Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy mentsem meg ezt a szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentsem meg ezt a szerencsétlent? Egyáltalán megmentsem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Jézus, nem akarom megváltani, de az unokatesóm belemászott a friendzone legmélyebb bugyraiba és nem akar kijönni onnan egykönnyen.

Valahogy belefutott egy 24 éves, bipoláris, kétszer elvált (na ez teljesítmény...) csajba, aki egyáltalán nem akar kapcsolatot tőle, ellenben ez a gyökér azt hiszi, hogy ha elég keményen pedálozik, akkor majd lesz valami, holott a csaj csak mint egy háztartási robotgépet használja őt. Áthívja, hogy csinálja meg a sütőjét, frissítse a Windowst, nyírja le a gazat stb, természetesen mindezt ingyen, cserébe csak a jól megszökött "bárcsak ilyen pasim lenne" meg "olyan jó, hogy te legalább figyelsz rám" sablonokat suttogja a szőrős fülébe, ez az ökör meg azt hiszi, hogy azzal, ha szolgaként viselkedik majd megnyeri magának, holott rohadtul nem érdekli őt az unokatesóm, vadidegenekkel dugatja magát (mellesleg azon az ágyon, amit az unokatesóm rakott össze és lakkozott le neki - ingyen) és amint az aktuális Casanova elmegy, máris megy a hiszti, hogy senki se szereti, az unokatesóm természetesen azonnal ráveti magát és ráborít 4 tonna sajnálatot a csajra, aki - természetesen - előadja a "kár, hogy nincs több olyan férfi, mint te" szöveget.

Próbáltam elmagyarázni neki, hogy hagyja az egészet, de ő olyan, mint egy szerencsejáték függő, aki azt hisz, hogy már nincs sok hátra a nyereményig, de újra és újra csak veszít, közben pedig úgy áradozik kettejükről, mintha már házasok lennének, holott a legintimebb kontaktus kettejük között az volt, amikor ráállt a csaj a hátára, hogy elérje a vitrin tetején lévő vázát. Olyan mélyen van a friendzone-ban, hogy már ő fizeti ki annak a fogamzásgátlónak az árát, amit a csaj azért szed, hogy amikor vadidegenek farkalják ne essen teherbe. A srácról érdemes tudni, hogy ő az a tipikus reménytelen szerelemes a B kategóriás szerelmi komédiákból, aki állandóan a csajok után lohol, ezúttal azonban beletenyerelt egy szép rakás szarba ás nem hajlandó kihúzni a kezét belőle semmi érvelés kedvéért se.

Felmerült bennem, hogy egyáltalán jogom van-e beleugatni egy felnőtt ember életébe, még akkor is, amikor a figura minden kétséget kizáróan az önpusztítás útján jár. Szerintetek segítsek neki és hozzam vissza a Földre, vagy hagyjam had őrölje fel saját magát? Rossz nézni, ahogy önként magára csatolja a nyakörvet és szép lassan azzal fojtja meg magát.



2016. máj. 6. 22:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Aki ilyen hülye, az meg is érdemli, hogy kihasználják.
2016. máj. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Beviz Elek ***** válasza:
29%

Sajnálom az unokatesódat, de ha nem ezt csinálná, akkor most nem olvashatnánk ezt a kérdést. Stílus tetszik, szöveg jó, ha megoldódik a helyzete akkor kérlek találj ki mást amivel szórakoztathatod a népet, én vevő vagyok rá!


Érdemi hozzászólásom nincs, elképzelésem sincs hogy hogy lehetne kinyitni a szemét, bár szerintem ezzel a szöveggel jól csajozhatsz, néha elvihetnéd magaddal!

2016. máj. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ajánld fel neki a segítséget, de amíg nem fogadja el, addig nem mentheted meg.
2016. máj. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Bence_ ***** válasza:
35%

Mivel értékelési gondja van ezért egy ilyen kapcsolatban teljesedik ki, lesz értékes. Végre valaki szereti őt!

Annyit tehetsz, hogy elfogadod őt és ha segítséget kér majd mert változtatni szeretne, akkor segítesz.

2016. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Esetleg hívd fel a figyelmét arra az apróságra, hogy nincs párkapcsolatban, és így nem is lesz.

Még jobb lenne összeboronálni valami csajjal, akár csak rövid időre is, és leszakad az élősködőről.

2016. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Beszéltem ma délelőtt vele a dologról, próbáltam rávilágítani, hogy ő lényegében csak a szolgája a csajnak, de nem képes felfogni, tagad mindent, sőt már ott tart, hogy irigynek nevez, mert szerinte féltékeny vagyok az ő párkapcsolatára. Tegnap este akartam vele eredetileg beszélni, de nem ért rá, mert épp a "barátnője" volt nála, aki krokodilkönnyeket hullajtva regélte el neki a legutóbbi szakítását, ez a hülye meg még szánalom vacsorát is főzött neki és megengedte, hogy nála aludjon, természetesen a saját ágyába, míg ő a kinti hintaágyba aludt munkáskabátban. Az egyetlen akire hallhatna az az apja, de ő már teljesen szenilis és arra se emlékszik, hogy mi a neve a fiának, nemhogy arra, hogy épp melyik nő talpát nyalja, a munkahelyén is állandóan cikizik a háta mögött a viselkedése miatt. Tavaly kibukott az egyetemről, mert olyan sok órát és vizsgát halasztott el a csaj kedvéért, hogy nem tudta elérni a minimális kreditszámot, jelenleg általános iskolásokat korrepetál és egy asztalosműhelyben dolgozik éhbérért, azt a kevés pénzt amit keres pedig rendre a csajra költi el.

Sajnálom a srácot, nagyon jóban vagyok vele, de amint szóba kerül az ő "egyetlenje", azonnal elveszíti az eszét és úgy beszél róla, mintha már évek óta házasok lennének. Azon gondolkodom, hogy nekem kéne a csajt meghúznom és valahogy úgy kéne elrendeznek a dolgokat, hogy ő mindezt lássa, valószínűleg utálni fog érte, de ha ez kell ahhoz, hogy észhez térjen, akkor hajlandó vagyok beáldozni a barátságunkat az ő normális jövőjéért. Szerintetek ez jó öltet? Vagy van valami egyéb javaslatotok?

2016. máj. 7. 12:20
 17/26 anonim ***** válasza:
57%

Ne ge.c.iskedj már vele ilyennel. :D

Hagyd rá.

2016. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Pandas74 ***** válasza:
100%

Sajnos nincs sok lehetoseged,hogy segits rajta,amig be nem latja mibe is keveredett.Tapasztalatbol mondom:nekem a lanyomnak lett bipolaris fiuval kapcsolata....gyotorte zaklatta,ongyilkossaggal fenyegette...am (a lanyom szerint)ha egyutt voltak,akkor minden happy volt.Szerintem meg nem.A manipulalas,a hazudozas,a megvezetes,a kihasznalas,mindennapos lett nalunk,olyannyira ,hogy veget vetettem neki,nem engedtem ,hogy hozzank koltozzon a srac,es tolunk jarjon egyetemre.

Talalkozhattak,de eletvitelszeruen nem engedtem ,meg ,hogy nalunk legyen.Nemsokkal ezutan a hazamban vagta fel az ereit...mento,korhaz,csaladjanak ertesitese....szemukben mi vagyunk a rosszak.

Aztan ahogy a lanyom betoltotte a 18 at elkoltozott a srachoz,pontosabban a srac nagymamajanal laknak.

Velunk csak minimalis kapcsolata van a lanyomnak.

mindezt azert itram ,le ,hogy megertsd,ezerzzd,hogy nem tudsz segiteni.Egyrezt mert amig maga elhiszi,hogy neki ez jo,addig nem fog menni.....masreszt az ilyen szemelyek zsenialisan tudjak megtalalni ,es manipulalni az "aldozatukat".Gondolhatod,hogy szulokent en is sokmindent megprobaltam ,hogy jobb belatasra teritsem a lanyomat...nem sikerult.

2016. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nos, tegnap délután megkérte a hölgyemény kezét az unokatesóm, aki egy elég átlátszó mosoly mellett igent mondott. Az esküvőt július elejére tervezik, szóval 2-3 hét múlva össze is fognak házasodni. Az egész család örült, mint majom a farkának, egyedül én álltam szkeptikusan a dologhoz, természetesen azonnal ünneprontónak nevezett mindenki és szolidan céloztak rá, hogy jó lenne, ha távoznék. Annyit érdemes még tudni, hogy az ominózus leánykérés előtt a csaj épp egy olyan nyaralásról tért vissza, ahol több férfivel is lefeküdt, ezt az egyik férfi konkrétan ki is posztolta facebookra, az unokatesóm, akit most nevezzünk Petinek pedig úgy tesz, mintha semmi nem történt volna (arról nem is beszélve, hogy a nyaralást Peti kártyájára terhelte rá, amiről mellesleg azt mondta, hogy családlátogatása megy vidékre a rokonokhoz). Tegnap este felhívtam, hogy menjünk el valahová, ahol tudunk beszélgetni, de ő azt mondta, hogy olyan irigy kis gnómokkal, mint én nem akar beszélni, mert elege van abból, hogy "ki akarom sajátítani őt magamnak", továbbá megkért, hogy ne menjek el az esküvőjükre, mert nem szeretné, hogy a csaj legboldogabb napját (még csak nem is azt mondta, hogy az "mi legboldogabb napunkat") tönkretenném a folytonos ellenségeskedésemmel.
2016. jún. 18. 10:51
 20/26 anonim ***** válasza:
De a lány miért házasodik vele össze?!... Ha közbe meg nem vonzódik a pasashoz?! Ezt nem értem...
2016. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!