Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csak akarni kell és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak akarni kell és az embernek lessz kapcsolata, felesége?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen 55 60közti kollégàk azt mondtàk,ha eddig nem AKARTAM meghàzasodni...Nos én éppen az, hogy 13éves korom óta,az igazit keresem. Amìg màs főiskola alatt "a legyet is röptében" , én végig a 4év alatt, egy lànnyal voltam, na jó szünetbe még egy volt...Voltam màr fiatal egyedülàlló anyukàval , imàdtam az apuka szerepet és a csöpp lànyt (ő is engem).

Inkàbb olyan lànyokkal randizok, akikben làtok lehetőséget hosszú tàvra.

Mostanàig a tàrskereső oldalakat bujtam, randi....on elöfizettem ba ..is vettem krediteket. Szerintem ez elég akaràs volt. De mondjuk elég vàlogatós vagyok, ellenben csúnya ahhoz képest. Nem szeretem a party angyalokat de ha nekem mehetnékem van néha menjünk legyen hàzias nöies természet szerető ne idegenkedjen a kertészkedéstöl,talpra esett de emelett nöiesebb de nem plàza p vagy műnő az se baj ha nöiesen kerekedik vastagabb lànyok is bejönnek, ugy szoktam mondani igényes "vidéki làny" akit az anyukàja/nagyija megtanított asszonyos dolgokra.

Na ez volt kb 2héttel ezelöttig. Lehet olyan , hogy valaki megunja a csajozàst? 2hete nincs kedvem ismerkedni. Szóval nem akarok hàzasodni, màrmint nem elégge vagyok pozitiv e téren lelkileg? Tul nagyok az elvàràsaim?


2016. ápr. 18. 18:37
 1/9 A kérdező kommentje:
30 F
2016. ápr. 18. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire igaz, hogy akarni kell meg tenni érte. Hiszen a sült galamb sem repül a szádba! :) de szerintem az sem jó, ha valaki nagyon rágörcsöl a témára.
2016. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1es! Köszönöm vàlaszod! Ugy érted lelkem mélyén sok csalódàs(volt bőven) miatt nem akarom eleggé a dolgot nem teszek érte eleget??
2016. ápr. 18. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy a nagy keresgélésben "elfáradtál". Bár nem tudom, mennyi időt/energiát töltöttél párkereséssel, de szerintem hagyj magadnak most egy kis időt. Élvezd az életet, járj el haverokkal, csinálj programokat, töltődj fel. Ki tudja, lehet, hogy épp így fogsz valakivel véletlenül összefutni, de ne görcsölj rá, most ne az legyen a célod.

Az a része, hogy túl nagyok-e az elvárásaid... Nekem annak tűnnek, bár vannak akik azt mondják, hogy az a jó, ha tudod mit szeretnél, és nem engedsz belőle. Szerintem viszont nyitottnak kell lenni, mert egy olyan valakivel is lehet nagyon jó kapcsolatod, aki nem illik bele az ideál-képedbe.

2016. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most még lehet pár rossz tapasztalat után olyan időszakot élsz,mikor jobb egyedül, illetve így tudsz többet élni,tapasztalni,megtenni azokat,amiket egy társ mellett nem biztos!


Ha akarod majd,egyrészt teszel érte,másrészt a kisugárzásod is megváltozik

2016. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

off: Akarni a WC-n kell... :-)


Az idősebb embereket hagyd meg a maguk hitében, engem az idősebb rokonok nyaggatnak hasonlókkal időnként, végighallgatom, aztán pont. Nekik az a véleményük, az én életemet meg én élem. Az egyik kedvencem, mikor jönnek azzal, hogy "ők az én koromban...". Megtanultam az ilyeneket elengedni a fülem mellett.


Az élet kiszámíthatatlan, van, akinek előbb, van, akinek később jön el az ideje, van, aki célzottan keresgél, és összejön, és van, aki teljesen más dolog kapcsán botlik bele a megfelelőbe. Aztán olyan is akad, akinek ez ki is marad az életéből.


Semmi baj azzal, hogy most így érzel. Ezt nem lehet erőltetni, abból soha nem sül ki jó.

2016. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve, ha otthon történik ez a nagy akarás a fotelon. A csak akarni kell mondás azt jelenti, hogy tenni kell érte sokat.
2016. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es. Otthon a fotelban na igen neten ismerkednék főként. Nem mondom nincsennek haverjaim de sok köztük külföldön van kamionozik (hetel) többi munka pàrkapcsolat . Némelyek motoroznak nekem se lenne rossz de pénz és tudàs hiànyzik.
2016. jún. 26. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
A kisgyerekes anyukával mi lett?
2016. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!