Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok, akik nem a csodára várnak, hanem reális elvárásaik vannak társkeresést illetően?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 17:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#18


"Rendszeresen kezdeményeztem azoknál a fiúknál, akik tetszettek, egyikből sem lett kapcsolat, mert a vonzalom nem volt kölcsönös. De az semmiképp sem mondható el, hogy vártam a sült galambot a számba."


Akkó' bizony te is csak a csodát tartottad elfogadhatónak.


(Hint: a csoda nem keverendő össze a sültgalamb-bal!)

2016. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Látom a hölgyek érvelni nem akarnak, csak nagyon tökösen 0%-ozni... Akkor íme még egy áldozat, élvezkedjetek.
2016. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
64%

#21 miből következtettél arra, hogy én is a csodát vártam? Egyszerűen nem esik le a logikád. Nem vártam a csodát, mert kezdeményeztem. Ha valaki nemet mond, akkor én ott nem nyomulok tovább, mert sok férfival ellentétben én értem, mit jelent a "nem" szó. Valószínűleg azt feltételezed, hogy mindegyikük alfahím volt, és hiába mondanám az ellenkezőjét, úgysem hinnél nekem, mert nem látsz túl a saját beszűkült világnézeteden, és mantrázod te is, hogy "a nőknek csak a helyes kigyúrt izmos alfahímek tetszenek és szegény átlagos férfiakat elutasítják, megalázzák mindig" - az egyik kiszemelt a suli egyik "nyomigyereke" volt, akit mindenki csúfolt az arca miatt, na ő meg visszautasított engem, és egy nálam csúnyább lánnyal jött össze másfél év múlva. (Most is együtt vannak, legyenek boldogok, nem irigykedek a csajra. :D) De ez csak a egy példa volt.

Illetve 1-2 férfi próbálkozott nálam, az egyikből lett is kapcsolat, megadtam az esélyt, de túl eltérőek voltak az igényeink, így hamar vége lett. Valamint nyilván voltak páran, akik csak szexet akartak, viszont ez nálam nem pálya.


(#18 voltam)

2016. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Hű megint mibe nyúltam bele...
2016. máj. 5. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!