Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan külső férfiakná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan külső férfiaknál, ami annyira nem vonzó, hogy csak ezen külső miatt soha nem fogja megtalálni a párját?

Figyelt kérdés
Tehát csak a külső az ok.
2016. ápr. 22. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Létezhet, például rákereshetsz olyanra hogy világ legkisebb pénisze, tucat embernek 1 centit se éri el, nekik hogy legyen barátnőjük? Vagy discoveryn vannak olyan emberek akkora tumorral, hogy a fél testük egy fa, de nem muszály ennyire durva szintre elmenni, létezhet olyan rondán összerakott külső, hogy senkinek se legyen vonzó.
2016. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

-alkoholista

-drogos

-kórosan túlsúlyos


Egy szimplán kevésbé előnyös megjelenés nem okozhat ilyen problémát.

2016. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább a született arckarakter a lényeg nemaz, hogy drogos vagy alkoholista, csomó lány dohányzik, drogozik, iszik egész nap és közbeo lyan mintegy modell.
2016. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"tucat embernek 1 centit se éri el, nekik hogy legyen barátnőjük?"


Vannak frigid nők szép számmal, találkoztam párral.

2016. ápr. 22. 17:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy vannak olyanok, akiket annyira kis százalék fogadna el, hogy szinte lehetetlen egymásra találniuk.
2016. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Persze, sőt, nem is olyan ronda az olyan külső, ami senkinek sem jó, a mai férfitöbblet világban nagyon válogatósak a nők.

Tehát nem csak egy Quaziómdó pasinak nem lehet alapból csaja a külseje miatt, hanem a férfiak 30-40%-ának. Szóval ha külsőleg az alsó 1/3-ba tartozol, akkor se lesz barátnőd ha lottót nyersz, max prostik. Ha a középső 1/3-ba tartozol külsőleg, akkor még van esélyed kitartással, egzisztenciával, előnyös belső tulajdonságokkal pl. magabiztosság, humor.

Ha pedig a felső 1/3-ba születtél külsőleg, akkor mind1 milyen az anyagi helyzeted, vagy a személyiséged, lehetsz akár ordenáré paraszt, vagy anyuci jó fia is, könnyen találsz barátnőt. Nekem ez a határozott tapasztalatom. 25/F

2016. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. 25/F: fiatal vagy még :)
2016. ápr. 22. 18:09
 8/14 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van, én középbe születtem, tudok kinézni faszán, de ocsmányul is, rajtam áll, hogy mit hozok ki belőle, és 2 másik világ az, hogy éppen adok magamra vagy sem egész máshogy állnak hozzám a lányok.
2016. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk akinek az arca teljesen osszeegett. De pl Stephen Hawkins is többször volt házas, pedig azert az elég nagy handicap. De a nők szeretik ahogy gondolkodik.
2016. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

pl egy ilyen pasi találhat párt magának?


[link]

2016. ápr. 22. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!