Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok, akik nem a csodára várnak, hanem reális elvárásaik vannak társkeresést illetően?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 17:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen intelligens ferfiak miatt vannak normalis szingli nok meg mindig. 5-os voltam. ;)
2016. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen,létezem.
2016. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem reális elvárásaim vannak. Ha irreálisak lennének, sose találnék párt magamnak. De találok.
2016. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Interneten még nem futottam bele ilyen nőbe, vagy csak nagyon alulteljesítem a realitásokat.
2016. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

Vannak bizony, csak lehet neked is lejjebb kéne vinni a mércét, és akkor észrevennéd őket. Persze nem azt mondom ezzel, hogy aki kevésbé szép, csak az lehet normális, csak el kell felejteni a szanaszét sminkelt plázacicákat, és inkább az intelligenciát előtérbe helyezni.

Ráadásul ha először csak barátként tekintesz rájuk, akkor kis idő után észreveszed minden szépségüket, ahogy egyre jobban megbíznak benned, ahogy kitárulkoznak lelkileg. Ezután már csak azt veszed észre, hogy szerelmes vagy. Ugyanígy ismertem meg előző barátnőmet, 5 évig voltunk együtt. Az más kérdés, hogy most egyedül vagyok. :)


30F

2016. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

6-os vagyok

Valaki elmagyarázná mi ez a kikelés ellenem?

Egy szót sem értek belőle.


Velem minden oké, tényleg. Két diplomám van, kocsim, lakásom, dolgozok és sportolok is.

Azért kérdeztem az alakodra, mert kétféle scenariót tudok elképzelni, aztán mindenki döntse el, hogy melyik az igaz:

A - Molett-dagadt lányok természetszerűen alacsonyabb elvárásokat támasztanak. A kérdező erre vonatkozó megkötést nem tett.

B - Amikor "reális/nem túlzó elvárásokról" beszél a két nem, teljesen mást ért alatta(mint ahogy az átlagos külső alatt is, ez már bebizonyosodott más kérdéseknél)

2016. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Olyan lányok nem léteznek.


Csak nők.

2016. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#17 lányok is léteznek olyan, legalábbis nem hiszem, hogy én tizenhárom, vagy akár tizenhat éves koromban már nő lettem volna :D


Rendszeresen kezdeményeztem azoknál a fiúknál, akik tetszettek, egyikből sem lett kapcsolat, mert a vonzalom nem volt kölcsönös. De az semmiképp sem mondható el, hogy vártam a sült galambot a számba. :D

2016. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
*olyanok sorry.
2016. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen vagyok és ezokból kifolyólag nem is egyedülálló.
2016. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!