-e párom vagy sem. Gyerekként csúfoltak, csak mert tanárgyerek voltam, később meg már visszahúzódóbb lettem, mert nem akartam, hogy bántsanak, aztán lett párkapcsolatom, ami jónak alakult, aztán meg kitalálta, hogy nem akar többé találkozni a szüleimmel, akivel egyébként meg is romlott a kapcsolatom. Aztán kialakult bennem, hogy ki a fene akarna olyan nővel kezdeni, akinek a közvetlen családjában elviselhetetlen beteg van. Mert ha nem mutatom be a családot, akkor az a baj, ha bemutatom őket, akkor meg úgy járok, mint az exemmel. Úgyhogy berendezkedtem az egyedüllétre...

De azért sírjatok csak tovább...

2016. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21%

"Nem tudod azt elképzelni, hogy ha végigmész nyáron rövidnadrágban az utcán, a legtöbb férfi úgy tekint rád, mint egy darab húsra, mint egy dugható mozgó tárgyra."

Eltudom. Férfi vagyok és örülnék, ha így tekintenének rám. Legalább szexet tudnék kapni könnyen.

"Nem tudod elképzelni, hogy sötétedés után ne merj egyedül menni bárhol, ne merj találkozni ismeretlenekkel a netről, mert tele az újság megerőszakolt lányokkal, és simán lehetsz te a következő áldozat."

Szintén eltudom képzelni! Van ilyen lány ismerősöm, csak van annyi esze az illetőnek, hogy sötétedés után taxizik vagy valamelyik ismerősével megy. Ismeretlennel való randizáskor meg mindig lesben van egy ismerőse. Ellenben sok srác haverom, még csak randipartnert sem talál a dologhoz, szóval ők tényleg nehezen tudják elképzelni ezt a hatalmas és könnyen kiküszöbölhető problémát...

"Hogy olyan kis dolgokról ne beszéljünk, hogy neked minden hónapban pár napig leszakad a méhed és mégis úgy kell teljesítened az iskolában, a munkahelyeden mintha mi sem történne, de zokogni tudnál a fájdalomtól."

Beteg a májam. Hidd el, átérzem! :) Csak nem a hónap pár napján, hanem az egész életem során.


"A társkeresés megint külön kategória, amikor ha azt mondod, szingli vagy, vagy 20 évesen szűz, a világ lenéz téged."

Nem néz le a világ.

"Ha azt mondod, hogy ennyi meg annyi barátod volt már, azért is lenéz a világ."

Szintén nem néz le a világ.

"Ha meg azt mered mondani, hogy voltál már egyéjszakás kalandban, örülj, ha nem köpnek az arcodba és nem k-váznak le."

Éééés szintén nem néz le a világ.


"Ezen az oldalon meg nőként bármit írhatsz, ha nem értesz egyet a mélyen tisztelt férfitagokkal, akkor már egy büdös hazug r-banc vagy."

Nem értek veled egyet, mégsem tartalak ennek. Most akkor ez hogy lehet?

2016. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!