Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják elképzelni, hogy mi a helyzet a másik oldalon?

Figyelt kérdés
Sosem élik át a pasik helyzetét.Akinek nincs kritikus problémája a társkereséssel,az könnyen beszél.Van akinek azért nincs problémája,mert szépnek született és van akinek azért,mert jó társaságba került.Ez körülbelül olyan,mint egy dolgozat,ahol,aki a könnyebb csoportot kapja,az könnyen beszél,hogy milyen könnyű volt és lehet sosem tudja meg,hogy,ha a másik feladatsornál köpni,nyelni nem tudott volna.
2016. máj. 15. 20:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

No hát miért, mert ilyen k.u.rva hülyék vagyunk :)))


Mondjuk a politikai korrektség nevében igazán címezhetted volna a kérdésedet a szép embereknek, és az "elnyomottaknak" meg a mocsári trollokat állíthattad volna be.

Szerinted te, kedves, szomorú kérdező, ugyanazt a tesztet írod, mint mondjuk az eurovíziós Freddie? Vagy Lendvai Ildikó, meg Ördög Nóra ugyanakkora esélyekkel indulnának a társkeresés terén? Írd le nyugodtan: dugnád mindkettőt?

Na ugye....

Az meg elég sokat elmond, hogy azzal vádolod a női nemet, hogy képtelenek belelátni a másik helyzetébe, te viszont meg vagy győződve róla, hogy aki pnval születik, annak az egész élet tejjel-mézzel folyó kánaán. Oké...

2016. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%

#8: Mondjuk igaz. Másképp fogalmazhattam volna meg a mondókámat, mert kicsit félreérthető. A sírdogálást inkább a folyamatos visszautasításra értem.


Soha nem fogják ezt megérteni a nők. Egy nyúlpénisznyit sem kell nekik küzdeniük, törtetniük sem a kezdő lépésekért, sem az ismerkedésért, sem a másik lenyűgözéséért, sem a párkapcsolatért. Ez szerintük mind a férfi dolga. Nekik tálcán kell a tökéletes pasas és a tökéletes párkapcsolat, egy meztelen felsőtestű deltamátyás, aki egy rózsaszállal a szájában sejlő háttérfényben egyszer csak bekopogtat az ajtajukon az ajtófélfára félig (buzіsan) rámászva, hogy "szerelmem, érted jöttem, téged akarlak". Soha nem tesznek semmit semmiért. A kisujjukat sem mozdítják, kivéve persze, ha valami nagyon jóképű tekintélyes lázárjanikába botlanak. :D Na belőle még a fekáliát is kiisszák.

2016. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%

Annyira szánalmas, hogy itt a férfiak mindent, mindenkinél jobban tudnak és ha ellenvéleményt mersz nyilvánítani, ami szintén SAJÁT tapasztalaton alapszik, csak úgy, mint az övéké, akkor még te vagy a hazug, hülye p*icsa kb.


A saját magatok nevében nyilatkozzatok, nem kell szószólónak lenni és egy egész nem nevében beszélni. Férfiak révén tudjátok nyilván, hogy nektek mennyire nehéz vagy nem nehéz a párkeresés, de a nők nevében nem kell nyilatkozni, mert ha jól sejtem nem vagytok nők. Véleményt el lehet mondani, de nem kell ráhúzni egy egész nemre, csak mert ti szerintetek így van. Itt konkrétan már ti jobban tudjátok milyen párkeresési nehézségei vannak egy nőnek (szerintetek semmilyen) és ezt általános érvényű igazságnak tartjátok. Bullshit.

Igen is nehéz a nőknek is, értelmes, normális, odafigyelő, törődő, megbízható stb. típusú pasit találni. Meglehet, hogy a szexet könnyebben megszerzik, de most talán ettől kéne hanyatt esnünk? Ez nekem egyáltalán nem jelent pluszt. Nem csak a szexről szól az élet és soha nem voltam egy éjszakás csaj, akinek ez jól jött volna, sőt a szexkapcsolatosdi híve sem vagyok, én párkapcsolat keretén belül szexelek csak, akiben megbízok, akit szeretek és ő is viszont. És igen, nehéz hosszútávú párkapcsolatra megfelelő pasit találni, aki nem csak egy nagyra nőtt gyerek és aki nem csak egy lyukat lát a nőkben. Nem vértam el soha, hogy ő teperjen utánam, én is kezdeményeztem már többször! Velünk szemben is vannak elvárások, amit "teljesíteni" kell, nem csak a pasikkal szemben. Nem értem miért hiszitek azt, hogy itt ti vagytok a szegény áldozati báránykák, akiknek rettenet nehéz dolguk van, a nőknek meg konkrétan semmibe nem telik partnert találni. Ez rohadtul nem így van.

Most én is mondhatnám, hogy jajj ugyan már, mit hisztiztek, a pasiknak sem nehéz, hisz az én környezetemben lévő fiúknak mind van barátnőjük, hiába átlag alattiak, hiába alacsonyabbak, hiába töketlenek blabla. Könnyű ilyen kijelentéseket tenni..

2016. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%

Az előttem író pontosan bemutatta, hogy miért képtelenek rá.


" Annyira szánalmas, hogy itt a férfiak mindent, mindenkinél jobban tudnak és ha ellenvéleményt mersz nyilvánítani, ami szintén SAJÁT tapasztalaton alapszik, csak úgy, mint az övéké, akkor még te vagy a hazug, hülye p*icsa kb. "

Senki sem írta itt szerintem senkire, hogy az illető hazug és satöbbi. Se nő, se férfi. Szóval ilyen téren korrektek voltunk, mindkét oldalról! :D

Én mondjuk, megtöröm a dolgot. A nők egy része tényleg hazudik, amit észre sem vesz. Jó pár női ismerősöm mondta, hogy nem kell senkinek. Kapásból felsoroltam jó pár közös ismerőst, akinek kellettek. A válasz: Jó, de ők nem jönnek be. HOGYMI? A "Nem kellek senkinek" nem egyenlő azzal, hogy "Nem kellek olyannak, aki bejön". A kettő között óriási a különbség. Meglehet nézni a siránkozó srácokat, amikor azt mondják, hogy nem kellenek senkinek. Tényleg nem kellenek senkinek. Ha elmennek szórakozni, senki sem megy oda dumálni hozzájuk, az iskolában nem megy oda egy lány sem, hogy mi a gond. Ők tényleg tök egyedül maradnak ilyen helyzetben. Nőktől beszélgetés közben hallom, hogy senki sem hallgatja meg őket. Ilyenkor felszoktam tenni a kérdést, hogy amúgy én szerintük most épp mit csinálok?


"Itt konkrétan már ti jobban tudjátok milyen párkeresési nehézségei vannak egy nőnek (szerintetek semmilyen) és ezt általános érvényű igazságnak tartjátok. Bullshit. "

Mi is ugyanúgy a tapasztalatainkat írjuk, mint ahogy ti. És mindkét nemnek van rálátása a másikra, legalábbis, ha az illetők heteroszexuálisak. Egy nő is simán láthatja, hogy a pasiknál pl. sok a gyerekes pasi és ők nehezebben találnak komolyabb kapcsolatot. Ehhez nem kell pasivá változnotok.


"Igen is nehéz a nőknek is, értelmes, normális, odafigyelő, törődő, megbízható stb. típusú pasit találni."

Ez így teljesen igaz!


"Meglehet, hogy a szexet könnyebben megszerzik, de most talán ettől kéne hanyatt esnünk?"

Ezt a kérdést meghagyom a 20 év feletti szűz srácoknak.


"Nem értem miért hiszitek azt, hogy itt ti vagytok a szegény áldozati báránykák, akiknek rettenet nehéz dolguk van, a nőknek meg konkrétan semmibe nem telik partnert találni. Ez rohadtul nem így van. "

Ez viszont, így már nem igaz. Pont ezt írtam: Párválasztási probléma a nőknél is áll, társkeresés terén viszont, csak válogatni kell. Igen, nagy átlagban egy nőnek semmibe sem telik partnert találni. Ki kell írni facebookra, hogy az illető unatkozik és beszélgetne. Ha nő, tádám, jönnek sorban az üzenetek. Partnert így talál is, csak ki kell választani a megfelelőt. És óriási előny, ha van miből válogatni, ahhoz képest, akinek még válogatni való sincs.


Az a baj a témával, hogy mindkét nemből a többség magára veszi a dolgot és egyből ellent akar mondani. Az érvek meg a legtöbb esetben elszállnak. Meglehet nézni, ahol konkrét példákat írt valaki, hogy én férfiként nem érezhetem át, majd leírtam, hogy miért is érezhetem át. Szépen le lettem pontozva. Ezek után miről beszélünk?

2016. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Akkor egy kis útmutató a kérdéshez (nem én írtam), mert úgy látom nagy bajok vannak itt.


A kérdés azokra a nőkre, de inkább úgy általában az emberekre vonatkozik, akik nem tudják beleképzelni magukat a másik ember helyzetébe és osztják az észt, hogy ez nekem milyen könnyű, nem értem neked miért nem megy.

Ha a társkeresésnél maradunk, akkor ez az a helyzet, amikor a jóképű macsó magyarázza a kis szemüveges, pattanásos, kockagyereknek, hogy milyen könnyű felszedni csajokat, mert csak oda kell menni aztán annyi.

Hasonlóan, ha van egy szép lány, akinek mindig van udvarlója nem tudja elképzelni milyen az, amikor nem rajongja körbe senki.


De úgy látom, hogy az első két válaszoló kivételével ezt nem sikerült megértenie senkinek.


#13 - ezzel a stílussal nem csodálom, hogy nehéz dolgod van. Igazi sárkány vagy.

2016. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%

'Az a baj a témával, hogy mindkét nemből a többség magára veszi a dolgot és egyből ellent akar mondani. Az érvek meg a legtöbb esetben elszállnak. Meglehet nézni, ahol konkrét példákat írt valaki, hogy én férfiként nem érezhetem át, majd leírtam, hogy miért is érezhetem át. Szépen le lettem pontozva. Ezek után miről beszélünk?'


Viccelsz? xD Úgy kezdted a válaszod, hogy a nők összes érvét lenézted és semmiségnek vetted. Ezek után csodálkozol ha lepontoznak? Azt felejted el, hogy attól, hogy férfiként beleképzeled magad egy nő helyébe, még nem kapod meg a teljes képet. Ha nő lennél, eleve máshogy gondolkoznál és máshogy éreznél (bár a te kommented alapján inkább azt mondanám, hogy akkor éreznél, mert az ilyen "nem baj ha tárgynak néznek de legalább van szex" arra vall, hogy jelenleg nem túl sok mindent érzel). Mit szólnál ha mondjuk nagydarab meleg pasasok méregetnének húsdarabként az utcán? Akkor is "legalább lenne szex"?

2016. máj. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%

#16: Hátő, érdekes válasz.

"Úgy kezdted a válaszod, hogy a nők összes érvét lenézted és semmiségnek vetted."

Ez csak a saját prekoncepciód. Senki érvét nem néztem le és vettem semmibe. Ellenérveket kaptam, hogy miért nem bírnám beleképzelni. Ezekre írtam érvet, hogy miért tudnám. Felénk ezt vitának nevezik, ha felétek lenézésnek, akkor nem egy nyelvet beszélünk.


"Ezek után csodálkozol ha lepontoznak?"

Nem csodálkozom, az oldalra ez a jellemző. Reakciót azóta sem kaptam a dologra, csak tőled. Kétlem, hogy csak te pontoztál, mert akkor 0 vagy 100%-on állna az a válaszom.


"Azt felejted el, hogy attól, hogy férfiként beleképzeled magad egy nő helyébe, még nem kapod meg a teljes képet."

Nem felejtem el. Szintén a saját prekoncepciód.


"Ha nő lennél, eleve máshogy gondolkoznál és máshogy éreznél"

Ez nem feltétlenül igaz. Volt olyan barátnőm, akivel olyan összhangban voltam, hogy az érzéseink kb. mindennel kapcsolatban megegyeztek. A gondolataink is, pár apróságtól eltekintve. Sőt, még abban is egyetértettünk, hogy a távkapcsolat nem működne, ezért még a szakítás is közös megegyezésre történt.


"bár a te kommented alapján inkább azt mondanám, hogy akkor éreznél, mert az ilyen "nem baj ha tárgynak néznek de legalább van szex" arra vall, hogy jelenleg nem túl sok mindent érzel"

Szintén a saját prekoncepciód. Attól, hogy szeretem a szexet, még vannak érzéseim.


"Mit szólnál ha mondjuk nagydarab meleg pasasok méregetnének húsdarabként az utcán? Akkor is "legalább lenne szex"?"

Amíg nem nyúlnak hozzám, teljesen hidegen hagyna. Nem panaszkodnék, hogy jé, néznek. Egyszerűen nem érdekelne.

2016. máj. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi most nem egyénekről beszélünk, mint amilyen a barátnőd, hanem általánosságban. Úgy pedig tudjuk, hogy a nők és a férfiak másmilyenek. Hiába mondod, hogy bele tudod magad képzelni más helyébe, amikor azt teszed, még mindig a férfiagyaddal képzeled el a helyzetet. Ha valóban nő lennél, a férfigondolkodásod sem maradna meg, ami most van.

És lehet, hogy a nagydarab meleg pont hozzád nem nyúl de tudod, hogy megvan rá az esélye hogy zaklatni fog, bántani, megerőszakolni stb, ahogy sok más emberrel történt már. És különben is, attól mert neked, Kis Pistának ezek a dolgok nem jelentenek gondot, még másnak simán jelenthetnek és ez nem azt jelenti, hogy a másik félnek nincs igaza. Ha te rettegsz a baltás gyilkostól, akkor neked az használ és elfogadod, hogy nincs igazad, ha én lesz*rom, sőt nekem ő a legjobb haverom? Attól még másnak ugyanúgy joga van az érzéseihez és az, hogy a nők többsége úgy érez ahogy a kommentelő akire reagáltál, valószínűleg jelent valamit és figyelembe kéne venni.

Plusz ilyen alapon a lányok is fel tudnák sorolni hogy miért tudják magukat beleképzelni a férfiak helyzetébe.

2016. máj. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

:DDDD

Őszintén mondom, hogy szívből le-szrom, a férfiaknak milyen párkeresési gondjaik vannak. Ez nem kollektív probléma, hanem személyes probléma. Nem tud érdekelni.

2016. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

tegnap 22:57


"Igen is nehéz a nőknek is, értelmes, normális, odafigyelő, törődő, megbízható stb. típusú pasit találni."


Ehezz nem tetted hozzá még hogy természetesen 10-es jóképü szuper pasheeee legyen..Mert hát úgy is a külső dönt..


Belsőleg minden ember egyedi,megismételhetetlen csoda,mindekinek vannak jó értékei,csakhogy ez nem számit,mert nem ez alapján választanak a csajok,hanem hogy külsőleg letudnának-e vele feküdni vagy nem.Tehát alapból a csajok is a szexualitástól választanak.Tudom csajok hogy fáj az igazság.

2016. máj. 16. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!