Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy egy 22 éves, kifejezetten jó megjelenésű és jó személyiségű férfinek 5 éve nincs barátnője?

Figyelt kérdés
ISFJ személyiségtípus, ha ez számít valamit.
2016. ápr. 24. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Idézek:


- Van aki nem is akar fiatalon elköteleződni, csak alkalmi kapcsolatoknak él: sajnos nincs alkalmira lehetőségem, sosem élhettem vele


- Van akinek nincs ideje,pénze,kedve hozzá: néha kedvem nincs hozzá mikor 3-4-5 kosár után belegondolok hogy ennyi erővel leülhettem volna egy sorozat elé is, még az is jobban megtértült volna egyszer valahol, mint ez.


- Van aki pont olyan lányoknál próbálkozik, akiknek nem kell: sajnos ez a legjobb állítás....


- Van aki a jó adottságaival együtt is önbizalom hiányos, nem mer kezdeményezni: néha azt érzem hogy leszólítanék 1 lányt de mi van ha kiröhögne és beégnék? mellesleg mi van ha nem is vagyok az esete? Kell ez nekem?


- Van akinek nincsenek barátai, nem jár társaságba, így esélye sincs párt találni: nekem se voltak ismerőseim mégis főiskolán egy akkor megismert lánnyal jöttem össze és 7 évig voltunk együtt. Tehát ez az állítás nem igaz, vannak kivéelek.


Amiket kitöröltem ahhoz nem tudtam mit szólni mert nem vallt rám. 26F


Egyébként kiegészíteném egy állítással:


- Van olyan ember aki a külvilág történéseit figyelemmel kísérve saját maga eldönt valamit és ragaszkodik ahhoz, emiatt nem talál senkit: például mindenki azt mondja hogy a társkereső oldalak nagy rakás ... mert elvannak azon szállva maguktól a lányok, vagy például rengeteg általánosítás olvasható hogy a lányok a pénzre hajtanak, gold diggerek, csak a helyes pasikkal állnak szóba, és ez alapján az olyan mint én, el is hiszi és nem is próbálkozik sokféle nőknél és ezzel máris boldog mert ugye aki nem próbálkozik azt kudarc se éri

2016. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök, nem biztos, hogy rossz a megjelenésed attól mert ezt mondják, nekem nincs társaságom, nem járok bulizni, nem vagyok milliomos, van önkritikám, de tisztában vagyok vele, hogy jól nézek ki és adok magamra, tudom azt is, hogy jó fej vagyok. Az a baj, hogy a nőknek sokszor az kell aki "népszerű" vagy "híres".
2016. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valszeg a nők nem úgy látnak téged ahogy te magad.

Ennyi.

2016. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!