Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan, hogy a szüleid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a szüleid szerint a párod nem hozzád való, de te nem így gondoltad, aztán idővel beláttad, hogy igazuk volt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 01:39
 1/10 RRR ***** válasza:

volt,van

de nem láttam be

2016. márc. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt. De sose hallgattam rájuk, sőt, csakazértis az ellenkezőjét csináltam. Bánta az összes addigi pénzem (2m), és elcsesztem másfél évet az életemből mert dacos voltam. Persze van olyan is, hogy a lány apja minimum egy főállású magánorvost másodállású vadászpilótát akar a lányának, de az egész más szitu szerintem, mint amire rákérdeztél.
2016. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Es nem lattam be de utolag mindig igazuk lett.
2016. márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt. Bár kicsit bonyolúltabban. Jó ember volt, sose lőttem ilyesmiben mellé, csak mást akartunk az élettől. Anyám korábban látta ezt mint én.
2016. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eddig volt három párkapcsolatom. Ebből kettőnél nem csak a szüleim, hanem a környezetemben mindenki azt mondta, hogy nem való hozzám a lány és hagyjam ott.


Nem hallgattam rájuk és később megbántam a döntésemet. Az első lánynál azért nem volt ez, mert rövid ideig tartott és nagyon senki sem tudott róla.

2016. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, de ez még a lázadó tini koromban volt. Nem idővel láttam be, hogy igazuk volt, hanem kezdetektől fogva tisztában voltam vele. Egyáltalán nem illettünk össze, de én ebben éltem ki a nagy lázadást a szülői terror ellen, a szabadságom, és szerintem ezzel egyébként a szüleim is tisztában voltak, mert csak párszor jegyezték meg az ellenérzéseiket, de különösebben nem tiltottak tőle. Még szerencse, mert így hamarabb lehetett vége :D


Egyébként apámnak egyik korábbi pasim sem tetszett, a jelenlegi meg csak szimplán nem érdekli (hiába a gyűrű az ujjamon), és csak akkor egyszer volt igaza, mert egyébként a többi esetben nem voltam teljesen hülye.

2016. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem is van benne egy kis lázadás, de pont ezzel fogott meg, hogy másként gondolkodik, mint a családom. Személyiségre nagyon hasonlítunk, az apróbb nézeteltéréseket hamar elsimítjuk, jól kijövünk egymással. Abban igazuk van, hogy más, mint amit mi családon belül megszoktunk, de ez nem feltétlen jelent rosszat. Sőt! :D


Egy rövidebb kapcsolatom még az ismerkedési fázisban ért véget. Rá is azt mondták, hogy nem illik hozzám, pedig csak képről látták, személyesen be sem mutattam még. De végülis ebben igazuk volt, és annyira én sem voltam oda érte, csak reménykedtem, hogy kialakul. :) Ez mondjuk egy hosszabb kapcsolatom vége után nem sokkal történt, korai volt.

2016. márc. 28. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt, de még szinte gyerek voltam, lázadtam minden ellen, nem hallgattam rájuk. Pedig teljesen igazuk volt, és voltak olyan jelek, amikből tudnom kellett volna, hogy baj lesz. Aztán amikor egy veszekedés után (ami azért volt, mert el akartam menni a saját szalagavatómra) lefejelt homlokkal és törött bordával mentem haza, beláttam hogy igazuk volt.
2016. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen így volt, de leírom. Kb 12-13 évvel ez előtt, az akkor kb 2 éves kapcsolatomra mondtàk, hogy nem hozzám való, nem talàlkozhatok vele. Tini voltam, így lázadtam, mentem. És jól tettem. Mára a férjem, 3 gyerkőcünk van, a szülők megbèkèltek, elfogadták, talán szeretik is. A párom igyekezett, mindenben segít ha kell.
2016. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Apám sosem szólt a srácokra semmit, de anyukám nagyon jó emberismerő. Ő a 3 srácból kettőre azt mondta, hogy nem hozzám való. Az első srácot kedvelte valamennyire, vele majdnem 2 évet voltam. Utána jött 2 srác akikkel pár hónapokat voltam csak. Mindegyikre azt mondta, hogy nagyon nem valóak hozzám. És aztán be is igazolódott a gyanúja.

Most egy olyan sráccal ismerkedek akit ő ajánlott a figyelmembe, remélem vele nagyobb szerencsém lesz.

2016. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!