Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy nem csak felszedni kell tudni egy csajt, hanem meg is kell tudni tartani, amikor az már gyerekjáték, ha eljutottál a szex-ig?

Figyelt kérdés

Tudományos kutatások támasztják alá, hogy a férfiak a szex előtt vannak rákattanva a nőre, a nők meg a szex után hajlamosak érzelmileg érintettnek lenni az adott férfi iránt.

Akkor mi ez a baromság, hogy "megtartani a barátnőd" egy művészet, amikor pont fordul a kocka ami az "erőviszonyokat" illeti, amint megszerezted a csajt és megfektetted?


2016. ápr. 23. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez csak a nagyfarkú "bika" srácokra érvényes, mert egy nő se akarja elveszíteni ezt a "csodát".


Az átlagos srácokna nehéz megtartani őket. Vagyis nem nehéz, hanem csak normális odafigyelést igényel, amit a nagyfarkú kihagyhat, sőt bunkózhat is, mert nem fogja a nője elengedni ezt a "csodát".

2016. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Majd ha agyilag is felnőlsz egy kapcsolathoz kiskölyök, akkor majd megérted, hogy egy kapcsolatot ápolni illik, mind a két félnek, és nem csak a szexről szól az egész!


Egy komoly kapcsolat sokkal felelősségteljesebb, de szerintem ezek a szavak neked nagyon kínaiak lesznek, úgyhogy nem is magyarázom tovább, hisz úgysem fogná fel a piciny kis agyacskád.

2016. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pörölycápa ***** válasza:
100%

Szerinted azután hogy szexeltél egy lánnyal, már örökre hozzád fog ragaszkodni? Pláne a mai világban, ahol a lányok nagyrésze sokkal kevesebb jelentőséget tuljadonít a szexnek, és hamarabb belemennek egy akár egy egyéjszakás kalandba is.


Attól még hogy lefeküdtél egy csajjal nem láncolod magad örökre hozzá, és simán továbbál, ha másra egyébként nem vagy jó.

2016. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy okos nőt nem lehet így megtartani. Az régen rossz, ha szexelned kell vele ahhoz, hogy beléd zúgjon.N
2016. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Látszik, hogy még nem volt komoly kapcsolatod...
2016. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Neked sem sok barátnőd lehetett eddig...
2016. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány pasival feküdtem le úgy, hogy utána nem voltam rá kíváncsi... Pedig kerestek... Te el vagy tévedve.

(Én pl akivel komolyan tervezek, ott kissé elhúzom a dolgot, ami a szexet illeti.)

2016. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tudományos kutatások jók, de egy kapcsolatnak a szexen kívül még számtalan más tényezője is van. Például nálam helyből lapát, ha valakiről csak megérzem, hogy úgy gondolkodik rólam, hogy "megfektetett". Fekessen meg egy guminőt, ne engem.
2016. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én életemben szex után a férfiak mindig jobban rám voltak kattanva mint én ő rájuk... Nekem időbe tellett mire a lelkemet is megkapták - avagy igazán szerelmes lettem vagy megtudtam bízni. Ergo ha nem tud "megtartani" ez be sem következik. ;)
2016. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bunkó nagyfarkút meg normális lány simán pattintja. A férfiak csak SZERETNÉK ha nekünk csupán ennyi számítana :D
2016. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!