Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak h aki keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak h aki keres nem talál aki meg tesz rá 100 lapáttal annak meg lehetne kapcsolata?

Figyelt kérdés

Ez valami természetbeli elv ? Megjegyzem én nem keres csoportba tartozom és ez nem is zavart soha.

Ennek ellenére azért jó pár alkalom lett volna ha akarom.

És nem nem vagyok meleg.


Csak spontán kérdés egyébként.



2016. ápr. 26. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így van. Csak úgy tűnik, mivel aki keres, annak minden vágya hogy legyen így minden nap, mikor nincs az szenvedés és soknak tűnik. Aki meg nem keres, az azt a pár lehetőséget is soknak tarthatja, ahhoz képest, hogy neki nem kell egy se és lefoglalja magát mással.

Szóval olyan félig üres vagy félig teli pohár esete. A víz ugyanannyi, csak a hozzáállás más.

2016. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
cáfolom, ugyanis én már 4 éve teszek rá magasról és ez alatt 1 jelentkező sem volt aki az érdeklődés legkisebb jelét is mutatta volna irányomban.
2016. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez egy általánosítás, az általánosításokról meg érdemes megjegyezni, hogy nem mindig van igazuk. lehet, hogy az esetek többségében tényleg így van, de még akkor sem garantált, hogy mindig. ugyanez igaz az általános kérdésre adható általános válaszokra is, hogy legfeljebb általában lehet igaz, mindig biztosan nem.


sok esetben az is okozhat ilyet, hogy aki keres, az hajlamos lehet túlzásba vinni és túl görcsösen keresni, ami miatt már nem tudja magát elengedni, nem tudja magát jól érezni és a próbálkozásain is meglátszik, hogy feszült, elvárásokat támaszt. aki nem keres, az meg előfordulhat, hogy nem stresszel miatta, más dolgokkal foglalkozik és adott esetben akár sokkal vonzóbb is lehet amiatt, hogy totál mással foglalkozik a keresgélés helyett. aki viszont azért "nem keres", mert már belekeseredett a kudarcokba és feladta, abból könnyű szerrel sugározhat az a megkeseredettség és pesszimizmus, ami szintén zavaró, taszító lehet, így ők jó eséllyel ugyanúgy nem érdekelnek senkit, mint akik nagyon görcsösen keresnek.


ahogy az élet legtöbb területén, itt is az arany középút tűnik a legjobb választásnak. nem kell túlzásba vinni a keresést, nem kell mindenben csak azt látni és mindenben azt keresni, viszont amikor szembe jön a lehetőség, akkor meg kell ragadni, nem szabad elszalasztani és esélyt kell adni a sikerre, de ezt sem túl görcsösen és akkor sokkal jobbak lehetnek az esélyek.

2016. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az oka. Én soha nem kerestem, mégis az utóbbi 15 évben összesen kb. fél évet nem voltam kapcsolatban. Most is elég sok jelentkező lenne, pedig nincs bennem semmi extra.
2016. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az " okosok" azt szoktak mondani, hogy azert van mert nem játszódik meg magad. Illetve van egy olyan kifejezés a PUAban, hogy preselection. Csináltak egy kísérletet madarakkal. Ket hím madár ült, egy egy különböző faagon, majd oda tettek az egyik hím melle egy mesterséges nostenyt, szignifikánsan több nőstény ment ahhoz a hiimhez aki mellett ott volt a bábu. S ez hatvanyozottan igaz, nálunk embereknél, ha az a no szep, meg jobban igaz, a preselection. Mi a franc lehet ebben a pasiban, hogy ilyen csaj jár vele, ez a tudatalatti programja. Illetve az sem elhanyagolható, hogy a női védekező szűrők , nem játszanak szerepet, mert te nem vagy szamara potenciális hím. S egy átlagos viselkedéssel. Mar vonzzalmat generaltal.

S nagyon nem ugyanaz a helyzet, ha nem akarsz, part talalni, vagy van valakid. Teljesen másképp viselkedsz.

En is ugy gondolom tok ugyanolyan vagyok mikor van valaki mellettem, s mikor nem. De a gyakorlat azt mutatja. Hogy ha nem is fürtökben csüngnek, de sokkal jobban tapadnak a nők, ha van barátnőm. Ha meg egyedul vagyok szenvedés az egesz.

2016. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2016. ápr. 27. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!