Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet még tenni, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet még tenni, ha már egy Ferrari sem elég a párkereséshez?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 21:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#10: Egy floridai kikötő, egy gibraltári kilátó, egy dél-afrikai gyémántbánya mind kimaradtak... :D
2016. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:

18L

Véleményem szerint akik a kocsijuk alapján keresnek férfit, azok nem "párt" keresnek, hanem dugópartnert. Számomra a párkapcsolatban a legfontosabb a szerelem, az őszinteség, elfogadás, törődés, és a párom SZEMÉLYISÉGE, nem a kocsija.

Lehet, csak rosszféle nők közt keresel. Mutasd meg neki, hogy ki vagy te, ne azt, hogy mit van.

(párommal 1,5 éve együtt vagyunk)

Remélem hasznosak számodra a tanácsaim :)

2016. ápr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 vieces válasza:
Ember! :-D Nincs több kérdésem! :-D :-D :-D
2016. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Eleve ellentmondásos amit írsz. Azt írod a párkeresés a szándékod, de kocsival csak kurv-át találhatsz.

Olyan, mintha kiállnal a Ferenciek terére, és elefántot akarnál lőni.

2016. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kettő Ferrari kellene hozzá. Mondd azt a lánynak, hogy van még egy, de sajnos nincs kinek odaadni a másikat.
2016. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, legyél kreatívabb és hagyd el a sablonos, felvágós stílust, nem mindenkinek jön be. A legtöbben alapból azt veszik le egy kocsival párkereső személyről, hogy semmi komolyat nem várhatnak tőle. A pénz fontos, de nem minden. Én például nem vagyok oda a kocsikért, nekem aztán mindegy hogy milliárdokat érő, vagy százezres járgánnyal megyek valahová :S
2016. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Miért? Mit tud a Ferrari, amit más kocsi nem tud?

Azt gondolod, hogy egy kocsi márka elég, ha "belógatod" már csak a nők között kell válogatnod, hiszen mindenki elájul, hogy neked aztán micsoda szuperszonikus kocsid van?

Aztán meg sírsz, hogy micsoda felszínes hölgyet találtál már megint..

2016. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Lamborgini
2016. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Arany kereséshez fém detektor.

Punci kereséshez lángos detektor.

Bemész egy szórakozóhelyre viszed magaddal a ferraridat?

Esetleg gondolod a hölgyek rendelkeznek ferrari detektorral?

Jelzéseid felerősítéséhez használhatsz armai ruhát, rado órát, loyds cipőt.

Bár én hiába rakok magamra drága cuccokat a kutya nem vesz észre. Lehet kellene vennem egy negyed kilós láncot?

Talán érdeklődni kellene Andy úrnál, ő hogy csinálja? Bár a csaja életútját olvasva, ha lottón megnyerném

oda adnám egy apáca zárdának, hátha tudnának kezdeni valamit vele.

2016. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ferrarival csajozni? Ribi kell vagy normális nő, ezt döntsd el...
2016. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!