Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idővel vonzódhatok hozzá Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel vonzódhatok hozzá Ha nagyon jó vele?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit. Nagyon nem jön be külsőre de nagyon kedves okos empatikus pasi. Nagyon jól érzem magam vele.

Idővel ha sokat vagyok vele lehet vonzalom is? Vagy ne húzzam tovább az agyát mert soha nem lesz itt vonzalom?

A személyiség idővel megszépíti a külsőt?


2016. ápr. 21. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, aki nem tetszik, és nem vonz, az később sem fog.

Ettől még lehet jó vele lenni, élvezheted a szexet is, de inkább olyan, mintha a legjobb barátod lenne. Nem lesz olyan, hogy alig várod, hogy este belépjen az ajtón, és már az előszobában letépd róla a ruhát.


A legtöbb kapcsolatban eljön az az időszak, mikor a testiség másodlagos lesz, ritkul a szex, de a másikat szereted, tiszteled, és jó vele együtt lenni. Mondjuk 10-15 év házasság után, mikor a pasik is eresztenek egy kis pocakot, ritkul a hajuk, a nőkön is nyomot hagy a szülés és az évek. Nem erre a testre gerjedsz, de attól őt még szereted. Csak már nem úgy...


Azt te döntsd el, hogy innen indulsz, mint a tíz éves házasok (jobb este összebújni és megnézni egy filmet, mint lezavarni egy menetet), vagy neked hiányozni fog, hogy attól kihagy a lélegzeted, ha rád mosolyodik.


Mert ez az érzés nem fog előjönni, hiába erőlteted, ez vagy van, vagy nincs.


Ettől még köthetsz kompromisszumot, és együtt lehettek. De a kockázat adott: egyszer össze fogsz futni valakivel, akitől már akkor beindulsz, ha csak belép a szobába... és akkor jön a próba, hogy képes vagy-e este hazamenni a párodhoz, hogy összebújva tévézzetek, vagy engedsz a vágyaidnak.

2016. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Nem lesz olyan, hogy alig várod, hogy este belépjen az ajtón, és már az előszobában letépd róla a ruhát."


Ilyen sose volt még pedig már lassan 30 vagyok.

Szóval lehet nem is lesz ilyen. Szerintem nem minden nő ilyen szenvedélyes ösztönös típus.

2016. ápr. 21. 07:56
 3/6 anonim válasza:

Az első válaszadó hülyeséget ír!

nekem barátnőmmel volt így. Külső nem tetszett, de rendkívül okos, intelligens volt. Kedves is volt, bárkinek szívesen segített.

Egy idő után azt vettem észre, hogy tetszik. gyönyörűnek találtam az arcát, a szemét...mindenét. A testét is, pedig egy molett hölgyről van szó.

Szóval van rá esély, hogy tetszeni fog idővel. :)

Senki nem értette, mi tetszik nekem benne,de nem is érdekelt. A lényeg, hogy nekem és neki legyen jó.

Szóval hajrá. ^^ Ha a személyisége bejön, a külső ne legyen akadály, nehéz manapság rendes férfit találni...és amúgy is.A külső változhat. :) Az öltözködésmegváltozása is sokat dob, a haj is, meg ha van, a szakáll is, bármi. :)

2016. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a lenyeg, h jol erzed magad vele. Idovel vonzodni fogsz hozza. Jarj vele .

En is ilyen kapcsolatban vagyok es nagyon bpldogok vagyunk. En is idovel kezdtem vonzodni.

N

2016. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tapasztalatból írtam.


Nekem is volt ilyen pasim, és emberileg tényleg szerettem, de itt pont.


Idővel sem jött elő az a hú de nagy szerelem, pedig én tényleg nagyon próbálkoztam, ő meg aztán a csillagokat lehozta az égről. Aztán észrevettem, hogy egyre többet gondolok az exemre.... És mikor rámírt az ex, elmentem vele randira, és hát... még aznap kivágtam szegény srácot, és azóta újra együtt vagyok azzal, akitől akkor is leesik rólam a bugyi, ha csak a hangját hallom a telefonban.

Pedig én is elmúltam 30. Sőt...


Nem vagyunk egyformák.

Lehet, évtizedekig ellettem volna úgy egy ilyen kapcsolatban, ha nem tudom, milyen a másik oldal, vagy nekem nem hiányozna ez.


De hiányzott, és egyáltalán nem bánom, hogy az izgalmasabb verziót választottam. Lehet, csak nem szeretek unatkozni. :)

2016. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam ilyet, de egy hónapig se bírtam. Ha nem vonzódsz valakihez, akkor nincs értelme.


A barátomat én nagyon helyesnek tartom, tényleg szexinek, pedig sok lánynak nem jön be. Nem értik mit látok benne. De nekem tényleg tetszik és ez a lényeg. Sokáig nem fogod tudni tettetni a vonzódást

2016. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!