Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy egy 22 éves, kifejezetten jó megjelenésű és jó személyiségű férfinek 5 éve nincs barátnője?

Figyelt kérdés
ISFJ személyiségtípus, ha ez számít valamit.
2016. ápr. 24. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert ami neked "jó", az nem biztos, hogy másnak is az.
2016. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Úgy, hogy vagy nem kifejezetten jó a megjelenése és/vagy a személyisége VAGY egyszerűen homokos.
2016. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán unalmas? Nincs jó szöveged, amivel szórakoztatnád a nőket? Esetleg papucs vagy?
2016. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
El tudok és szívesen is beszélgetek nagyon sok témáról. Rólam van szó egyébként, csak E/3-ban jobban hangzott :D
2016. ápr. 24. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod, hogy kifejezetten jó megjelenésű, és jó személyiségű vagy? :D Személyiség nálam is stimmel, mivel a környezetem ezt mondja, egymástól függetlenül, de magamra sose mondanék ilyet :D 22/F
2016. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok magammal, szerintem ezzel nincs baj. Ez nem egoizmus, de önbizalomhiányos sem vagyok, inkább az arany középút, reálisan látom magam.
2016. ápr. 24. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:

A mai világban fiatalként akármilyen jó adottságai vannak valakinek, nehéz jól működő komoly párkapcsolatot találni, már ha akar egyáltalán az illető, ez egyre gyakoribb manapság, egyre több a magányos ember:


- Van aki nem is akar fiatalon elköteleződni, csak alkalmi kapcsolatoknak él.

- Van akinek nincs ideje,pénze,kedve hozzá.

- Van aki szeretne, de csak olyannal jön össze komolyabban,akit tényleg igazán szeret.

- Van aki pont olyan lányoknál próbálkozik, akiknek nem kell.

- Van aki reménytelenül szerelmes.

- Van aki a jó adottságaival együtt is önbizalom hiányos, nem mer kezdeményezni.

- Van aki lusta ismerkedni.

- Van akinek nincsenek barátai, nem jár társaságba, így esélye sincs párt találni.

- Van aki túlságosan elfoglalt, beletemetkezik a munkába/tanulásba.

- Van aki vallás/egyéb okok miatt nem alakít ki kapcsolatot.

- Van aki folyton utazgat, bejárja a világot, és túl szabad, nincs szüksége társra.

- Van aki csak a mának él, bulizik, mindent lesz@r stb.

2016. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert csak hiszed, hogy jó megjelenésű vagy.
2016. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy fotót meg egy bemutatkozó szöveget talán többet tudok mondani. (: 21/L
2016. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én ugyanezt kérdezem magamtól, csak nőként... :( 22/N
2016. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!